Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kilimai 120x170 cm.  

Ieškantiems kokybiško, patvaraus, stilingo kilimo namams, biurui, ugdymo įstaigoms ar kitoms patalpoms, tikrai patiks mūsų asortimentas – didžiulis kilimų pasirinkimas pagal dydžius, spalvas, formą, raštus, medžiagas ir kitus kriterijus. Šioje prekių kategorijoje jūsų dėmesio laukia kilimai, kurių išmatavimai yra 120x170 cm.

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Kilimai 120x170 namams

Gana kompaktiškas kilimas suteiks progą nesunkiai atrasti jam vietą nedideliame kambaryje. Dažnai toks dydis yra tinkamas koridoriui, prieškambariui, taip pat mažam vaikų kambariui arba vienai jo funkcinei zonai, pavyzdžiui, žaidimų. Tokio dydžio vienas ar du kilimai gali įsikurti miegamajame, stilingas kilimas tiks ir mažai svetainei.

Kilimai 120x170 ofisui, viešbučiui bei kitoms erdvėms

Trumpo plauko, aukštos atsparumo klasės kilimai 120x170 bus geras pasirinkimas biurams, viešbučių koridoriams, poilsio zonoms ar kitoms erdvėms, taip pat darželiams, mokykloms ir kitos paskirties įstaigoms.

Daugybė raštų, spalvų, formų

Raudoni, rudi, pilki, melsvi, kreminės spalvos ir kitokie – pasiūloje labai didelis kilimų pasirinkimas pagal spalvą. Beje, kilimai 120x170 maloniai stebina ir raštų įvairove, iš kurių labai didelę dalį sudaro žavingi, linksmi, mieli vaikiški raštai. Tad šie minkšti, kokybiški ir dailūs 120x170 cm dydžio kilimai labai tiks vaikų kambariui. Pagal formą kilimai paprastai būna apvalūs, ovalo ar stačiakampio formos. Šioje kategorijoje dominuoja stačiakampiai, kuriuos lengvai pritaikysite bet kurioje patalpoje.

Kur derinti klasikinį 120x170 kilimą?

Klasikiniai tokio dydžio kilimai tiks klasikiniame, tradiciniame, prabangiame būste. Jiems vietą atrasite svetainėje, miegamajame, vaikų kambaryje, darbo zonoje. Rafinuotame interjere puikiai įsilies ir prabangūs rankų darbo kilimai.

Kur labiausiai tinka modernūs šio dydžio kilimai?

Moderniam kilimui labai tiks modernus, minimalistinis, skandinaviškas, urbanistinis ar panašaus tipo interjeras. Kilimas gali atskirti funkcines zonas erdvioje patalpoje. Dar modernus kilimas gali būti labai geras variantas, jei norite kambariui suteikti originalų, ryškų akcentą.

Ypač geros kilimų kainos internetu

Šio dydžio kilimai mūsų pasiūloje kainuoja maždaug nuo 40 eurų. Tai patraukli kaina už kokybę ir patvarumą. Trumpo plauko bei ilgo plauko kilimai labai minkšti, kokybiški, stilingi, nesunkiai prižiūrimi ir tikrai papuoš jūsų namų ar darbo erdvę.

Kilimus apžiūrėti ir įsigyti galite internetu ar mūsų parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Plungėje.