Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Viniliniai tapetai 

Kokia tapetų įvairovė šiandien pasitinka tuos, kurie nusprendžia savo namų, darbo ar kitokią erdvę dekoruoti būtent šiuo apdailos būdu! Mūsų asortimente taip pat yra didžiulis tapetų pasirinkimas. Ypatingą vietą užima viniliniai tapetai, dėl lengvo klijavimo proceso, patvarumo ir ilgaamžiškumo pelnantys daugelio pirkėjų simpatijas. Šioje prekių ...

Rodyti daugiau

Kokia tapetų įvairovė šiandien pasitinka tuos, kurie nusprendžia savo namų, darbo ar kitokią erdvę dekoruoti būtent šiuo apdailos būdu! Mūsų asortimente taip pat yra didžiulis tapetų pasirinkimas. Ypatingą vietą užima viniliniai tapetai, dėl lengvo klijavimo proceso, patvarumo ir ilgaamžiškumo pelnantys daugelio pirkėjų simpatijas. Šioje prekių kategorijoje – kokybiški vinilo tapetai jūsų svetainei, miegamajam, virtuvei, vaikų kambariui, biurui ar kitai erdvei patrauklia kaina. Pirkti galite internetu arba mūsų salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Plungėje.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Viniliniai tapetai flizelino pagrindu

Viniliniai tapetai gali turėti popierinį arba flizelininį pagrindą. Būtent pastarasis labai vertinamas dėl pluošto puikių savybių. Flizelininius tapetus sudaro celiuliozės ir tekstilės masė, kuriai tarpusavyje surišti naudojama speciali rišamoji medžiaga. Prie šių tapetų pranašumų prisideda ir tai, kad klijuojant klijais tepami ne viniliniai tapetai flizelino pagrindu, o tik siena, kas leidžia kur kas lengviau suvaldyti tapeto juostą, palaikyti švarą darbo zonoje ir klijuoti greičiau. Reikia paminėti dar ir tai, kad šios rūšies tapetai džiūdami nesusitraukia, taigi neatsiranda tarpelių tarp tapetų juostų.

Viniliniai tapetai kas tai?

Viniliniais tapetais vadinami popieriaus arba flizelino pagrindą bei vinilo dangą turintys tapetai. Pastaroji danga gaminiui suteikia patvarumo, dėl vinilo dangos tapetai įgauna atsparumą tiek trinčiai, tiek drėgmei, tad bus labai geras pasirinkimas net ir padidintos drėgmės patalpose ar ten, kur intensyvus judėjimas.

Viniliniai tapetai itin mėgiami dėl demonstruojamų puikių savo savybių. Jie elastingi, lengvai prižiūrimi, šiuos tapetus net galima plauti! Besirenkantys pastebės ir tai, kad ši tapetų rūšis siūlo itin platų dizainų pasirinkimą – viniliniai tapetai gali būti pačių įvairiausių spalvų, lygaus ar kiek iškilusio paviršiaus, su blizgiomis detalėmis, marginti pačiais įvairiausiais raštais, rasite ir tokių, kurie idealiai imituos medį, metalą, net šilką, odą ar panašiai.

Platūs viniliniai tapetai

Mums įprasti yra maždaug pusmetrio pločio tapetai, tiesa? Tačiau rasite ir siekiančių apie metrą pločio. Kada pasiteisins būtent tokie? Pirmiausia, jei tapetuosite didelius plotus – klijuojant plačią juostą darbas eisis kone dvigubai greičiau. O turint omenyje, kad klijais tepamas ne tapetas, bet siena, tai didesnių sunkumų plotis tikrai nesudarys. Negana to, jei tapetai margi, tai reikia mažiau derinimo tarpusavyje, kas ir leidžia paprasčiau klijuoti, ir drauge mažina išmetamų likučių kiekį.

Namams

Mūsų vinilinių tapetų gausoje tinkamą variantą išsirinks ir tie, kurie kuria kuklų, subtilų interjerą, ir tie, kurie tapetų ieško prabangiam, solidžiam būstui. Mūsų klasikiniai bei modernūs viniliniai tapetai demonstruoja labai plačią spalvų gamą, tačiau dar labiau žavi raštai. Turime ir klientų itin pamėgtų, ekskliuzyvinių kolekcijų tapetus, kurie padės jūsų namuose sustiprinti prabangos, klasikos, solidumo įspūdį.

Spalvų, jaukumo, romantikos suteiks gėlėti, kitų augalų motyvais marginti tapetai, kurie labai tiks miegamajame, vaikų kambaryje, svetainėje. Namuose labai mėgiami ir tapetai su paukščiais, gyvūnais. Klasikiniame interjere populiarus pasirinkimas juostuoti / dryžuoti tapetai, atrodantys labai subtiliai ir rafinuotai. O jei interjeras modernus, rinkitės įvairias imitacijas, geometrinius raštus.

Ofisui ir kitoms erdvėms

Kokybiški ir patvarūs viniliniai tapetai labai tiks ir biurui bei kitoms patalpoms, kur nuolat vyksta judėjimas, kur reikia reprezentatyvumo, stilingų sprendimų ir pan. Tokiose erdvėse visada tiks vienspalviai tapetai, geriausia šviesūs, pasteliniai, kurie atrodys elegantiškai ir subtiliai. Poilsio zonose galima naudoti augalų motyvus, imitacijas, ypač vienai – akcentinei – sienai, kad per daug neblaškytų margumynas. Solidiems interjerams tiks ir klasikiniai, retro tapetai.

Vinilinių tapetų klijavimas

Tapetai klijuojami tik ant lygios, sausos ir švarios sienos – pasirūpinkite tuo dar prieš tapetavimo procesą.

Jei yra galimybė, patalpoje palaikykite maždaug 18–20 laipsnių temperatūrą.

Kaip klijuojami viniliniai tapetai? Pirmiausia atsikirpkite kelias tapetų juostas. Jei pastarieji yra raštuoti, neskubėkite kirpti – pirmiausia suderinkite raštą, o tik tada kirpkite. Sunumeruokite juostas – bus greičiau ir išvengsite galimybės jas supainioti.

Ištepkite klijais sieną tokiame plotyje, kiek užims tapeto juosta. Tepkite tolygiai, nepalikite sausų plotų. Tapeto juostą klijuokite nuo viršaus. Voleliu ar sausa švelnia šluoste braukite nuo viršaus žemyn, kad pašalintumėte oro burbuliukus ir raukšleles.

Prieš klijuodami pirmąją juostą pieštuku ant sienos pažymėkite jos ribą – nubrėžkite brūkšnį ir pagal jį derinkite, kaip pakreipti tapetą, kad priklijuotumėte tiesiai.