Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Linoleumas namams 

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

PVC grindų danga / linoleumas namams 

Prieš rinkdamiesi savo namams skirtą grindų dangą, turėtumėte atlikti šiokius tokius namų darbus. Dažnai užsukę į Dubingiai.lt el. parduotuvę žmonės pasimeta nuo pasirinkimo gausos, todėl susiruošę ieškoti PVC grindų dangos ar linoleumo, pirmiausia atsakykite sau į šiuos kelis klausimus:

  1. Kokiame kambaryje bus tiesiama danga (virtuvė, svetainė, vaikų kambarys, prieškambaris, kt.)?
  2. Ar pasirinkta danga atlaikys numatytą apkrovą (atsižvelgiant į gyventojų skaičių ir pan.)?
  3. Ar pasirinkta grindų danga atitinka keliamus reikalavimus (antistatinė, termoizoliacinė, atspari drėgmei, nusidėvėjimui, įbrėžimams, sugerianti triukšmą, antibakterinė, antialerginė ir t. t.)?
  4. Ar linoleumas / PVC grindų danga dera prie buto dizaino (monofoninis, abstrakčių raštų, imituojantis įvairias faktūras – audinį, medį, plyteles, akmenis ir pan.)?

Atsakę į šiuos klausimus suprasite, kad svarbu ne tik grindų dangos atsparumas nusidėvėjimui bei įbrėžimams, bet yra begalė ir kitų svarbių kriterijų, pagal kuriuos reikia rinktis tinkamos kokybės gaminį. Pavyzdžiui, dizaino, spalvų ir raštų pasirinkimas, norint sukurti vientisą ir nuoseklų viso buto ar namo interjerą. O gal, pavyzdžiui, vaikų kambaryje norite žaismingo dizaino?

Linoleumas virtuvei

Linoleumas yra puikus virtuvės grindų dangos pasirinkimas, nes pasižymi praktiškumu, ilgaamžiškumu ir atrodo stilingai. Iš natūralių medžiagų, tokių kaip sėmenų aliejus, kamštienos dulkės, medžio miltai, pagamintas linoleumas yra ekologiškas ir biologiškai suyrantis, todėl yra populiarus pasirinkimas ieškantiems tvarių variantų.

Vienas iš pagrindinių linoleumo virtuvėje privalumų - atsparumas drėgmei ir vandeniui. Gaminant ir laiką leidžiant virtuvėje neišvengiama išsiliejusių skysčių, tačiau dėl linoleumo atsparumo vandeniui juos lengva išvalyti nesibaiminant, kad bus sugadintos grindys. Jo lygus paviršius taip pat neleidžia prasiskverbti drėgmei, o tai padeda išvengti pelėsio ir grybelio augimo.

Kitas linoleumo virtuvėje privalumas - jo ilgaamžiškumas. Jis gali atlaikyti intensyvų vaikščiojimą šioje zonoje, numestus indus ir net įbrėžimus su kėdėmis. Dėl to jis idealiai tinka tokioms intensyvaus naudojimo zonoms kaip virtuvė, kur ilgaamžiškumas yra labai svarbus. 

Linoleumą taip pat galima įsigyti įvairių spalvų, raštų ir stilių, todėl virtuvės grindis galite pritaikyti prie savo bendro namų interjero. Taigi, linoleumas virtuvei gali būti ir elegantiškas ir modernus, vientisos spalvos. 

Linoleumą bei PVC grindų dangą importuojame iš žinomiausių Europos gamintojų: Tarkett, Forbo, IVC Group. Remdamiesi klientų atsiliepimais ir atliktais tyrimais galime teigti, kad tiek linoleumas, tiek PVC yra praktiškiausias vidaus grindų dangų pasirinkimas. Jų panaudojimas gali būti beribis dėl:

-          atsparumo nusidėvėjimui ir įbrėžimams;
-          tvirtumo;
-          matmenų stabilumo;
-          akustiškumo;
-          lengvos priežiūros;
-          pritaikymo net ir šildomoms grindims;
-          t. t.

O gausus dizaino, spalvų ir raštų pasirinkimas suteiks jūsų namams jaukumo, šilumos ir norimo įvaizdžio funkciją. 

Daugiau informacijos apie namams skirtą grindų dangą teiraukitės mūsų konsultantų.