Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kolonos 

Kolona – prabangus, išskirtinis, solidus interjero akcentas. Sumaniai priderintas jis bus puikus pasirinkimas ne tik puošniam, rafinuotam, klasikiniam stiliui, tačiau darniai įsilies ir į modernų, šiuolaikišką interjerą, subtiliai dekoruotas tiks net ir minimalistiniu stiliumi įrengtoje erdvėje. Jei domina kokybiškos dekoratyvinės kolonos, pilia...

Rodyti daugiau

Kolona – prabangus, išskirtinis, solidus interjero akcentas. Sumaniai priderintas jis bus puikus pasirinkimas ne tik puošniam, rafinuotam, klasikiniam stiliui, tačiau darniai įsilies ir į modernų, šiuolaikišką interjerą, subtiliai dekoruotas tiks net ir minimalistiniu stiliumi įrengtoje erdvėje. Jei domina kokybiškos dekoratyvinės kolonos, piliastrai, laikikliai iš poliuretano, pasižvalgykite po mūsų siūlomus produktus.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Dekoratyvinės kolonos


Įprastos kolonos atlieka ne tik estetinę, bet ir laikančiąja funkciją, o dekoratyvinės kolonos atsakingos už tam tikro įvaizdžio kūrimą: prabangaus, klasikinio, puošnaus, išskirtinio. Tokios kolonos gali puošti svetainę, darbo erdvę, valgomąjį ar kitą reprezentacinę namų zoną.

Piliastrai

Piliastrai yra dekoratyviniai elementai, tarsi išsikišusios iš sienos kolonos. Tokia interjero detalė puikiai tinka dekoravimui aplink duris, taip pat sienoms, kurias norite išryškinti, suteikti prabangos prieskonį. Šio dekoratyvinio akcento viršuje galima pritvirtinti dekoro elementą ar laikiklį, taip išgaunant itin dekoratyvios kolonos vaizdą. Piliastrai labai tiks klasikiniame, baroko, renesanso stiliaus ar tiesiog rafinuotumu alsuojančiame interjere.

Spintelių laikikliai

Poliuretaniniai gausiai ar mažiau dekoruoti laikikliai gali tikti pakabinamoms spintelėms, lentynoms, taip pat papuošti arkų kampus. Šiame kontekste toks spintelės laikiklis atliks ir praktinę, ir estetinę funkciją. Puikiai dera su baltomis detalėmis, stiklu, medžiu.

Išskirtinis interjero akcentas

Dekoratyvinės kolonos gali puošti jūsų erdvę, atlikti laikančiosios konstrukcijos imitaciją, dekoruoti duris, židinį, atskirti tam tikras patalpos zonas ir panašiai. Laikikliai, kuriuos rasite šioje prekių kategorijoje, įstabiai atrodo laikydami pakabinamą spintelę ar lentyną. Interjerui tokie elementai suteiks solidumo, neabejotinai taps prabangiu akcentu, pavyzdžiui, tokiu būdu dekoravę židinį nustebsite, kaip kelios detalės gali pakeisti tiek židinio, tiek visos patalpos visumą ir daromą įspūdį.

Viskas iš poliuretano

Piliastrai, laikikliai, kolonos iš poliuretano – patvaru, kokybiška, stilinga, prabangu. Poliuretanas žavi labai aukšta kokybe, iš jo pagaminti elementai tarnaus net kelis dešimtmečius, o geriausia, kad laikui bėgant nekeis savo išvaizdos. Poliuretano dekoro elementai labai lengvai prižiūrimi – jie neimlūs nešvarumams, o jei tokių atsiranda, tai paprastai pašalinami nesudėtingai, nenaudojant jokių specialių priemonių.

Poliuretano gaminiai atsparūs drėgmei bei kitam išorės poveikiui, jiems nereikalinga atitinkama temperatūra, todėl jie demonstruoja aukštą universalumą – gali būti montuojami įvairiose patalpose.

Dekoratyvinių kolonų, piliastrų, laikiklių montavimas

Poliuretano kolonos ir kiti elementai iš poliuretano prie sienų tiesiog klijuojami tam skirtais klijais. Jei elementas sunkesnis, jį papildomai galima pritvirtinti varžteliu, kurį reikia užglaistyti, siekiant estetiško vaizdo.

Geros kainos internetu

Internetu pirksite patogiai ir gera kaina. Turime laikiklių, kainuojančių vos kelis eurus, bet didžioji dauguma jų kainuoja nuo 30–40 eurų. Nuo tokios sumos prasideda ir piliastrų kainos. Mes kiekvienam iš jūsų siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį.

Jei norite šiuos dekoro elementus apžiūrėti gyvai, užsukite į mūsų salonus. Juos rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje.