Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Tapetai miegamajam 

Interjere tapetai yra tas sienų apdailos būdas, kuris sustiprina jaukumo įspūdį ir leidžia labai lengvai kurti kokį tik norite stilių, kambarį papildyti ne tik spalvomis, bet ir raštais. Jei domina kokybiški tapetai miegamajame, mūsų asortimente tikrai turėsite labai platų pasirinkimą: vienspalviai tapetai, spalvoti, gėlėti tapetai, su augalų, g...

Rodyti daugiau

Interjere tapetai yra tas sienų apdailos būdas, kuris sustiprina jaukumo įspūdį ir leidžia labai lengvai kurti kokį tik norite stilių, kambarį papildyti ne tik spalvomis, bet ir raštais. Jei domina kokybiški tapetai miegamajame, mūsų asortimente tikrai turėsite labai platų pasirinkimą: vienspalviai tapetai, spalvoti, gėlėti tapetai, su augalų, gyvūnų ar kitais motyvais, dryžuoti tapetai, 3D tapetai miegamajam, modernūs, klasikiniai tapetai ir daug kitų. Labai didelė įvairovė, patraukli kaina, patogus pirkimo procesas kiekvienam iš jūsų!

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Tapetai miegamojo kambario jaukumui sukurti


Tapetai bus puikus pasirinkimas tada, kai norite šiltų, jaukių sienų kambaryje. Tad miegamajame jie ypač tinka. Galite rinktis lygius arba turinčius kiek grublėtą paviršių, labai dailiai ir jaukiai atrodo tarsi drobės, kito audinio paviršių turinys tapetai arba demonstruojantys, pavyzdžiui, tapybos efektą.

Tapetai miegamajam kambariui gali būti pasirinkti visoms sienoms arba vienai, kuri taps akcentu. Paprastai tai būna siena už lovos galvūgalio.

Tapetai miegamajame: kaip išsirinkti?

Renkantis tapetus miegamojo kambariui reikėtų įvertinti kelis aspektus, kad pasirinkimas būtų sėkmingas. Pirmiausia: ar jūsų kambaryje labiau derės vienspalviai tapetai, ar ieškote raštuotų. Kitas aspektas – kokio tipo tapetai miegamajam domina: flizelininiai, popieriaus pagrindo, viniliniai, plaunami ar kitokie. Taip pat ar norite standartinio pločio ar plačių tapetų miegamojo kambariui.

Ar spalvos gali daryti įtaką miego kokybei?

Spalvų psichologija nagrinėjama gana išsamiai ir nustatyta, kad spalvos tikrai turi didelės įtakos miego kokybei.
Geri pasirinkimai:

  • Geltona spalva. Teigiama, kad ši spalva nervų sistemai suteikia harmonijos ir yra vienas iš geriausių pasirinkimų patalpoms, kuriose ilsimės, tad miegamajame labai tiks.
  • Mėlyna spalva. Ši spalva traktuojama kaip padedanti atsipalaiduoti, raminanti, todėl miegamajame bus labai geras sprendimas.
  • Oranžinė spalva. Ryški oranžinė tonizuos ir miegamajame netiks, tačiau tokie jos atspalviai kaip persikinė, abrikosinė, švelni lašišos spalva miegamojo erdvei bus šaunus pasirinkimas.
  • Švelni žalia spalva. Ji siejama su harmonija, organizmo atsipalaidavimu, poilsiu, tad miegamajame tiks ir kaip akcentas, ir kaip pagrindinė patalpos spalva.

Netinka miegamajame:

  • Raudona spalva. Ši spalva tonizuoja, audrina nervinę sistemą, todėl raudonos sienos miegamajame trukdys atsipalaiduoti ir pailsėti. Jei labai mėgstate šią spalvą, pasirinkite ją akcentams.
  • Violetinė spalva. Nors ši spalva, ypač tamsūs jos atspalviai, siejami su prabanga ir atrodo tikrai solidžiai, miegamajame nepatariama jos rinktis, mat ji gali būti net ir košmarų priežastimi. Tačiau šviesi alyvinė, labai švelni levandų spalva gali įsilieti į miegamojo interjerą.

Raštai ir formos

Tapetai miegamajam žavi ne tik spalvų, bet ir raštų įvairove: su gėlėmis, su kitų augalų motyvais, paukščiais, su gyvūnais, su gamtos vaizdais, su linijomis, geometrinėmis figūromis, 3D elementais ir kt. Kokie tapetai tinka miegamajam pagal raštą? Įvertinkite, kokį stilių kuriate, kokią tekstilę įkurdinsite, kokio įspūdžio trokštate.

Madingi tapetai miegamajam

Mūsų pasiūloje rasite tiek kuklesnius variantus, tiek itin prabangius naujausių kolekcijų madingus tapetus, tad savo miegamojo erdvėje galėsite susikurti prabanga ir solidumu alsuojantį interjerą pagal naujausias mados tendencijas.

Užsisakykite internetu

Jei reikalingi stilingi, kokybiški miegamojo tapetai patrauklia kaina, mūsų pasiūloje tikrai išsirinksite. Kainos varijuoja nuo mažesnių iki aukštesnių, tačiau sutaupyti ir įsigyti pigiau gali padėti akcija, tad sekite mūsų asortimentą ir nepraleiskite geriausių pasiūlymų.

Pirkti galite internetu, o taip pat ir atvykę į fizines pardavimo vietas. Mūsų salonus rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Plungėje, Panevėžyje ir Šiauliuose.