Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Stikliniai indai 

Stikliniai indai stalui visada suteiks elegancijos, lengvumo įspūdį ir tobulai papildys kone kiekvieno stiliaus stalo dekoravimo idėją. Beje, iš stiklo pagamintus indus nesudėtinga derinti ir su kito tipo indais, ir su žvakėmis, gėlėmis, kitais stalo dekoro elementais. Mūsų pasiūloje rinkitės aukštos kokybės stiklinius indus savo kasdieniam ar š...

Rodyti daugiau

Stikliniai indai stalui visada suteiks elegancijos, lengvumo įspūdį ir tobulai papildys kone kiekvieno stiliaus stalo dekoravimo idėją. Beje, iš stiklo pagamintus indus nesudėtinga derinti ir su kito tipo indais, ir su žvakėmis, gėlėmis, kitais stalo dekoro elementais. Mūsų pasiūloje rinkitės aukštos kokybės stiklinius indus savo kasdieniam ar šventiniam stalui.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Stikliniai indai mūsų asortimente

Stikliniai indai savo žavesiu visada pranoks plastikinius ar kitokius, pagamintus iš pigesnių medžiagų. Tad džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti labai platų pasirinkimą: stiklinės taurės vynui, šampanui, kokteiliams, ąsočiai, stiklinės vandeniui ar kitiems gaiviesiems gėrimams, kiti stikliniai indai.

Stiklinės vandeniui ir ąsočiai

Jei norite, kad jūsų stalas atrodytų reprezentatyviai, vandeniui ar kitiems gaiviesiems gėrimams rinkitės stiklinius ąsočius ir prie jų derančias stiklines. Priklausomai nuo kuriamo stiliaus, ąsotis su stiklinėmis vandeniui gali būti klasikinių arba įmantrių formų – mūsų asortimente rasite skirtingus variantus

Taurės vynui

Nepriklausomai nuo to, ar vyną geriate prie vakarienės stalo, ar jaukiai įsitaisę priešais televizorių, juk visada malonu juo mėgautis iš dailios, stilingos taurės, tiesa? Plonesnio, lygaus stiklo taurės vynui kurs lengvumo įspūdį, demonstruos minimalizmą. Masyvesnės, dekoruotos taurės vynui paprastai atrodo puošniau ir labiau tinka prabangai, solidumui sustiprinti. Kad ir kokio įspūdžio norite jūs, mūsų pasiūloje išsirinksite tinkamiausias taures.

Taurės kokteiliams

Net pats skaniausias kokteilis, geriamas iš jam netinkančios taurės, regis, kiek praranda savo skonio. Todėl mūsų asortimente išsirinkite stilingas ir gražias taures kokteiliams, kurios tobulai atrodys ir ant šventinio stalo, ir jaukaus bičiulių susibūrimo metu.
Daug simpatijų sulaukia unikalios rankų darbo kokteiliams skirtos taurės, tobulai sujungiančios stiklo ir aukso spalvos derinį, iš mūsų pasiūlos.

Kokybiškas stiklas ir stilingi dizainai

Mūsų asortimente visi stikliniai indai pagaminti iš aukštos kokybės stiklo, tad demonstruoja ne tik patrauklią išvaizdą, bet ir patvarumą. Tiesa, pasiūloje rasite ir rankų darbo stiklinius indus, viliojančius kokybe, išskirtinumu. Rinkdamiesi indus iš šios kategorijos turėkite omenyje, kad ne visus stiklinius indus galima plauti indaplovėje.


Stiklinės viskiui, vandeniui, stiklo taurės vynui, šampanui, ąsočiai ir kiti stikliniai indai skiriasi savo stiliumi. Mūsų pasiūloje yra klasikiniai, modernūs, minimalistiniai, prabangūs ir kitokie. Rinkdamiesi atsižvelkite, kaip jie derės valgomojo interjere, kokią stalo dekoravimo viziją įgyvendinate.

Įsigykite internetu patogiai ir greitai

Ieškote namams patrauklių, kokybiškų stiklinių indų gera kaina? Esate ten, kur reikia – čia jūsų laukia plono ir storo stiklo stiklinės įvairiems gėrimams, taip pat ąsočiai, kurie bus ir praktiški, ir stalui suteiks estetikos bei elegancijos. Internetu stiklinius indus mūsų e. parduotuvėje išsirinksite labai patogiai, tam reikės skirti nedaug jūsų laiko. Taip pat esate laukiami ir mūsų salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Plungėje, Panevėžyje ir Šiauliuose.