Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Tapetų kolekcija „Gitane“

   Ši nauja „ARTE“ kolekcija „Gitane“ žavi savo energingumu. Pasijusite tarsi keliaudami po Tibetą, Zimbabvę ar Italijos gėlių laukus. Eklektiški, stilizuoti vaizdai veikia įkvepiančiai. Įvairūs medžiagų ir spalvų deriniai sukuria įspūdingą visumą. Maksimalizmas neturi taisyklių – nėra nieko per daug beprotiško. Būtent dėl to šis stilius toks įdomus. Ieškote sienų dangos su charakteriu ir poveikiu Jums? Visa tai ir dar daugiau gausite su kolekcija „Gitane“.

   Ši kolekcija pateikia septynis dizainus:

„NONGO“ – įkvėpimo šaltinis – tradicinis austas krepšys iš Zimbabvės, vadinamas nongo. Natūrali šio paprasto rašto išvaizda kartu su smulkiais pintiniais elementais suteikia sienai struktūros.

„CUADRO“ – matote netaisyklingų stačiakampių kratinį. Netobulumai suteikia modeliui papildomo žavesio. Sienų dangos pagrindas yra šiurkščiai austas linas.

„JANELA“ – stebina geometriniu atspaudu ant drobės atrodančiame fone. Dizainas yra šiuolaikinė rankdarbių bloko spaudinio ant tekstilės interpretacija. Šis neprilygstamas etninis modelis turi unikalų, meninį pojūtį.

„ONDAS“ – šis etninis modelis su folkloro spalvomis grindžiamas natūralaus pintų dirbinių interpretacija. Jis nuneš Jus begaliniu geometrinių bangų srautu.

„EMPERADOR“ – šis spalvingas raštas, sukurtas pasitelkiant rankų tapyba, rodvaizduoja linksmas Osmanų imperijos scenas. Yra daugybė dalykų, kuriuos reikia atrasti. Sienų danga imituoja labai švelnų šilką. Šis dizainas stiprus pareiškimas!

„FIORI ANTICHI“ – elegantiškas modelis perteikiantis detalų gėlių atspaudą. Stilius įkvėptas senovinių audinių, kurie suteiks ryškų jausmą. Lengvas piešinys su lino efektu ir subtiliu metalo akcentu.

„TIGRIS“ – tai drąsus dizainas eklektiškai iliustruojantis Tibeto tigrus. Tibeto kilimai yra svarbūs meditacijai ir apsaugo nuo negatyvo. Unikalus perlas ant lino spindi dėl metalinių detalių prisilietimo. Atrasite subtilių nuorodų į Tibeto kultūrą...

Norėdami užsisakyti kreipkitės el.paštu: eparduotuve@dubingiai.lt