Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Lubų apvadai paslėptam apšvietimui 

Vienas iš svarbiausių svarstytinų klausimų įsirengiant naujus namus ar remontuojant senuosius, yra lubų apšvietimas. Klaidinga manyti, kad jo funkcija – tik suteikti šviesos patalpai. Šiandien apšvietimui tenka kur kas daugiau funkcijų – be teikiamo šviesos srauto, apšvietimo sprendimai kuria patalpos dizainą, estetiką, prabangą, leidžia įgyvend...

Rodyti daugiau

Vienas iš svarbiausių svarstytinų klausimų įsirengiant naujus namus ar remontuojant senuosius, yra lubų apšvietimas. Klaidinga manyti, kad jo funkcija – tik suteikti šviesos patalpai. Šiandien apšvietimui tenka kur kas daugiau funkcijų – be teikiamo šviesos srauto, apšvietimo sprendimai kuria patalpos dizainą, estetiką, prabangą, leidžia įgyvendinti įmantrias idėjas, taip interjerui suteikiant išskirtinumo. Jau kuris laikas dėl demonstruojamos estetikos ir tvarkos įspūdžio populiarus yra paslėptas apšvietimas. Jei susigundėte tokiu variantu, pasižvalgykite po mūsų parduodamus lubų apvadus, skirus naudoti montuojant tokį apšvietimą bet kurioje namų patalpoje.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Lubų apvadai paslėptam apšvietimui

Įrengti dailų, stilingą ir tvarkingai atrodantį paslėptą apšvietimą padės specialūs lubų apvadai. Juos rinktis reikėtų pagal tai, kokio tipo apšvietimas bus montuojamas. Jei norite didžiausio šviesos srauto, rinkitės apvadus, kurie montuojami prie lubų, juos per atitinkamą atstumą atitraukus nuo sienos – apšvietimo elementai bus įtaisyti tarp sienos ir apvado, o šviesa sklis žemyn.
Labai dažnas dekoratyvaus apšvietimo variantas – apvadas montuojamas šiek tiek žemiau lubų, ant sienos, o tarp apvado ir lubų įterpiama LED juosta ar kitas apšvietimo šaltinis.

Dekoratyvinės poliuretaninės lubų juostos

Poliuretaniniai lubų apvadai demonstruoja ne tik dailią išvaizdą, kokybę, bet ir pluoštą kitų gerųjų savybių. Jie yra ilgaamžiai, gali tarnauti net kelis dešimtmečius ir neprarasti savo išvaizdos. Negana to, nereikalaus ir daug laiko priežiūrai – valymui naudokite sudrėkintą šluostę, jei reikia, galite naudoti specialius valiklius, tačiau tokie apvadai visgi nėra imlūs nešvarumams.

Šios kokybiškos lubų apdailos juostos nėra priklausomos nuo temperatūros, jos neimlios ir drėgmei, todėl paslėptą apšvietimą galite įrengti ir nešildomose patalpose ar ten, kur daugiau drėgmės, pavyzdžiui, vonioje.

Kaip išsirinkti?

Rinkdamiesi poliuretaninį apvadą paslėptam apšvietimui pirmiausia įvertinkite, koks stilius jus domina: minimalistinis, kuklesnis, klasikinis, modernus. Apvadai turi ornamentus, tad jų dizainas skirtingas ir rasite tinkančius įvairiems stiliams.

Ne mažiau svarbūs matmenys: aukštis ir gylis. Įvertinkite, kokią LED juostą montuosite, kaip montuosite – jos turi nesimatyti. Taip pat pasirinkimui svarbus ir patalpos dydis, pavyzdžiui, jei ji yra žemomis lubomis, rinkitės siauresnį, ne tokį aukštą apvadą, o jei erdvė didelė, lubos aukštos, tai masyvesnis apvadas atrodys harmoningiau.

Puikios kokybės ir geros kainos santykis

Į savo asortimentą įtraukiame tik aukštos kokybės, puikiomis savybėmis pasižyminčius gaminius, tad visi luboms su paslėptu apšvietimu skirti apvadai žavi savo patvarumu. Jie atrodo labai stilingai, yra lengvai prižiūrimi, paprastai montuojami, ilgaamžiai, neprarandantys pirminės išvaizdos. Taip pat kiekvienam iš jūsų galime pasiūlyti ir labai patrauklias kainas. Džiaugiamės, kad mūsų klientai turi plačias galimybės aukštos kokybės produktų įsigyti išties labai viliojančia kaina.

Lubų apvadų montavimas paslėptam apšvietimui

Jei įprastai lubiniai karnizai klijuojami prie lubų ir sienos (kur yra kampai – sienos ir lubų plokštumų susidūrimas), tai įrengiant paslėptą apšvietimą poliuretaninis apvadas dažniausiai klijuojamas tik prie sienos, šiek tiek žemiau nei lubos – maždaug 4 cm.

Įrengimas bus patikimesnis, jei dekoratyviniai lubų apvadai apačioje maždaug kas 50 cm bus pritvirtinti varžtukais prie sienos. Tai svarbu, nes klijuojama tik viena jų kraštinė. Jei lubų apvadai dideli, galimas papildomas montavimas, naudojant aliumininius kampukus – jie užtikrins, kad laikui bėgant juosta nesideformuos ir nepradės svirti žemyn.

Svarbu: dar prieš klijuodami poliuretano apvadą prie sienos, jo vidinę pusę nudažykite akinamo baltumo spalva. To reikia, kad sklindanti šviesa būtų balta, nes kitu atveju yra didelė tikimybė nuo poliuretano jai įgauti gelsvą atspalvį.

Įsigykite internetu

Su mūsų lubų apvadais net įmantriausios idėjos bus lengvai įgyvendinamos. Rinkitės kuriamą stilių geriausiai atitinkantį apvadą patrauklia kaina. Pirkti mūsų e. parduotuvėje labai patogu – pateiktos gaminių nuotraukos, aprašymai, kainos, matmenys.

Tačiau jei norite patikusias prekes apžiūrėti realiai, užsukite į fizines pardavimo vietas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje.