Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Tapetai koridoriui 

Koridorius yra išskirtinė namų erdvė – regis, nėra pagrindinė, tačiau visuomet matoma ir jai tenka daugiausia judėjimo, tad turi būti įrengta ne tik stilingai, bet ir praktiškai, reprezentatyviai. Kalbant apie apdailos variantus, tai vienas iš geriausių sprendimų bus tapetai koridoriui. Labai plati jų įvairovė leidžia varijuoti nuo modernaus iki...

Rodyti daugiau

Koridorius yra išskirtinė namų erdvė – regis, nėra pagrindinė, tačiau visuomet matoma ir jai tenka daugiausia judėjimo, tad turi būti įrengta ne tik stilingai, bet ir praktiškai, reprezentatyviai. Kalbant apie apdailos variantus, tai vienas iš geriausių sprendimų bus tapetai koridoriui. Labai plati jų įvairovė leidžia varijuoti nuo modernaus iki klasikinio stiliaus ir realizuoti tiek kuklias, tiek net labai drąsias interjero idėjas.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Tapetai koridoriui: nuo smulkių raštų iki intensyvių gėlių

Tapetai koridoriuje svariai prisidės prie kuriamo interjero, tad džiaugiamės, jog mūsų pasiūloje galite rinktis iš labai plačios įvairovės. Prabangos įspūdį sustiprins masyvių gėlių žiedų tapetai, taip pat marginti kitų augalų motyvais, egzotiniais augalais ir gyvūnais, rytietiškais akcentais. Jei norite romantikos, idealiai tiks smulkios gėlytės ar kiti ornamentai. Klasikiniam koridoriui puikiai derės dryžuoti tapetai ir t.t.

Kokie tapetai tinka koridoriuje?

Tinkamiausi tapetai koridoriui turėtų atitikti kelis kriterijus. Pirmiausia, jie turi atitikti jūsų kuriamą stilių – juk klasikai tiks vieni, moderniam stiliui kiti, minimalizmui dar kiti ir pan. Kitas aspektas – tapetai gali vizualiai padidinti erdvę, suteikti jai gylio, kas ypač aktualu mažoms patalpoms. Būtent tokioms rinkitės šviesius tapetus – tobulai tiks balti tapetai. Jei koridoriuje žemos lubos, tiks tapetai su vertikaliais dryžiais. Ir labai svarbus kriterijus – koridoriaus tapetai turi būti lengvai prižiūrimi, todėl pasvarstykite apie plaunamus tapetus.

Tiesa, kartais klausiama, kokie tapetai koridoriuje tinka pagal spalvą. Tai koloritą renkatės jūs: kas dera jūsų namuose ir kas patinka. Tačiau kai kurių rekomendacijų galite paisyti.

  • Balti tapetai suteiks erdvės, estetikos pojūtį;
  • juodi tapetai gali tikti akcentinei sienai, jei norite solidumo ir kontrastų;
  • žali tapetai suteiks gyvybės, ši spalva ramina;
  • raudoni tapetai irgi bus tinkamesnis variantas kaip akcentas, bet ne visos patalpos sienų spalva;
  • rudi tapetai siejasi su natūralumu – šviesūs labai tiks boho interjere.

Plaunami tapetai koridoriuje

Patalpoje, kurioje intensyvesnis eismas, kur patenka daugiau nešvarumų, kur yra didesnė tikimybė prie sienų prisiliesti su nešvariais batais ar pan., puikus pasirinkimas bus plaunami tapetai. Toks sprendimas leis koridoriuje kur kas lengviau palaikyti švarą ir tvarką.

Kaip užklijuoti tapetus koridoriuje?

Šioje namų zonoje klijuojami tapetai lygiai taip pat kaip ir kitose. Svarbiausia – kokio tipo tapetai: jei flizelininiai, tai klijais tepsite sieną, jei tapetai popieriaus pagrindo, tai klijais tepsite patį tapetą. Ir, žinoma, klijuojant reikia derinti, kad sutaptų raštas. Pačią klijavimo techniką pasirinkite tokią, kokia patogiausia jums. Patarimų, kaip klijuoti tapetus, galite rasti ir mūsų svetainėje.

Įsigykite internetu ypač geromis kainomis

Mūsų pasiūloje tapetai koridoriui parduodami patrauklia kaina net tada, kai netaikoma akcija. Pirkti bus patogu ir saugu, taip pat esate laukiami ir mūsų fizinėse pardavimo vietose Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje bei Plungėje.