Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

KILIMINIAI TAKAI 

Kiliminiai takai interjere tikrai nėra naujovė, o jų dizainų pasirinkimas maloniai stebina: vienspalviai ir spalvoti, raštuoti, įvairių dydžių, pagaminti iš skirtingų medžiagų, idealiai tinkantys įvairioms patalpoms namuose. Kiliminis takas atliks ir praktinę, ir estetinę funkcijas – jis tiks palaikyti švarai, sugerti garsus, sukurti jaukumą. Ta...

Rodyti daugiau

Kiliminiai takai interjere tikrai nėra naujovė, o jų dizainų pasirinkimas maloniai stebina: vienspalviai ir spalvoti, raštuoti, įvairių dydžių, pagaminti iš skirtingų medžiagų, idealiai tinkantys įvairioms patalpoms namuose. Kiliminis takas atliks ir praktinę, ir estetinę funkcijas – jis tiks palaikyti švarai, sugerti garsus, sukurti jaukumą. Tai bus šaunus pasirinkimas, jei patalpoje nėra vietos įprastam kilimui. Tokiu atveju kiliminis takas bus labai gera alternatyva. Tad jei dairotės naujo kiliminio tako namams, biurui, mūsų asortimento gausoje atrasite tą, kuris labai tiks jūsų būstui. Užtikriname aukštą kokybė, patvarumą bei patrauklų kainos ir kokybės santykį.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Kiliminiai takai internetu

Pirkti internetu labai patogu, saugu, greita, todėl nedvejokite – identifikuokite savo poreikius ir rinkitės juos atitinkančius kiliminius takus. Mūsų e. parduotuvėse siūlome pasinaudoti patogia prekių filtravimo sistema. Pasirinkite jums aktualius kriterijus (kiliminio tako matmenys, spalva, iš kokių medžiagų pagamintas) ir sistema pateiks tik jūsų poreikius atitinkančius variantus – taip susiaurinę paiešką sutaupysite nemažai savo laiko.

Matuojami kiliminiai takai suteikia progą pasirinkti būtent jums reikalingą dydį.

Prie prekių rasite nuotraukas, aprašymus, čia pateikta ir tiksli kaina, pristatymo terminas. Patikusį kiliminį taką dėkite į pirkinių krepšelį, apmokėkite jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsime sklandžiu jūsų naujojo kiliminio tako pristatymu nurodytu adresu.

Kiliminiai takai su gumos pagrindu

Jei ieškote kiliminio tako drėgnoms patalpoms, rinkitės turinčius gumos pagrindą. Įprastas kilimas drėgnose patalpose drėktų, dėl ko gali skleisti nemalonų kvapą, atsirasti pelėsis, kisti kiliminio tako spalva ir pan., o gumos pagrindas nuo to apsaugos. Negana to, guma suteiks apsaugą ir nuo slydimo, todėl kilimas bus stabilus, su juo nepaslysite ant slidesnių grindų, pavyzdžiui, plytelių. Taip pat guma neleis kilimui ilgiau susidėvėti.

Koridoriui, laiptams

Koridorius, laiptai paprastai yra siauros erdvės, tad čia standartinis kilimas netilps. O juk taip norisi to minkštumo po kojomis, jaukumo, o ir žingsnius kilimas puikiai sugeria. Tad išeitis – kiliminiai takai koridoriui. Būtent šioms patalpoms jie pasirenkami ypač dažnai. Negana to, šioje patalpoje daugeliu atvejų nėra langų, tad ji nebūna pati jaukiausia namuose, taigi kilimas suteiks jaukumo ir gali kaip reikiant pakeisti koridoriaus patalpos vaizdą.

Laiptams pasirinktas kiliminis takas daugiau atliks praktinę funkciją – jis apsaugos nuo pakopų slidumo. Tai ypač svarbu, jei namuose yra mažų vaikų, senjorų, sunkiau vaikštančių žmonių.

Kiliminiai takai virtuvei

Kiliminiai takai populiarus pasirinkimas ir virtuvėms – ne tik siauroms, bet ir erdvioms. Didelio ploto virtuvėse kiliminis takas tiesiamas ne per visą erdvę, tačiau palei darbastalį: pirma, jis suteikia jaukumo, komforto stovint net ir basomis pėdomis, antras, saugo indus nuo dūžių, jei grindys yra, pavyzdžiui, iš plytelių. Tiesa, virtuvei reikėtų rinktis itin patvarų ir kuo mažiau nešvarumams imlų bei lengvai valomą kiliminį taką.

Vilnoniai kiliminiai takai

Takai iš vilnos labai minkšti, jaukūs, ypatingai švelnūs bei šilti, tačiau vilnai ne į naudą saulės šviesa, tad tokie takai labai tinka koridoriuose. Jei pirksite tokį kiliminį taką, pasidomėkite vilnonių kilimų valymu.

Akrilo, medvilnės, poliamido, poliesterio, polipropileno. Akriliniai kiliminiai takai patvarūs, atsparūs trinčiai, nereikalauja sudėtingos priežiūros. Mūsų asortimente jie išsiskiria labai stilingu dizainu.

  • Medvilniniai kiliminiai takai patiks tiems, kurie vertina natūralumą. Stilingi, patvarūs, lengvai prižiūrimi, tiks kone visoms patalpoms namuose.
  • Kiliminiai takai iš poliamido išsiskiria labai dideliu tvirtumu ir aukštu atsparumu dėvėjimuisi. Idealiai tinka ofisui, visuomeninės paskirties patalpoms ar ten, kur labai intensyvus judėjimas.
  • Poliesterio kiliminiai takai demonstruoja atsparumą trinčiai, dėvėjimuisi, labai lengvą priežiūrą.
  • Kiliminiai takai iš polipropileno žavi ypač aukštu atsparumu blukimui bei trinčiai, jie nesielektrina ir yra labai lengvai valomi.

Modernus ar klasikinis kiliminis takas?

Kokio stiliaus kiliminį taką pasirinkti, priklauso nuo kuriamo dizaino patalpoje. Klasikiniai kiliminiai takai išsiskiria natūralių, švelnių spalvų palete, klasika alsuojančiais raštais, solidumu. Modernūs kiliminiai takai demonstruoja plačią spalvų paletę, gali būti vienspalviai, raštuoti, originalaus dizaino.

Daugybė spalvų, raštų, dizainų

Rinkdamiesi kiliminį taką lengvai rasite jums tinkamą pagal spalvas, nes koloritas išties įspūdingas: balti, rudi, bordiniai, žali, mėlyni, geltoni, pilki ir kitokie. Gali būti vienspalviai arba margi.

Raštų įvairovė irgi suteiks progą atrasti tinkamiausią kiliminį taką bet kurio stiliaus patalpai. Galite rinktis vaikiškus kiliminius takus, taip pat margintus geometrinėmis figūromis, zigzagais, dryžiais, augalų motyvais, imituojančius medį, tapybos elementus, sendintą efektą ar kt.

Apsilankykite ir mūsų fizinėse parduotuvėse

Pirkit internetu mūsų e. parduotuvėje labai patogu. Tai leidžia ir taupyti jūsų laiką, ypač jei gyvenate toliau nuo didmiesčių. Tačiau bet kuriuo atveju visada esate laukiami ir mūsų salonuose. „Dubingiai“ kiliminiai takai – juos rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Plungėje. Atvykę į fizines parduotuves apžiūrėsite patikusius gaminius, įvertinsite, ar tikrai tinka jų spalva, dydis. Negana to, fizinėse pardavimo vietose galėsite pasikonsultuoti su specialistais, jei nežinote, kaip teisingai pasirinkti, ar turite klausimų apie konkrečius kiliminius takus.

Kiliminis takas: sugers žingsnių aidą; suteiks saugumo, nes neleis paslysti; apsaugos kietąsias grindis; padės išsaugoti šilumą; užkirs kelią nešvarumams sklisti namuose ar viešose patalpose.

Spalvingi ir praktiški siūtiniai, komfortiški ir ilgaamžiai austi, funkcionalūs švaros zonos kiliminiai takai -  koridoriams, prieškambariams, laiptams bei interjero dekorui – visa rasite DUBINGIUOSE.

Kiliminiai takai esti įvairių pločių, lengvai pritaikomi įvairiose aplinkose.

Kiliminius takus supjausime ir apdailinsime Jūsų pasirinktu būdu.

Dekoruokite grindis ne tik kiliminiais takais, bet ir kilimine danga, kilimais, kilimėliais.