Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Vilnoniai kilimai 

Ekologijai, sveikam gyvenimo būdui ir aplinkai neabejingi žmonės savo būsto įrengimui renkasi baldus, tekstilę ar kitus aksesuarus, kurių gamybai naudojamos natūralios medžiagos. Kalbant apie kilimus tai čia labai daug simpatijų sulaukia prabangūs, kokybiški vilnoniai kilimai. Prie populiarumo prisideda ir spalvų, formų bei dizainų įvairovė, sut...

Rodyti daugiau

Ekologijai, sveikam gyvenimo būdui ir aplinkai neabejingi žmonės savo būsto įrengimui renkasi baldus, tekstilę ar kitus aksesuarus, kurių gamybai naudojamos natūralios medžiagos. Kalbant apie kilimus tai čia labai daug simpatijų sulaukia prabangūs, kokybiški vilnoniai kilimai. Prie populiarumo prisideda ir spalvų, formų bei dizainų įvairovė, suteikianti progą nesunkiai atrasti kilimą, derantį tiek modernioje, tiek klasikinėje ar kito stiliaus patalpoje.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Vilnoniai kilimai internetu

Šiais laikais tiek daug daiktų namams galime įsigyti internetu, kad įsirengti būstą beveik neišėjus iš namų yra visiškai lengvai įgyvendinama užduotis. Internetu rinkitės ir kilimą – sutaupysite daug savo laiko, kurį sugaištumėte kelionėms po fizines pardavimo vietas.

Rinktis mūsų asortimente bus labai patogu ir greita, nepaisant to, kad pasiūla didžiulė. Tačiau prie lengvo pasirinkimo proceso prisidės prekių filtravimo sistema. Nustatykite, kokie kriterijai jums aktualūs (kilimo matmenys, spalva, forma, sudėtis) ir sistema akimirksniu pateiks jums tik tas alternatyvas, kurios atitiks individualius poreikius.

Prie prekių rasite aprašymus, tikslią kainą. Pasirūpinsime ir jūsų pirkinio pristatymu – maksimalus patogumas perkant!

Kaip pritaikyti interjere?

Kokybiški vilnoniai kilimai mūsų asortimente žavi labai plačia spalvų ir raštų įvairove, todėl tikrai nereikia nerimauti, ar jis tiks jūsų interjere. Rasite platų pasirinkimą klasikinių, kurie išsiskiria natūralių, žemiškų spalvų palete, ornamentais, o taip pat yra ir labai didelis pasirinkimas modernių, kurie akį traukia spalvingumu, raštų originalumu, sendinimo efektu, geometrinių figūrų motyvais bei kur kas švelnesne, šviesesne spalvų gama.

Vilnonis kilimas tiks svetainei, miegamajam, vaikų kambariui, darbo kambariui ar kitoms namų erdvėms. Svarbu tik pritaikyti prie bendros interjero koncepcijos. Siauri ir ilgi vilnoniai kilimai bus labai geras pasirinkimas koridoriui, prieškambariui. Taip pat galite rinktis ir virtuvei, tačiau šioje namų zonoje jis nebus praktiškas variantas, mat ant jo neabejotinai atsiras dėmių, o iš vilnonio kilimo jas valyti reikia iškart, kas gaminant maistą ne visada bus įmanoma, tad dėmės gali įsisenėti.

Itin minkšti ir kokybiški vilnoniai kilimai

Tikriausiai nė nereikia sakyti, kad vilna daugeliui asocijuojasi su minkštumu. Tad vilnoniai kilimai tikrai bus minkštutėliai, labai malonūs net ir basoms pėdoms, dovanojantys jaukumą bei šilumą.

Verta paminėti, kad aukštos kokybės mūsų parduodami vilnoniai kilimai demonstruoja puikų atsparumą dėvėjimuisi, jie ilgaamžiai ir ekologiški. Tarp natūralaus pluošto kilimų šiuo požiūriu jie sėkmingai konkuruoja net su medvilniniais Tad jei ieškote kilimo patalpoms, kuriose eismas gana intensyvus, neprašausite pro šalį pasirinkę vilnonį kilimą. Kalbant apie vilnonių kilimų privalumus būtina paminėti ir puikią garso izoliaciją, o taip pat antistatiškumą.

Besirenkantys vilnonį kilimą turėtų žinoti, jog natūralus pluoštas linkęs pūkuotis. Ką tai reiškia? Tiek jiems dėvintis, tiek juos valant dalis laisvo pluošto pasišalina, t. y. pūkuojasi. Siekiant tai sumažinti svarbu kuo dažniau kilimą valyti dulkių siurbliu.

Kaip prižiūrėti vilnonį kilimą?

Vien tik įsigyti puikios kokybės kilimą iš vilnos neužtenka. Tam, kad galėtumėte ilgai džiaugtis jo reprezentatyvumu bei visomis geriausiomis savybėmis, labai svarbu tinkamai pasirūpinti priežiūra. Tiesa, kai kurie mano, kad vilnoniai kilimai interjere labai įnoringi, tačiau skubame paneigti tokią poziciją. Jei žinosite kelis esminius aspektus, tokio kilimo priežiūra nebus sudėtinga ir neatims daug laiko.

  • Mažiausiai kartą per savaitę kilimą rekomenduojama siurbti dulkių siurbliu. Bent kartą per metus tikslinga būtų kilimą apversti ir nusiurbti nešvarumus nuo apatinės jo dalies.
  • Vilnonius kilimus verta saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, mat jie linkę blukti. O siekiant tolygaus kilimo dėvėjimosi, kartą ar net du kartus per metus rekomenduojama jį apsukti 180 laipsnių kampu.
  • Jei kambaryje turite augalų, jų vazonų nestatykite tiesiai ant kilimo – naudokite specialius padėklus, o tarp padėklo ir kilimo turi būti tarpas, kad kilimas galėtų vėdintis.

Vilnonių kilimų šeimininkai dažnai susirūpina, kaip apsisaugoti nuo kandžių. O tai visai paprasta – periodiškai kilimo pagrindą ir viršutinį sluoksnį nupurkškite specialiomis kandis atbaidančiomis priemonėmis.

Beje, vilnonių kilimų priežiūros kontekste svarbu paminėti, kad šis pluoštas tikrai yra netepus ir nesugeria purvo, todėl jei dėmes valysite tik joms atsiradus, jas pašalinsite labai lengvai.

Vilnoniai kilimai internetu labai patrauklia kaina

Natūralu, jog vilnonių kilimų nerasite tarp pačių pigiausių prekių kilimų kategorijoje. Tačiau taikomos akcijos, išpardavimai neretai leidžia ir tokį kilimą įsigyti kiek pigiau. O mes džiaugiamės galėdami savo klientams siūlyti tikrai patrauklų kainos ir kokybės santykį. Minkšti vilnoniai kilimai mūsų pasiūloje kainuoja nuo pusšimčio eurų. Tačiau turėkite omenyje, kad kainai didelės įtakos turi ir kilimo dydis.