Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Medvilniniai kilimai 

Medvilnės audinys patenka tarp tų, kurie vertinami ir mėgiami labiausiai. Ar galime tuo stebėtis, kai šis natūralus pluoštas užtikrina laidumą orui, lengvą priežiūrą, jaukumą bei dailią išvaizdą. Tad pasirinkę medvilninį kilimą tikrai neprašausite pro šalį – dėl jam būdingų savybių toks tekstilės gaminys tiks kone bet kuriai patalpai namuose. Ta...

Rodyti daugiau

Medvilnės audinys patenka tarp tų, kurie vertinami ir mėgiami labiausiai. Ar galime tuo stebėtis, kai šis natūralus pluoštas užtikrina laidumą orui, lengvą priežiūrą, jaukumą bei dailią išvaizdą. Tad pasirinkę medvilninį kilimą tikrai neprašausite pro šalį – dėl jam būdingų savybių toks tekstilės gaminys tiks kone bet kuriai patalpai namuose. Tad džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti labai didelę medvilninių kilimų įvairovę, jog kiekvienas atrastumėte, kas tobulai papuoš jūsų namus.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Medvilninis kilimas jaukiems namams

Kilimas iš medvilnės labai tinka kiekvienai patalpai namuose. Jis jaukus, minkštas, purus, lengvai prižiūrimas. Mūsų pasiūloje išsirinksite tą, kuris tobulai tiks jūsų interjere.

Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į kilimo dydį. Šiuo atveju tikrai maloniai nustebins mūsų asortimentas, nes turime ir standartinių, ir nestandartinių matmenų kilimų.

Taip pat apsispręskite, ar jums aktualūs stačiakampiai, ar apvalūs, o gal ovalo formos kilimai. Formą rinkitės pagal patalpos dydį, baldų stilių ar savo simpatijas.

Taip pat svarbus ir kilimo dizainas: spalvos, raštai, kiti ypatumai.

Svetainei ir miegamojo kambariui

Medvilninis kilimas labai tiks svetainėje, kadangi demonstruos natūraliam pluoštui būdingas savybes. Jis labai lengvai prižiūrimas, kas aktualu, nes svetainėje paprastai yra intensyvesnis eismas. Koks kilimas labiausiai tiks pagal dizainą, priklauso nuo svetainės interjero. Klasikiniai medvilniniai kilimai labiau orientuoti į sodrią spalvų paletę, augalų motyvų, ornamentų raštus, o modernūs kilimai dažniau yra šviesūs, kuriantys lengvumo įspūdį patalpoje.

Miegamojo kambariui galite rinktis vieną didelį arba du mažesnius kilimėlius. Puikus sprendimas šiai patalpai bus ilgo plauko kilimas, dovanojantis neapsakomą jaukumą ir minkštumą.

Ar medvilninis kilimas tinka vaikų kambariui?

Žinoma, vaikų kambariui kilimas iš medvilnės bus vienas iš geriausių pasirinkimų. Natūralus pluoštas laidus orui, minkštutėlis, švelnus, taigi dovanos komfortą, kas labai svarbu, nes vaikai, ypač mažesni, labai mėgsta po namus tipenti basomis pėdutėmis.

Atsižvelkite ir į tai, jog vaikai dažnai mėgsta įsitaisyti ant grindų ir užsiimti žaidimais, piešimu, lipdymu, skaitymu ar kitomis veiklomis. Tokiu atveju nereikės nerimauti, kad vaikas gali jausti diskomfortą ant vėsių, kietų grindų.

Vaikų kambariui tikslinga rinktis medvilninį kilimą, kurio pagrindas yra neslidus, pavyzdžiui, dengtas lateksu. Tai pat praktiškiau bus trumpo plauko kilimas.

Klasikinis ar modernus kilimo stilius?

Klasikiniai kilimai paprastai yra prabangūs, solidūs, sodrių, tamsesnių spalvų, nors, žinoma, galima rasti ir šviesesnių atspalvių. Tokio stiliaus kilimai puikiai dera su masyvesniais mediniais, odiniais baldais. Modernūs kilimai, atvirkščiai, demonstruoja lengvumą, sudaro šaunus derinius su kompaktiškais, grakščiais mediniais baldais, tekstiliniais, metaliniais, stikliniais. Šie kilimai gali būti marginti linijomis ir jų deriniais, geometrinėmis figūromis, taip pat demonstruoti sendintą efektą ar kitus originalius dizaino sprendimus.

Kokio tipo kilimą rinktis, priklauso nuo patalpoje kuriamo stiliaus.

Medvilninio kilimo priežiūra

Kilimus siurbkite dulkių siurbliu kuo dažniau, medvilniniai pritraukia dulkes ir nešvarumus tad jei patalpoje intensyvesnis judėjimas, galite siurbti ir kasdien. Išsiliejusius skysčius skubiai nusausinkite popieriniu rankšluosčiu ar gerai sugeriančia šluoste. Atsiradusias dėmes šalinkite sudrėkinta šluoste. Jei tai nepadeda, įsigykite medvilniniams kilimams valyti skirtų priemonių ir naudokite jas laikydamiesi rekomendacijų. Plonesnius medvilninius kilimus galima skalbti žemoje temperatūroje.

Užsisakykite internetu

Jei domina minkšti, kokybiški, stilingi medvilniniai kilimai patrauklia kaina, rinkitės mūsų pasiūloje. Pirkti bus labai patogu, greita ir saugu. Prie prekių rasite nuotraukas, aprašymus, pristatymo terminą. Taip pat galite pažiūrėti, kuriame mieste – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Plungėje ar Panevėžyje – mūsų salone pasirinktą kilimą galite pamatyti realiai.