Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Tapetų kolekcija „Sculptura“

„Arte“ kolekcija „Sculptura“ įkvėpimo semiasi iš tradicinių tinkavimo darbų. Gipso juostelės buvo rankomis suformuotos į raštą, o vėliau paverstos stebinančia vinilo kolekcija. Aiškiai matosi būdinga tinklelio struktūra, įtrūkimai ir nelygūs plotai.

Ši intriguojanti sienų danga su savo stebinančiais geometriniais raštais subtiliai suteikia sienai spalvos, reljefo ir struktūros. Šviesos ir tamsos šešėlių žaismas atgaivina lygias sienas. Trumpai tariant, „Sculptura“ kolekcija suteikia jūsų interjerui subtilaus dekoratyvumo, nereikalaujant viso jūsų dėmesio.

Šią kolekciją suskirstė į keturis dizainus:

1. „Shards“ tai lyg kompozicija iš fragmentų. Įkvėpimo semtąsi iš gipso apdirbimo, kuris suteikia raštui tradicinį charakterį. Netolygus sienų dangos pobūdis ir šviesos sklidimas sukuria papildomą palengvėjimą.

2. „Piante“ teleportuos Jus į neprijaukintą gamtą per botaninius piešinius. Netolygus sienų dangos pobūdis ir šviesos sklidimas sukuria papildomą palengvėjimą.

3. „Oblong“ – pailgų, žaismingų, netaisyklingų stačiakampių kratiniai. Kaip ir tinkuojant, juostelės dedamos viena ant kitos ir teka kartu. Rezultatas – taikus, aiškus efektas, atitinkantis nelygaus tinkavimo tendenciją.

4. „Rovine“ – Rovine yra didinga vinilo panorama, imituojanti graikiškų griuvėsių išgraviravimą. Piešinyje pavaizduota sunykusi senovė. Kūrinys skirtas ponui Descampsui, vienam iš karaliaus menininkų.

Degumo klasė:  B-s2, d0, klasė A.

Tapetų pristatymo laikas 2-3sav.

Norėdami sužinoti tikslią kainą bei pristatymo terminą – parašykite patikusio tapeto, ar fototapeto kodą esantį prie nuotraukos el.paštu: eparduotuve@dubingiai.lt.