Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Miegamojo kilimai 

Miegamajame prie lovos patiesti kilimėliai atlieka ne vieną funkciją: jie suteikia komforto basomis pėdomis išlipus iš lovos, saugo grindų dangą, taip pat erdvei suteikia estetikos, jaukumo. Nors atrodo, kad kilimėlius prie lovos pasirinkti labai paprasta, visgi yra kiek kitaip – didelė jų įvairovė šiek tiek glumina ir paskatina nusistatyti savu...

Rodyti daugiau

Miegamajame prie lovos patiesti kilimėliai atlieka ne vieną funkciją: jie suteikia komforto basomis pėdomis išlipus iš lovos, saugo grindų dangą, taip pat erdvei suteikia estetikos, jaukumo. Nors atrodo, kad kilimėlius prie lovos pasirinkti labai paprasta, visgi yra kiek kitaip – didelė jų įvairovė šiek tiek glumina ir paskatina nusistatyti savus prioritetus. Jei reikalingas kokybiškas ir gražus kilimėlis prie lovos, pasižvalgykite po mūsų pasiūlą – tikrai išsirinksite tinkamiausius jūsų miegamojo erdvei.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Kilimėliai prie lovos

Kilimėliai prie lovos paprastai yra nedideli, gali būti apvalūs, keturkampiai, ovalo formos arba išskirtinės formos. Pastarasis variantas daugiau būdingas kailiniams kilimėliams.

Šie tekstilės gaminiai puikiai papildo miegamojo interjerą ir sustiprina norimą įspūdį: klasikos, modernų, romantišką, jaukų, žaismingą ar kitokį.

Vienas iš esminių aspektų, kodėl kilimėlis prie lovos bus šaunus pasirinkimas, yra tai, kad ryte basomis kojomis išlipę iš lovos atsistosite ant minkštutėlio ir be galo jaukaus pagrindo. Tai dar labiau pasiteisina vėsiuoju metų laiku, kuomet taip norime kuo daugiau jaukumo.

Minkšti, ilgo plauko kilimai prie lovos

Vienas iš dažnesnių pasirinkimų – ilgo plauko kilimėliai prie lovos, kurie savo minkštumu, švelnumu bei patalpai suteikiamu jaukumu nurungia trumpo plauko kilimėlius. Ypač populiarūs kailiniai kilimėliai, kurie gali būti priderinti bet kurio stiliaus miegamajame: nuo klasikos, rustic iki modernaus, šiuolaikiško interjero su jaukumo prieskoniu.

Nors minkštutėliai ilgo plauko kilimai atrodo labai gražiai ir miegamajame puikiai tinka, rinkdamiesi juos įvertinkite, kad tokio tipo tekstilės gaminiai reikalauja kiek daugiau priežiūros, norint išlaikyti jų reprezentatyvumą.

Rinktis didelį kilimą ar du mažesnius kilimėlius?

Miegamajame abu variantai bus geri, o pasirinkimas priklauso nuo kai kurių aplinkybių. Pavyzdžiui, kilimai labiau kaupia dulkes, iš jų nešvarumai pašalinami kiek sunkiau negu nuo grindų, tad įvertinkite, kaip dažnai galėsite siurbti, valyti didelį kilimą. Tačiau didesnį grindų plotą uždengiantis kilimas suteiks geresnę garso izoliaciją.

Vilnos kilimai miegamajame

Vilna yra vienas iš populiariausių pluoštų kilimų sudėtyje. Mūsų pasiūloje rasite vilnonius kilimėlius miegamojo erdvei, kurie žavės ne tik savo gerosiomis savybėmis, bet ir patraukliu dizainu. Nenustebinsime pasakę, kad vilnoniai kilimėliai prie lovos demonstruos pavydėtiną jaukumą, jie bus minkštučiai ir labai šilti. Negana to, iš vilnos pagaminti kilimėliai labai gerai sugeria garsą. Beje, neretai pasigirsta nuomonių, jog kilimus iš vilnos prižiūrėti kur kas sudėtingiau, tad tokią poziciją paneigiame – vilnoniai kilimėliai labai lengvai prižiūrimi, o jei nešvarumai šalinami iškart ir neleidžiama jiems įsisenėti, tai kilimo valymas gali būti net paprastesnis nei kito pluošto kilimų.

Modernus sprendimas ar klasika?

Miegamajam skirti maži kilimėliai ar dideli kilimai turi būti derinami prie bendros miegamojo koncepcijos: koks stilius kuriamas čia, koks koloritas dominuoja, kokie pasirinkti kiti tekstilės gaminiai.

Kilimėliai prie lovos miegamo kambaryje yra klasika, tačiau negalime šio sprendimo nepriskirti ir prie modernių, mat kilimėlių įvairovė rodo, kad toks stiliaus akcentas vis neišeina iš mados.

Klasikiniai kilimėliai žavi solidumu, sodresnėmis spalvomis, taisyklingomis formomis. O štai modernūs akį traukia pastelinių spalvų žaismu, originaliais raštais, netradiciniais spalviniais, formų sprendimais.

Kilimai ir kilimėliai prie lovos internetu – ypač geromis kainomis

Jei domina kokybiški, tvirti ir stilingi kilimai prie lovos, kurie dailiai atrodys miegamojo kambaryje, mūsų pasiūloje išsirinksite labai gera kaina. Čia yra modernūs kilimai moderniems, šiuolaikiškiems interjerams, taip pat iš mados tendencijų nesitraukiantys klasikiniai kilimai, skirtingų formų ir daugybės įvairių spalvų bei raštų. O tai leidžia kiekvienam atrasti tai, kas konkrečioje miegamojo erdvėje tiks geriausiai. Mūsų pasiūloje pirkti bus labai patogu, nes platų asortimentą galite filtruoti pagal kriterijus, kurie aktualūs būtent jums. Prie prekių rasite aprašymus su esmine informacija, o tai leis pasirinkti paprasčiau.

Nors mūsų e. parduotuvėje pirkti labai patogu, tačiau norintys kilimėlius prie lovos rinktis juos apžiūrint ir įvertinat realiai, visada gali užsukti į fizines pardavimo vietas. Mūsų salonus rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje. Atvykę į parduotuves taip pat galėsite pasikonsultuoti su darbuotojais, kurie profesionaliai patars, atsakys į iškilusius klausimus.