Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kilimų katalogas „Vintage/Patchwork“

Rankų darbo autentiškų kilimų kolekcija Vintage/Patchwork

Tai kolekcija pretenzingiems klientams, kurie nori senosiomis tradicijomis pagaminto klasikinio kilimo su modernumo, inovatyvumo, autentiškumo dvasia...

Šių kilimų grožis, autentiškas vaizdas, subtilus vintažinis efektas visada pritraukia žvilgsnį ir norisi prie jų stabtelėti.

Išskiriamos 2 šių kilimų rūšys arba linijos: Vintage arba Patchwork, priklausomai nuo rašto.

  • - Vintage kilimai – tai vientiso rašto rankų darbo rištinis kilimas (dažnai su medalionu ar kita detale kilimo viduryje).
  • - Patchwork kilimai – tai kilimai pagaminti sudėliojant atskiras autentiškų kilimų detales į visumą. Detalės sujungiamos specialiu dygsniu rankomis arba specialiomis mašinomis imituojant dygsnio vaizdą.

  

Tūkstančiai senovinių autentiškų rankų darbo kilimų yra surenkami iš įvairių Turkijos, Irano, Pakistano ir kitų buvusios Senosios Persijos regionų. Kolekcionuojami ir naudojami kaip pagrindas šiems kilimams gaminti. Naudojamos specialios plauko nuskutimo ir išskutinėjimo, kilimų dažymo, plovimo natūraliais šampūnais, blukinimo natūralioje saulėje ir džiovinimo technikos.

Ypatingas dėmesys skiriamas kilimų dažymui, kurio metu išgaunami subtilūs vintažiniai atspalviai. Beje, dažoma tokiais dažais, kurie veikia tik vilnos pluoštą, bet nenusidažo medvilninės pagrindo detalės, kurios yra matomos paviršiuje ir padeda sukurti vintažini efektą.

Visi kilimai išimtinai gaminami tik rankomis ir kiekvienas gamybos etapas reikalauja kruopštaus, kvalifikuoto darbo dažnai lauko sąlygomis tiek šaltyje, tiek dideliame karštyje.

Dar daugiau rankų darbo proceso ir profesinės patirties bei didelio kūrybingumo reikalauja Patchwork kilimų gamyba. Atskiros autentiškų kilimų dalys yra kūrybiškai sudėliojamos į vientisą kilimą. Kartais dirbama ir dieną, ir naktį, kol sukuriamos reikiamos spalvinės kombinacijos iš atskirų skirtingos spalvos gabalų. Kad pagaminti akį traukiantį, efektingą ir gražų, o kartu ir lengvai derinamą interjere Patchwork kilimą, reikia patirties, sumanumo ir specialių žinių kilimų gamybos srityje.

Svarbu:

Vintage/Patchwork kilimai skirti ne tik dekoruoti namų interjerus. Visi kilimai yra rankų darbo rištiniai iš vilnos ir tinka visuomeninėms paskirties patalpoms kaip viešbučiai, bibliotekos, biurų patalpos it kt. Galima pagaminti pagal kliento ar kompanijos poreikį, pateikiant individualų užsakymą. Užsakovas gali pasirinkti dydį, formą, detalių išdėstymą ir netgi raštus detalėse. Yra galimybė pagaminti 3D kilimo paviršiaus efektą, išgaunant skirtingus plauko aukščius.