Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kiliminė danga miegamajame - privalumai, kurie padės apsispręsti

Kaip išsirinkti kiliminę dangą miegamajam kambariui?

Kaip kiliminė danga miegamajame gali pakeisti kambario jaukumą ir įvaizdį?


Kiliminę dangą šiuolaikiniai gamintojai kuria papuoštą įvairių stilių, raštų ir spalvų įvairove, todėl tikrai galima svarstyti įvairias dizaino galimybes. Nesvarbu, ar jums labiau patinka klasikinis, modernus ar eklektiškas dizainas, tikrai atsiras kiliminė danga, kuri gali papildyti jūsų miegamojo interjerą.

Kiliminės dangos miegamajame privalumai

  • •Jaukumas: kiliminė danga po kojomis suteikia minkštumo ir komforto, todėl miegamasis tampa dar jaukesniu.

  • •Garso izoliacija: kiliminė danga puikiai sugeria garsą, mažina triukšmą ir sukuria tylesnę aplinką, o tai ypač svarbu miegamajame, kur rami atmosfera yra būtina geram miegui ir poilsiui.

  • •Šiluma: kiliminė danga, ištiesta per visą grindų plotą, suteikia papildomą šilumos izoliaciją, padedančią išlaikyti kambarį šiltesnį, šaltaisiais mėnesiais.

Kilimo stiliaus derinimas su bendra miegamojo estetika


Rinkdamiesi kiliminę dangą nepamirškite apsvarstyti šiuos aspektus:

  • •Ką norite pabrėžti savo miegamojo interjere (pvz. jau esamą spalvinę gamą, sukurtą stilių ir kt.)?

  • •Ką norite pakoreguoti (pvz. kambaryje sukurti erdvės vaizdą)?

  • •Kas svarbiausia kuriant jūsų miegamąjį (pvz. jaukumas, patogi namų priežiūra ir kita)?

Atsakius į šiuos klausimus, prasideda tobulos kiliminės dangos pasirinkimo kelionė!

Kiliminė danga miegamajame - šiluma ir patogumas kojoms

Kiliminė danga – tai kiekvieno ryto pasisveikinimas jūsų kojoms. Ją pajusite kas kartą, nuleidę kojas iš lovos, ypač jei miegamajame mėgstate vaikščioti basi. Kiliminė danga ne tik puikiai atrodo, bet ir suteikia neslidų paviršių, taigi sumažina nelaimingų atsitikimų rytais riziką.

Kambario dydis ir išplanavimas:

Miegamojo matmenų įvertinimas


Renkatės kiliminę dangą nedideliam kambariui? Šviesios spalvos mažesniuose miegamuosiuose padeda sukurti erdvės pojūtį ir vizualiai padidinti kambarį. Jei kambaryje norite daugiau vizualinės įvairovės, apsvarstykite galimybę pasinaudoti kiliminės dangos raštais ar tekstūromis, taip kambaryje sukursite daugiau judesio, neužpildydami erdvės.

Pabrėžkite baldų išdėstymą ir vietą kambaryje

Kiliminė danga nuostabi tuo, kad ja padengus visą grindų plotą nuo sienos iki sienos, sukuriamas vientisas grindų vaizdas. Tačiau, jei tik norite, kai kurios kambario vietos gali turėti savo atskiras zonas. Pavyzdžiui lovos gale galite patiesti dailų taką, o jei miegamajame turite skaitymo kampelį, mėgiamo krėslo jaukumą gali sustiprinti švelnus minkštas kilimėlis. Ir visa tai puikiai tinka ant vientisos kiliminės dangos.

Kiliminės dangos medžiaga ir tekstūra:

Norimos tekstūros pasirinkimas

Kiliminės dangos paviršius, nulems kokio tipo tekstūra, kas rytą žengs jūsų nuogos kojos. Kilpinio paviršiaus kiliminė danga yra trumpesnio pluošto ir puikiai tinka ten, kur dažnai apsilanko naminiai gyvūnai, nes nuo jo lengviau nusiurbti dulkes ir plaukus. Kirptas kiliminės dangos tekstūros tipas yra minkštesnis ir dar geriau sugeria aplinkos garsus, bei suteikia aplinkai ypatingo jaukumo ir šilumos.

Kiliminės dangos spalvų paletė:

Esamų kambario spalvų derinimas arba papildymas

Norite papildyti, o gal pabrėžti esamą spalvinę miegamojo gamą? Pirmiausia gerai pažiūrėkite kokios spalvos jau karaliauja jūsų miegamajame. Nesvarbu ar rinksitės spalvą, kuri darniai susilieja su esamomis spalvomis, ar tyčia kursite interjerą, kur kiliminė danga kontrastuodama pabrėžia esamą koloritą, teisingai parinkta grindų spalva gali sujungti visą kambario interjerą į vieną darnią visumą.

Pasirinkimas, atsižvelgiant į psichologinį spalvų poveikį nuotaikai

Miegamasis, tai vieta kur norisi atsipalaiduoti ir pailsėti, tačiau tik jūs patys sprendžiate, ką jums reiškia poilsis.

Jei norite savo miegamajam suteikti daugiau jaukumo ir šilumos, apsvarstykite šilto atspalvio kiliminę dangą, nes šiltos spalvos gali sukurti jaukią ir kviečiančią atmosferą. Tačiau tai nereiškia, kad miegamiesiems netinka ir vėsios spalvos: pasitelkę šaltas spalvas, galite sukurti raminančią ir atpalaiduojančią atmosferą. Tam rinkitės tokias spalvas kaip šviesiai mėlyna, žalia arba švelni pilka. Svarbiausia pasirinkti tas spalvas, kurios jums leidžia jaustis maloniai ir patogiai.

Kiliminės dangos miegamajame priežiūra ir ilgaamžiškumas:

Valymo ir priežiūros įvertinimas

Kiekvienas kambarys namuose turi būti reguliariai valomas. Laimei šiuolaikinės medžiagos sukurtos taip, kad lengvai atliktų kasdienines švaros palaikymo užduotis. Geros kokybės kiliminė danga sukurta taip, kad būtų atspari galimiems nešvarumams, o net dažnai valoma, ji išlaiko puikią išvaizdą ir struktūrą. Tačiau turėkite minty, kad neverta gailėti pinigų gerai kiliminei dangai, nes ji turi tarnauti tikrai ne vienerius metus.

Tinkamo patvarumo kilimo pasirinkimas miegamajam

Skirtingos kiliminės dangos medžiagos, kaip vilna arba sintetiniai mišiniai yra bene vienodai populiarus pasirinkimas. Tai nenuostabu, nes jos abi patvarios ir tinka tiek miegamuosiuose, kuriuose judėjimo srautas intensyvus, tiek ir ten, kur užsukama tik nakvoti ir pagrindinis akcentas skiriamas estetikai ir jaukumui.