Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kiliminė danga visuomeniniams interjerams 

Patalpoje kiliminė danga atlieka ir praktinę, ir estetinę funkciją. Praktiniame kontekste ji saugo grindų dangą nuo pažeidimų, užtikrina ilgesnį jos eksploatavimą. Estetiniame kontekste kiliminė danga yra įrankis, kuriuo labai paprastai galite pakeisti visos patalpos išvaizdą, suteikti monotoniškam interjerui spalvų, pagyvinti monochrominę spalv...

Rodyti daugiau

Patalpoje kiliminė danga atlieka ir praktinę, ir estetinę funkciją. Praktiniame kontekste ji saugo grindų dangą nuo pažeidimų, užtikrina ilgesnį jos eksploatavimą. Estetiniame kontekste kiliminė danga yra įrankis, kuriuo labai paprastai galite pakeisti visos patalpos išvaizdą, suteikti monotoniškam interjerui spalvų, pagyvinti monochrominę spalvų paletę ar tiesiog kurti norimą nuotaiką. Negana to, kiliminė danga labai svariai prisideda prie jaukumo akcento. Šioje prekių kategorijoje jums siūlome rinktis iš labai plačios visuomeniniams interjerams skirtos kiliminės dangos įvairovės. Patraukli kaina, aukšta kokybė, didelis pasirinkimas pagal dydžius ir patogus pirkimo procesas.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Kiliminė danga visuomeniniams interjerams


Visuomeninės patalpos nuo tų, kurias dekoruojame namuose, skiriasi kai kuriais aspektais, vienas iš jų – žmonių judėjimo srauto intensyvumas. Jei namuose po patalpas dažniausiai vaikšto keli žmonės, tai visuomeninėse patalpose per dieną jų praeina šimtai, o neretai ir dar daugiau. Taigi natūralu, kad svarbiausias kilminei dangai keliamas reikalavimas yra kuo didesnis jos stiprumas ir atsparumas trinčiai, dėvėjimuisi.

Visuomeniniam interjerui (verslo sferoje, maitinimo, švietimo, transporto įstaigose ar kitur) skirtos kiliminės dangos yra aukštos atsparumo klasės – mūsų asortimente daugiausia šioje kategorijoje dangų, kurių atsparumo klasė – 33.

Atkreipkite dėmesį į pluošto sudėtį. Visuomeninėms patalpoms skirtos kiliminės dangos daugiausia yra iš poliamido, turime kelis variantus ir iš polipropileno bei poliesterio. Tai aukštos kokybės sintetiniai pluoštai, užtikrinantys produkto tvirtumą.

Ofisams, biurams, verslo centrams

Rinkitės kilimines dangas biurams, verslo centrams. Kokybė visų variantų yra labai aukšta. Jei verslo centruose ar kitose patalpose dirba daug darbuotojų, lankosi daug klientų ir nuolat vyksta intensyvus judėjimas, prioritetą teikite aukščiausiai atsparumo klasei. Jei kiliminė danga ofisui bus įrengta konferencijų salėse ar panašiose patalpose, kuriose judėjimo mažiau, atsparumo klasė gali būti ir kiek žemesnė.

Biurams labiausiai tiks vienspalvės kiliminės dangos – tai subtilus, stilingas pasirinkimas. Koloritą derinkite prie patalpose vyraujančios spalvų gamos.

Sveikatingumo įstaigoms, odontologijos klinikoms

Privačiose odontologijos klinikose, sveikatinimo įstaigose jaukumas ir šilta, stilinga, subtiliai estetiška aplinka yra labai svarbus veiksnys kuriant interjerą. Gydymo įstaigose paprastai vyrauja šviesus koloritas, pavyzdžiui, baltas, dramblio kaulo, melsvas ar panašus. Tokios spalvos asocijuojasi su estetika, švara, tad tokio tipo įstaigoms tobulai tinka. Kiliminė danga irgi gali būti šviesių atspalvių arba sodresnio, jei norite kontrastų. Beje, kadangi į klinikas, sveikatingumo paslaugas teikiančias įstaigas dažnai ateina žmonės iš lauko, tai, pavyzdžiui, koridoriams tamsesnio kolorito danga bus praktiškesnis pasirinkimas. Rinkitės vienspalvę arba margintą labai subtiliais akcentais, pavyzdžiui, mažais taškučiais.

Kiliminė danga darželiams, mokykloms

Mokyklose kilimai dažniau įsikuria poilsio zonose, gali būti tokiose patalpose kaip biblioteka, mokytojų kambarys ir panašiai. Čia eismas nebūna labai intensyvus, tačiau prioritetą vis vien verta teikti kiliminėms dangoms, atitinkančioms kuo aukštesnę atsparumo klasę. Praktiškas variantas būtų tamsesnis koloritas arba šviesesni atspalviai su raštais. Kadangi mokyklose paprastai vyrauja šviesesnių atspalvių apdaila, tai tiks ir vienas, ir kitas pasirinkimas.

Darželiams rinkitės margas kilimines dangas, puiku, jei bus ryškesnių, linksmų spalvų – vaikams toks koloritas patinka. Prioritetą verta teikti dangoms, žavinčioms minkštumu ir švelnumu, kadangi vaikai paprastai kilimus išnaudoja žaidimams, užsiėmimams ratelyje ir kitoms veikloms.

Restoranams, kavinėms

Restoranuose, kavinėse ir kitose maitinimo įstaigose kiliminę dangą ypač svarbu derinti prie interjero kolorito, kadangi tai vietos, kuriose vyrauja estetika, rafinuotumas, kur lankytojai ateina atsipalaiduoti, pavalgyti ir praleisti laiką prabangioje, stilingoje aplinkoje (ypač kalbant apie restoranus).

Čia visada tiks vienspalvė kiliminė danga, nors raštuota bus kiek praktiškiau, turint omenyje, jog maitinimo įstaigose ant grindų neretai atsiduria ir gėrimų ar maisto likučiai. Tačiau jei aplinkoje vyrauja raštai, pavyzdžiui, tekstilėje, gal sienų apdailoje, jei yra daug paveikslų, tuomet vienspalvė danga bus geresnis sprendimas, kad nebūtų per didelio margumyno.

Kiliminės dangos spalvos, raštai

Mūsų pasiūloje – daugybė spalvų, raštų, spalvinių derinių. Džiaugiamės, kad kiekvienas iš jūsų „Dubingių“ pasiūloje ras labai didelę kiliminių dangų įvairovę: nuo klasikos iki modernaus stiliaus, nuo vienos spalvos variantų iki spalvotų ir margintų įvairiausiais raštais, nuo siaurų iki plačių kiliminių dangų, nuo trumpo plauko iki puresnių bei minkštesnių ir t.t.

Vienspalvė kiliminė danga tiks visada – tai minimalizmas, estetika, subtilumas. Raštais marginta kiliminė danga irgi gali puikiai įsilieti į bet kurį interjerą, tik svarbu parinkti tinkamus raštus. Mes siūlome margintus linijomis, tiksliais, simetriškais elementais, kas labai tiks moderniame, šiuolaikiškame, taip pat ir minimalistiniame interjere. Gėlių, augalų motyvai ir kiti ornamentai stilingai įsilies į klasikinį, tradicinį interjerą. Taip pat rasite margintų ir tokiais akcentais kaip taškučiai, žvaigždutės – puikus pasirinkimas, jei norite subtilaus žaismingumo.

Puikus kokybės ir geros kainos santykis

Visos mūsų asortimente esančios kiliminės dangos išsiskiria aukšta kokybe, patvarumu. Jų gamybai, kaip minėjome, naudojamas sintetinis pluoštas, kuris savo gerąsias savybes perduoda ir galutiniam gaminiui.

Kiliminės dangos demonstruoja labai aukštą atsparumą dėvėjimuisi, negana to, jos mažiau imlios nešvarumams ir lengviau prižiūrimos.

Kiekvienam iš jūsų siūlome ne tik pavydėtiną kokybę, bet ir patrauklias kainas. Kiliminės dangos visuomeniniam interjerui mūsų asortimente tik nuo 9 eurų už kvadratinį metrą.
Beje, šios dangos įrengimas irgi nėra sudėtingas.

Įsigykite internetu

Jei domina kokybiška kiliminė danga viešbučiams, klinikoms, mokyklom ar kitoms švietimo įstaigoms, restoranams, biurui ar kitoms visuomeninėms patalpoms, išsirinkite mūsų asortimente. Pirkti bus saugu, patogu ir paprasta.

Taip pat visada galite apsilankyti salonuose ir apžiūrėti prekes realiai. Fizines parduotuves rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose bei Plungėje.