Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Poliesterio kilimai 

Kilimas yra vienas iš funkcionaliausių aksesuarų kambaryje. Jis saugo grindų dangą, izoliuoja garsą, suteikia komforto vaikštant, drauge dovanoja jaukumą, estetiką ir padeda kurti norimą nuotaiką kambaryje. Didelė kilimų įvairovė pažeria begalę galimybių renkantis. Plačiausią pasirinkimą suteikia poliesteriniai kilimai – jų mūsų pasiūloje rasite...

Rodyti daugiau

Kilimas yra vienas iš funkcionaliausių aksesuarų kambaryje. Jis saugo grindų dangą, izoliuoja garsą, suteikia komforto vaikštant, drauge dovanoja jaukumą, estetiką ir padeda kurti norimą nuotaiką kambaryje. Didelė kilimų įvairovė pažeria begalę galimybių renkantis. Plačiausią pasirinkimą suteikia poliesteriniai kilimai – jų mūsų pasiūloje rasite daugiausia. Rinkitės kokių tik norite spalvų, raštų, dydžių, negana to, sužavės ir labai patraukli šio tipo kilimų kaina.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Poliesterio kilimai namams

Nors poliesteris yra sintetinis pluoštas, interjere jo baimintis tikrai nereikėtų – šiuolaikiniai sintetiniai pluoštai demonstruoja nė kiek ne prastesnes savybes nei natūralūs.

Poliesterinis kilimas idealiai tiks svetainei, miegamajam, vaikų kambariui, net virtuvei ar bet kuriai kitai patalpai namuose. Jei neturite augintinių, labai jaukus ir mielas akcentas bus ilgo plauko kilimas.

Kaip pasirinkti kilimą iš poliesterio? Pirmiausia nuspręskite, koks dydis jums reikalingas. Mūsų asortimente surasti tinkamą tikrai nebus sudėtinga, nes turime didžiulę pasiūlą. Tada apsvarstykite, kokios formos kilimai tiks geriausiai: apvalūs, ovalo formos, stačiakampiai, o gal siauri ir pailgi koridoriui, virtuvei. Dar įvertinkite, koks koloritas, raštai bus tinkamiausi pagal patalpoje vyraujantį interjero stilių.

Poliesteriniai kilimai biurui, visuomeninės paskirties patalpoms

Poliesteris minkštas, švelnus, jo spalvos neblunka, jis gana atsparus, nors tarp sintetinių pluoštų nėra pats patvariausias. Tad poliesterio kilimas bus labai geras pasirinkimas poilsio zonoms, konferencijų salėms, administracijos kabinetams biuruose, reprezentacinėms erdvėms visuomeninės paskirties ar kitose patalpose. Tačiau ne visada tiks ten, kur eismas labai intensyvus. Kita vertus, jo patrauklumą ten, kur dideli srautai, didina ir poliesterio atsparumas nešvarumams. Jei poliesterinį kilimą rinksitės tokioms patalpoms, prioritetą teikite trumpo plauko tekstilės gaminiams.

Patvarūs ir lengvai prižiūrimi

Poliesteris tikrai yra tvirtas, dailios išvaizdos, tačiau jei reikia kilimo ten, kuris jis bus labai intensyviai mindomas, tuomet rinkitės kažką iš dar patvaresnių kategorijos.

Poliesterio kilimas nėra labai imlus nešvarumams, o jo priežiūra nereikalaus ypatingų žinių ar priemonių. Pirmiausia, tai kilimą periodiškai apsukite, kad jis tolygiai dėvėtųsi. Taip pat bent porą kartų per savaitę jį siurbkite dulkių siurbliu. Jei ant kilimo pateko skysčių, nusausinkite naudodami popierinius rankšluosčius ar gerai sugeriančią šluostę. Jei atsirado sunkiau pašalinamų dėmių, įsigykite poliesterio kilimams valyti skirtų priemonių – jas naudokite giežtai taip, kaip nurodyta rekomendacijose. Jei kilimą ar tam tikras jo vietas plaunate, palikite natūraliai išdžiūti, nedėkite jo ant radiatoriaus ar šalia kito šilumos šaltinio, kad išvengtumėte deformacijų.

Spalvų ir raštų įvairovė

Minkšti, prabangūs poliesterio kilimai net pačius išrankiausius pirkėjus sužavės savo spalvų gama: balti, juodi, rudi, pilki, gelsvi, aukso spalvos, raudoni, tamsiai raudoni, žali, mėlyni ir daugybės kitų spalvų. Kilimai gali būti vienspalviai arba spalvoti. Pastarieji sujungia dvi ar net daugiau spalvų, jų perėjimai gali būti tiek kuklūs, tiek primenantys meno kūrinius. Ypač stilingai atrodo kokybiški kilimai, kurių spalvos susimaišo taip, tarsi tapytame paveiksle, arba kurie tobulai įkūnija sendinimo, nusitrynimo efektą. Tokie modernūs kilimai tobulai derės šiuolaikiniuose interjeruose, kuriuose kurs estetiką, lengvumo įspūdį.
Raštų gausa irgi suteiks progą rinktis ir atrasti tai, kas idealiai tiks būtent jūsų interjere. Populiarūs klasikiniai kilimai, kurių centre yra medaliono figūra, supama įvairių ornamentų. Šio stiliaus kilimai gali būti marginti ir gėlėmis, kitų augalų motyvais, smulkiais ar stambesniais ornamentais. Taip pat daug simpatijų sulaukia ir šiuolaikiniam stiliui artimi raštai, pavyzdžiui, linijos ir jų kompozicijos, simetriški objektai, geometrinės formos ir pan.

Pirkite internetu arba salonuose

Poliesterinį kilimą galite patogiai ir gera kaina rinktis mūsų pasiūloje internetu arba atvykę į salonus. Juos rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Plungėje, Šiauliuose, Panevėžyje.