Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Žali tapetai 

Žalios spalvos atspalvių gausa suteikia labai plačias galimybes varijuoti dizaino sprendimais ir savo namų ar kitos paskirties patalpų interjere įgyvendinti tiek kuklesnes, tiek itin originalias idėjas. Jei ieškote aukštos kokybės, stilingų, patvarių žalios spalvos tapetų patrauklia kaina, užsukote būtent ten, kur reikia – mūsų asortimente dėmes...

Rodyti daugiau

Žalios spalvos atspalvių gausa suteikia labai plačias galimybes varijuoti dizaino sprendimais ir savo namų ar kitos paskirties patalpų interjere įgyvendinti tiek kuklesnes, tiek itin originalias idėjas. Jei ieškote aukštos kokybės, stilingų, patvarių žalios spalvos tapetų patrauklia kaina, užsukote būtent ten, kur reikia – mūsų asortimente dėmesio laukia plati žalių tapetų įvairovė: vienspalviai, marginti gėlėmis, augaliniais motyvais, gyvūnais, ornamentais ir kt.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Žali tapetai: kaip pritaikyti namų interjere?

Žalią spalvą interjere pritaikyti labai lengva – ji dera su daugeliu žemės spalvų, pavyzdžiui, įvairių atspalvių ruda, taip pat sudaro šaunius derinius su balta spalva, aukso ar kitų metalų detalėmis, su mediena ir kt. Dėl savo raminančių savybių žali tapetai tiks bet kurioje namų erdvėje: svetainėje, miegamajame, vaikų kambaryje, koridoriuje, vonioje ar kitur.

Miegamajame, svetainėje ar net darbo kambaryje

Žalios spalvos tapetai, kaip minėjome, bus labai geras pasirinkimas bet kuriai namų erdvei. Miegamajame juos drąsiai galite rinktis tiek akcentinei, tiek visoms sienoms, ypač jei žalia spalva yra šviesi ir švelni. Svetainėje galite pasirinkti žalius tapetus vienai pagrindinei sienai – tokiu atveju puikiai tiks išskirtiniai, pavyzdžiui, su džiunglių motyvais, gyvūnais, masyviomis gėlėmis, o moderniai svetainei – su grafika, geometrinėmis figūromis, 3D elementais. Nors žalia spalva ramina, padeda atsipalaiduoti, tačiau sodresnė, pavyzdžiui, smaragdo, idealiai tiks ir darbo kambariui, jei norite solidaus, rafinuoto akcento.

Kokią aplinką gali sukurti žalia tapetų spalva?

Žalia spalva interjere – tai ramybė, atsipalaidavimas, jaukumas, tai gyvybės spalva. Būtent tokį įspūdį ji ir padės sukurti. Taip pat efektas priklauso ir nuo atspalvio: tamsūs, sodresni atspalviai sustiprins prabangos įspūdį, o šviesūs, pasteliniai dovanos jaukumą, švelnumą.

Ofise, biure

Žali tapetai arba turintys žalių motyvų bus puikus pasirinkimas ir biuro interjerui: tiek viešoms erdvėms, konferencijų patalpoms, tiek ir didesniems ar mažesniems kabinetams. Švelnesnių spalvų tapetai gali dengti visas sienas, o ryškesni, tamsūs, margi geriau bus akcentinei sienai, siekiant išlaikyti subtilumą.

Kitose viešose įstaigose

Dėl raminamo žalios spalvos poveikio tokie tapetai yra puikus pasirinkimas klinikoms bei kitoms gydomąsias paslaugas teikiančioms įstaigoms, jie derės ir grožio salonuose, SPA centruose, restoranuose, kavinėse ir kitose viešosiose įstaigose.

Žali tapetai internetu – ypač gera kaina

Siūlome rinktis iš labai plačios žalių tapetų paletės patrauklia kaina. Tinkamus tapetus čia atras ir turintys mažesnį biudžetą, ir galintys sau leisti daugiau. Jei norite dar labiau sutaupyti, verta palaukti, kol patikusiems tapetams bus taikoma akcija.

Taip pat visada galite atvykti ir tapetus apžiūrėti gyvai mūsų fizinėse parduotuvėse. „Dubingių“ salonus rasite šešiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Plungėje ir Panevėžyje. Beje, prie kai kurių prekių e. parduotuvėje galite pažiūrėti, kuriame salone konkrečius tapetus rasite.