Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Indaujos 

Indauja – baldas, kuris daugeliui asocijuojasi su prabanga, elegancija, išskirtiniu stiliumi, solidumu. Ir nors dažnas indaują įsivaizduojame klasikiniame interjere, šiandieninė pasiūla demonstruoja įvairovę, todėl platų pasirinkimų spektrą rasite ir moderniems namams. Atraskite vietą indaujai svetainėje, virtuvėje, valgomajame ir suteikite pata...

Rodyti daugiau

Indauja – baldas, kuris daugeliui asocijuojasi su prabanga, elegancija, išskirtiniu stiliumi, solidumu. Ir nors dažnas indaują įsivaizduojame klasikiniame interjere, šiandieninė pasiūla demonstruoja įvairovę, todėl platų pasirinkimų spektrą rasite ir moderniems namams. Atraskite vietą indaujai svetainėje, virtuvėje, valgomajame ir suteikite patalpai solidumo „prieskonį“. Negana to, šis baldas bus ir labai funkcionalus – kaip pavadinimas išduoda, jame laikomi indai, kurių čia sutalpinsite tikrai labai daug: reprezentatyviausius rikiuokite už stiklinių durelių, o mažiau reprezentatyvius, stalo įrankius, staltieses ir panašius akcentus dėkite už uždarų durelių ar į stalčius. Susigundėte įsigyti indaują savo namas? Rinkitės mūsų asortimente labai gera kaina.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Indaujos–vitrinos: tipai ir dydžiai

Indaujos gali būti suskirstytos į tam tikrus tipus pagal jų išvaizdą. Pirmas tipas – spintelės. Tokios indaujos yra maždaug iki juosmens žmogui, jos turi tik dvi ar daugiau uždarų durelių. Vizualiai mažai kuo skiriasi nuo komodos ir gali būti skirtos ne tik indams laikyti.

Taip pat yra indaujų, kurios turi ne tik dureles, bet ir stalčius, pavyzdžiui, stalo įrankiams, stalo kilimėliams, kitiems serviravimo dalykams ar smulkmenoms.

Indaujos–vitrinos yra vienas iš populiariausių tipų. Tokie bufetai indaujos turi stiklines dureles, kurios baldui suteikia papildomos elegancijos. Pats baldas daugeliu atvejų yra aukštas, pavyzdžiui, žmogaus ūgio ar dar aukštesnis.

Indaujos sekcijos – paprastai didelių matmenų baldas, kartais užimantis net visą svetainės kambario sieną.
Tarp modernaus stiliaus indaujų rasite ir lentynas, žavinčias grakštumu ir puikiai įsiliejančias į indaujų asortimentą.

Pirmųjų paminėtų tipų indaujos yra žemesnės, bet jos gali būti ilgesnės. Su stiklinėmis durelėmis indaujos paprastai aukštesnės ir užima mažiau grindų ploto. Rinkdamiesi, koks baldas tinkamesnis jums, būtinai atsižvelkite į dydį – indauja turi harmoningai įsilieti į visumą ir atrodyti proporcingai.

Klasikinės indaujos

Jei namuose kuriate klasikinį stilių, tai geriausiai, žinoma, derės klasikinės indaujos. Nemažą dalį jų sudaro medinės indaujos, pavyzdžiui, ilgaamžės ąžuolinės indaujos, taip pat iš aukštos kokybės medžio plokščių. Šio stiliaus indaujos gali turėti kojeles arba būti be jų. Pastarasis variantas labiau tiks erdvioms patalpoms, o mažose kojelės baldui suteikia lengvumo įspūdį, dėl ko jis neapsunkina ir taip kompaktiškos erdvės. Jei klasikinės indaujos turi kojeles, tai jos dažnai būna lenktų, plastiškų formų, gali būti reljefinės, puoštos raižiniais ir pan. Klasikiniam stiliui skirtų indaujų asortimente puikuojasi ir senovinės indaujos, išsiskiriančios dekoro gausa, masyvumu.

Klasikinės indaujos svetainei, valgomajam ar kitai erdvei demonstruoja prabangą, solidumą, rafinuotumą.

Modernios indaujos

Modernių indaujų pasirinkimas mūsų pasiūloje labai platus: nuo kuklesnių variantų iki itin originalių, jūsų būstui suteiksiančių unikalumo ir savito žavesio. Baltos, juodos, pilkos, rudos, paauksuotos ir kt. Modernios indaujos paprastai turi kojeles, kurios dažnu atveju yra išraiškingos: aukštos, įmantresnių formų, gali būti sujungtos tarpusavyje ar pan. Didelę dalį šio stiliaus indaujų puošia metalo akcentai: metalinės kojelės, rankenėlės, dekoro detalės ar kiti elementai. Tai ir išskirtinumas, ir papildoma elegancija.

Tarp moderniam stiliui tinkančių indaujų šioje prekių kategorijoje rasite ir atviras lentynas, sujungiančias metalo ir grūdinto stiklo privalumus bei demonstruojančias estetiką, grakštumą ir stilių.

Kuriuose kambariuose rekomenduojama naudoti indaujas?

Kad ir kaip palaikytume tvarką namuose, vis vien visada atsiranda daiktų, kurie tarsi be vietos, sutinkate? Tokiu atveju labai pravers indauja, kuri bus ne tik dailus baldas namuose, bet ir priglaus indus ar kitas smulkmenas, kurioms reikia papildomos vietos. Dar geriau tai, kad indaujos–vitrinos tinka daugeliui patalpų namuose, pavyzdžiui, svetainei, virtuvei, valgomajam, ją galite įkurdinti ir erdviame koridoriuje.

Indaujos internetu – išsirinkti paprasta ir greita

Jei savo namams ieškote naujos indaujos virtuvei, svetainei ar kitai erdvei, mūsų pasiūloje tikrai rasite poreikius atitinkantį variantą. Prie visų indaujų rasite jų aprašymus, nurodytus tikslius dydžius, kas gerokai palengvins pasirinkimo procesą. Internetu perkant mėgausitės ir gera kaina, kartais šios kategorijos prekėms taikoma akcija.

Taip pat visada galite užsukti ir į mūsų salonus bei baldus apžiūrėti gyvai. Jūsų laukiame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar Plungėje įsikūrusiose mūsų fizinėse parduotuvėse.