Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Minkštasuoliai 

Jei minkštasuolį įsivaizduojate kaip paprastą kojų kėdutę, tai pasižvalgykite po mūsų asortimentą – minkštasuolių įvairovė atvers neribotas galimybes pasirinkti šį tą stilingo ir savo namams. Spalvų gama, skirtingi dydžiai ir formos – čia minkštasuolį išsirinksite bet kuriai namų erdvei. Negana to, mūsų e. parduotuvėje pirkite patogiai, saugiai ...

Rodyti daugiau

Jei minkštasuolį įsivaizduojate kaip paprastą kojų kėdutę, tai pasižvalgykite po mūsų asortimentą – minkštasuolių įvairovė atvers neribotas galimybes pasirinkti šį tą stilingo ir savo namams. Spalvų gama, skirtingi dydžiai ir formos – čia minkštasuolį išsirinksite bet kuriai namų erdvei. Negana to, mūsų e. parduotuvėje pirkite patogiai, saugiai bei labai gera kaina. O kai taikoma akcija, mokėsite dar pigiau ir sutaupysite, tačiau tikrai ne kokybės sąskaita.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Minkštasuoliai namams

Minkštasuoliai gali būti ir praktiškas, ir stilingas namų interjero sprendimas. Tai baldas, kuris vietą atras bet kurioje namų erdvėje: svetainėje, miegamajame, prieškambaryje, vaikų kambaryje, virtuvėje, net vonioje ar kitur. Paprastai šie baldai žavi plačia spalvų palete, todėl galite pasirinkti: ar jis darniai įsilies į bendrą koloritą, ar taps išskirtiniu ir akį traukiančiu akcentu patalpoje.

Mūsų asortimente esantys minkštasuoliai žavi ne tik patraukliu dizainu, bet ir aukšta kokybe, patvarumu. Skirtingi dydžiai leis kiekvienam išsirinkti tinkamiausią baldą jūsų namams.

Svetainei, prieškambariui, minkštasuoliai prie lovos

  • Minkštasuolis gali įsikurti svetainėje prie fotelio, sofos ar minkšto kampo ir padidinti jūsų komfortą. Tačiau taip pat gali atlikti ir reprezentatyvaus baldo vaidmenį bei papuošti svetainės erdvę.
  • Minkštasuoliai labai mėgiami ir miegamuosiuose, kur paprastai vietą atranda prie lovos – tiksliau jos kojūgalyje. Ant jo galite pasidėti chalatą ar kitus daiktus, ant jo atsisėsite, kai rengsitės, taip pat, jei minkštasuolis turi daiktadėžę, jis taps papildoma vieta kai kuriems daiktams laikyti.
  • Puikiai atrodo ir minkštasuoliai prieškambariui. Čia šis baldas atlieka ne tik reprezentacinę, bet ir praktinę funkciją. Ant jo patogu atsisėsti aunantis batus, rengiant vaikus lauko drabužiais, ruošiantis išeiti. Ant minkštasuolio galite pasidėti ir rankinę, kepurę ar kitus aksesuarus, raktus bei kitas smulkmenas, kai ruošiatės išeiti ar grįžtate į namus. Žinoma, stilingas minkštasuolis taps ir dailiu prieškambario akcentu.

Modernūs ar klasikiniai minkštasuoliai?

Bet kurioje namų erdvėje minkštasuolis gali tapti išskirtiniu dizaino elementu, bet svarbu atsižvelgti, kokį stilių kambaryje kuriate. Jei ieškote klasikinio sprendimo, šį baldą derinkite prie kitų minkštų baldų pagal spalvą, formą, stilių. Puikiai tiks elegantiški, grakštūs ar, atvirkščiai, masyvesni klasikiniai minkštasuoliai. Tačiau jei norite šiokio tokio drąsesnio „potėpio“ moderniame kambaryje, rinkitės minkštasuolį, kuris savo spalva kontrastuos su kitais minkštais baldais, išsiskirs dizainu, žavės unikalia forma. Moderniame interjere minkštasuoliai nebūtinai turi atitikti kitų kambaryje esančių baldų spalvą, pavyzdžiui, jei baldai yra mėlyni, tai minkštasuolis gali būti ryškiai geltonas, jei baldai smaragdo spalvos, minkštasuolis gali būti pilkas, violetinis ar irgi geltonas, jei baldai juodi, gali puikiai tikti net ir baltas minkštasuolis.

Minkštasuoliai biurui

Stilingi minkštasuoliai gali įsikurti ir biure. Ypač geras sprendimas bus laukiamuosiuose, koridoriuose, taip pat poilsio zonose, kabinetuose. Mūsų asortimente rasite tinkančių ir klasikiniam interjerui, ir moderniems biurams.

Mokykloms

Šiandien mokyklose siekiama erdves pritaikyti mokinių komfortui, kokybiškam poilsiui pertraukų metu ar po pamokų. Tad minkštasuoliai savo vietą neabejotinai gali atrasti ir čia. Jie bus šaunus pasirinkimas mokyklų koridoriams, kur mokiniams taps patogia vieta sėdėti. Taip pat klasikiniai arba modernūs minkštasuoliai mokykloms gali atrasti vietą bibliotekose, skaityklose, mokytojams skirtose patalpose, administracijos kabinetuose. Jie tiks ir mokinių persirengimo zonoms, kur dovanos komfortą: ant jų mokiniai galės prisėsti rengdamiesi, pavyzdžiui, šokio, fizinio ugdymo pamokoms, pasidėti daiktus ar pan.

Įsigyti internetu - paprasta ir greita

Jei domina kokybiški ir stilingi minkštasuoliai virtuvei, svetainei, prieškambariui ar bet kuriai kitai patalpai namuose, taip pat biurui ar kitai viešajai įstaigai patrauklia kaina, mūsų asortimente tikrai atrasite poreikius atitinkančių variantų. Sutaupyti galite ir tada, kai baldams taikoma akcija. Mūsų e. parduotuvėje pirksite saugiai, labai patogiai ir, negana to, taupysite brangų savo laiką. Tačiau ne paslaptis, kad kartais prekės spalva gali ne visai atitikti realią – taip nutinka dėl ekrano parametrų. Tad jei turite galimybę, visada esate laukiami ir mūsų fizinėse pardavimo vietose. Salonus rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje. O kad rinktis būtų dar paprasčiau ir patogiau, prie kai kurių baldų, kuriuos turime parduotuvėse, galite pažiūrėti, kuriame konkrečiai mūsų salone yra jums patinkantis minkštasuolis.