Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

LINIE DESIGN kilimai 

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

„Linie Design“ kilimai – aukšta kokybė ir netradiciniai dizainai 

 

Aukšta kokybė, estetiškos ir ramios spalvos, įdomus dizainas, rankų darbas. Visa tai galima pasakyti apie „Linie Design“ kilimus. Šiuos išskirtinius gaminius rasite dubingiai.lt el. parduotuvėje. Jei ieškote savo namams kažko kitokio, nei įprastai. 

 

„Linie Design“, kas tai? 

 

„Linie Design“ – tai 1980 m. Danijoje įkurta dizaino įmonė, užsiimanti rankų darbo austinių kilimų kūrimu. Pagrindinį dėmesį įmonė telkia į elegantiškas gaminių spalvas bei aukštą gamybos medžiagų kokybę.

 

Šio vardo kilimai priskiriami dizainerių kūrybai, kadangi juos iš tiesų kuria pripažinti Skandinavijos šalių dizaineriai, o gaminami „Linie Design“ gaminiai ne kur kitur, o pačioje Indijoje, kuri nuo seno garsėja kilimų gamintojais, savo patirtį tobulinančiais ne vieną šimtą metų. 

 

Į visus „Linie Design“ kilimų dizainus įpinti skandinaviški šiaurietiški motyvai. Tačiau šie kilimai tinka ne tik skandinavams. Jais savo namus puošia daugiau kaip 70 pasaulio šalių gyventojai. Populiarūs jie ir mūsų šalyje. 

 

Kuo išskirtiniai „Linie Design“ kilimai 

 

Be to, kad šie kilimai kuriami dizainerių, jie išskirtiniai ir tuo, kad gaminami tik rankomis iš aukštos kokybės natūralių žaliavų. Tad jei kažkur prekyboje pamatėte „Linie Design“ vardu pavadintą sintetinį kilimą, žinokite, kad to būti negali. Šio prekės ženklo gaminiai audžiami, rišami, siuvami, pinami ir kitaip gaminami tik iš natūralių: 

 

  • šilko;

  • vilnos;

  • bambuko;

  • tencel (iš eukaliptų gaminamas pluoštas);

  • odos;

  • kt.

 

Dėl kokybiškų medžiagų kilimai pasižymi subtiliu žvilgesiu, malonūs liesti. Tad įsigijus tokią išskirtinę detalę, jūsų namai suspindės stulbinančiu interjero žavesiu. 

 

Dizaino pasirinkimas 

 

Kadangi „Linie Design“ produkcija pritaikyta skandinaviško stiliaus interjerams, šių kilimų spalvos dažniausiai būna ramios, pastelinės. Kitaip tariant, jei ieškote kilimo, kuriame dominuotų žemės spalvos, „Linie Design“ kaip tik jums. 

 

Dažniausiai šio prekės ženklo gaminiai būna vienspalviai arba puošti gamtos motyvais, bet dizaineriai juk nenuspėjami ir kūrybingi, tad šių dienų tendencija tapo geometrinės figūros, o ir ryškesnių spalvų taip pat galima atrasti. 

 

Kiek kainuoja „Linie Design“ kilimai

 

Kadangi tai dizainerių kurti, rankomis gaminami kilimai, tikriausiai nieko nenustebins ir atitinkama jų kaina. Dubingiai.lt siūlomų „Linie Design“ kilimų pasirinkimas siekia nuo 100 iki kelių tūkstančių eurų. 

 

Atraskite savo kokybišką interjerą su dubingiai.lt ir „Linie Design“ kilimais.