Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kilimai 140x200 cm. 

Kilimas yra tas tekstilės elementas patalpoje, kuris atliks apsauginę funkciją, reprezentacinę, padės kurti norimą stilių, dovanos komfortą. Jei reikalingas naujas kilimas, mūsų pasiūloje laukia didelė įvairovė kokybiškų, patvarių ir labai stilingų. Šioje prekių kategorijoje yra vienas iš populiariausių dydžių – 140x200 cm.

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Kilimai 140x200 namams

Šie išmatavimai lemai, kad kilimas nėra labai platus, tad labiau tiks toms namų patalpoms, kurios siauresnės, pavyzdžiui, nedidelei virtuvei, prieškambariui, taip pat nedideliems kambariams, pavyzdžiui, vaikų kambariui. Tačiau gana dažnai tarpusavyje sujungiami du kilimai 140x200, siekiant gauti didesnių matmenų gaminį, kuris atras vietą bet kurioje erdvioje namų patalpoje.

Kilimai 140x200 ofisui, viešbučiui bei kitoms erdvėms

Trumpo plauko kilimai 140x200 bus puikus pasirinkimas biurui, pavyzdžiui, nedideliuose kabinetuose ar norint atskirti darbo vietas bendroje patalpoje, taip pat šie kilimai labai tiks platesniems koridoriams. Jie bus geras pasirinkimas ir viešbučiuose, darželiuose, mokyklose ar kitose įstaigose. Tiesa, renkantis kilimą patalpoms, kuriose intensyvus judėjimas, prioritetą verta teikti aukštesnei atsparumo klasei.

Daugybė raštų, spalvų, formų

Plati spalvų gama ir didelė raštų įvairovė suteikia šansą išsirinkti kilimą, kuris idealiai tiks prie jūsų kambario kolorito. Beje, kilimas nebūtinai turi atitikti kitos tekstilės, baldų, grindų ar sienų spalvą – tai gali būti ryškus, stilingas, originalus kambario akcentas. Ypač tam puikiai tinka modernūs kilimai.

Nors tarp mėgiamiausių patenka ir apvalūs bei ovalo formos kilimai, visgi stačiakampiai iš 140x200 spektro yra populiariausi.

Kur derinti klasikinį 140x200 kilimą?

Klasikiniai prabangūs kilimai, kurių dydis yra 140x200 cm, puikiai tiks tradiciniame, klasikiniame interjere. Derės platesniame koridoriuje, prieškambaryje, klasika alsuojančioje virtuvėje, gali tikti ir svetainei, miegamajam.

Kur labiausiai tinka modernūs šio dydžio kilimai?

Tokį kilimą įkurdinkite moderniame interjere – jis tiks siauresnėms patalpoms, taip pat bus geras variantas, jei virtuvė sujungta su svetaine, kas moderniuose būstuose populiarus sprendimas. Tokiu atveju šis kilimas gali padėti atskirti dvi funkcines zonas.

Ypač geros kilimų kainos internetu

Kokybiški kilimai labai gera kaina. Skamba viliojančiai, tiesa? Mūsų pasiūloje minkšti, jaukūs, patvarūs kilimai 140x200 kainuoja net mažiau kaip nuo 100 eurų! Kai taikoma akcija, net ir brangesnį kilimą galite įsigyti dar patrauklesne kaina.

Mūsų trumpo ar ilgo plauko kilimus rinkitės internetu arba atvykę į fizines pardavimo vietas Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Plungėje ar Panevėžyje.