Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kilimai 100x150 cm. 

Patieskite patalpoje kilimą ir akimirksniu jai suteiksite jaukumo. Šis tekstilės gaminys labai funkcionalus, o didžiulė dizainų įvairovė suteikia neaprėpiamas galimybes variacijoms ir kūrybai. Jei domina kokybiški, minkšti, prabangūs ir nesunkiai prižiūrimi kilimai, šioje prekių kategorijoje rinkitės 100x150 cm dydžio labai dailius kilimus.

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Kilimai 100x150 namams

Išmatavimai nėra labai dideli, tad toks kilimas namuose tiks nedidelėms erdvėms (pavyzdžiui, koridoriui), kompaktiškiems kambariams (pavyzdžiui, vaikų kambariui), taip pat norint atskirti funkcines zonas. Beje, jei miegamasis labai didelis, tai galite rinktis ir du tokius kilimus – šauniai ir jaukiai atrodys ilgo plauko kilimai miegamajame.

Kilimai 100x150 ofisui, viešbučiui bei kitoms erdvėms

Nedideli trumpo plauko kilimai 100x150 pasiteisins ne tik gyvenamosiose patalpose – jie bus puikus sprendimas ir biurams, viešbučiams, darželiams ar kitos paskirties įstaigoms. Tieskite juos poilsio, žaidimų zonose, koridoriuose, mažuose kabinetuose ar kitur. Jei įstaigoje didelis vaikštančiųjų srautas, prioritetą teikite kuo aukštesnei atsparumo dėvėjimuisi klasei.

Daugybė raštų, spalvų, formų

Rinkitės iš plačios spalvų ir raštų įvairovės ir lengvai pritaikykite kilimą jūsų dizaino koncepcijoje. Jei norite vientisumo, kilimą derinkite prie apdailos, kitų baldų, grindų spalvos. Tačiau jei norite drąsesnio, originalaus sprendimo, kilimas gali tapti būtent tokiu akcentu patalpoje. Apvalūs kilimai šioje prekių kategorijoje užleidžia vietą – dominuoja stačiakampiai, kurie tiks bet kuriai patalpai.

Kur derinti klasikinį 100x150 kilimą?

Klasikiniai kilimai geriausiai derės klasika alsuojančiame interjere, taip pat gali įsilieti į rustic aplinką, prabangų interjerą, kuriame vietą atras mūsų kokybiški ir išskirtiniai rankų darbo kilimai.

Kur labiausiai tinka modernūs šio dydžio kilimai?

Tokie kilimai geriausiai derės moderniame, šiuolaikiniame būste, minimalistiniame, urbanistiniame, taip pat biuruose ir įvairiose reprezentacinėse, poilsiui skirtose patalpose.

Ypač geros kilimų kainos internetu

Mūsų asortimente šis dydis populiarus, o tokių kilimų kaina startuoja maždaug nuo 100 eurų. Kai taikoma akcija, galite nemažai sutaupyti arba įsigyti įprastai daugiau kainuojantį kilimą.

Internetu pirkti labai patogu, bet taip pat esate laukiami ir mūsų salonuose. Juos rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje.