Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Šviestuvų gaubtai  

Nors kertinė šviestuvo paskirtis yra apšviesti patalpą ar tam tikrą jos zoną, visgi šiuolaikinis šviestuvų spektras suabejoti neleis – tai drauge ir labai patraukli interjero detalė, leidžianti sustiprinti norimą įspūdį patalpoje: eleganciją, prabangą, žaismingumą, subtilumą ar kt. Jei ieškote kokybiško ir stilingo gaubto šviestuvui savo namams,...

Rodyti daugiau

Nors kertinė šviestuvo paskirtis yra apšviesti patalpą ar tam tikrą jos zoną, visgi šiuolaikinis šviestuvų spektras suabejoti neleis – tai drauge ir labai patraukli interjero detalė, leidžianti sustiprinti norimą įspūdį patalpoje: eleganciją, prabangą, žaismingumą, subtilumą ar kt. Jei ieškote kokybiško ir stilingo gaubto šviestuvui savo namams, mūsų pasiūloje neabejotinai išsirinksite tą, kuris idealiai atitiks poreikius ir papuoš jūsų namus.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Šviestuvų gaubtai jūsų interjerui

Atskirai parduodami gaubtai puikiai tinka pakabinamiems bei pastatomiems šviestuvams Jie suteikia galimybę susikurti tokį interjero elementą, kokio norite būtent jūs. Gaubtus turintys šviestuvai tinka daugeliui erdvių namuose: svetainei, miegamajam, vaikų kambariui, darbo erdvei, voniai, virtuvei, prieškambariui ar kitoms. Svarbu tik pasirinkti tokį gaubtą, kuris harmoningai įsilies į patalpos interjerą.

Modernūs šviestuvų gaubtai

Modernių gaubtų pasiūla visada traukia dėmesį spalvomis (neretai ryškiomis, kontrastuojančiomis), taip pat formomis. Tarp modernių gaubtų rasite ir metalizuotų akcentų, metalo spalvos, taip pat originalių raštų. Modernūs šviestuvų gaubtai gali būti pagaminti iš plastiko, audinio, metalo ar kitų medžiagų.

Klasikiniai šviestuvų gaubtai

Klasikinio stiliaus gaubtai šviestuvams išsiskiria švelnia spalvų palete – dominuoja pasteliniai, natūralūs atspalviai. Gaubtų forma yra simetriška, primenanti neaukštą ritinį arba nupjautą kūgį. Klasikiniai gaubtai yra pagaminti iš tvirto audinio, gali būti stikliniai.

Su raštais, gėlėmis, vienspalviai

Didelė dalis mūsų pasiūloje esančių šviestuvų gaubtų yra vienspalviai. Tokie tinka ir klasikiniam, ir moderniam, minimalistiniam ar kito stiliaus interjerui. Taip pat juos kur kas lengviau pritaikyti kambaryje, kuriame jau suformuota spalvų paletė. Jei aktualūs gaubtai moderniam interjerui, jums labai patiks vienspalviai aukso ar kito metalo spalvos gaubtai, sustiprinantys prabangos, solidumo įspūdį.

Turime ir gaubtų, kurie marginti raštais. Labai populiarus sprendimas – gaubtas šviestuvui su gėlėmis, kurie taip pat gali atrasti vietą tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere. Gėlės ypač tinka Provanso, farmhouse, prancūziškame ar kitame romantiško tipo interjere. Tarp modernių gaubtų yra margintų, pavyzdžiui, paukščių motyvais – stilingas sprendimas, kai norite šio to subtilaus, ne kasdieniško. Jei ieškote gaubto kaimiško, rustic, vintažinio stiliaus interjerui, labai dailiai atrodys gaubtai su taškiukais, taip pat pagaminti iš languoto, dryžuoto audinio. Tiesa, jei patalpoje jau yra kitų tekstilės elementų, tokius margus audinius reikia derinti prie jų.

Kodėl rinktis mus?

Ilgametė patirtis interjero sprendimų sektoriuje lėmė, kad turime sukaupę įspūdingą žinių bagažą, labai atsakingai renkamės produktus, kuriuos įtraukiame į asortimentą, tad galite būti tikri, jog mūsų e. parduotuvėje įsigysite kokybiškus, patvarius ir ilgai reprezentatyvią išvaizdą išlaikysiančius šviestuvų gaubtus.

Siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį kiekvienam iš jūsų.

Esame suinteresuoti, kad mūsų klientams pirkimas šioje e. parduotuvėje paliktų geriausią įspūdį, tad čia turėsite ne tik platų pasirinkimą, patogų pirkimo procesą, bet ir galimybę pasikonsultuoti online. Beje, taip pat esate laukiami ir mūsų fizinėse pardavimo vietose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Plungėje ir Panevėžyje. Čia patikusius gaubtus apžiūrėsite realiai, galėsite specialistų paklausti dominančių klausimų.

Įsigykite internetu ypač gera kaina

Šviestuvų gaubtų kainos mūsų pasiūloje prasideda net mažiau kaip nuo dešimt eurų! Brangiausi gaubtai šviestuvams kainuoja kelias dešimtis eurų. Tačiau mūsų klientai žino, jog neretai juos palepiname akcijomis, tad tai yra proga už aukštą kokybę mokėti dar mažiau.

Pirkti internetu bus labai patogu ne tik dėl patrauklios kainos, bet ir paprasto pasirinkimo proceso. Filtruokite asortimentą pagal aktualius kriterijus ir rinkitės, kuris šviestuvo gaubtas atitinka būtent jūsų poreikius.