Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Paveikslai  

Paveikslai interjerui gali suteikti labai daug skirtingų efektų: nuo romantikos, estetikos iki žaismingumo, originalumo ir pan. Paveikslas gali būti sėkmingiausias raktas į išskirtinio, originalaus, labai jaukaus, romantiško, linksmo, spalvingo ar kitokio interjero sprendimus. Jei domina dideli arba maži modernūs ar subtilesni paveikslai namams,...

Rodyti daugiau

Paveikslai interjerui gali suteikti labai daug skirtingų efektų: nuo romantikos, estetikos iki žaismingumo, originalumo ir pan. Paveikslas gali būti sėkmingiausias raktas į išskirtinio, originalaus, labai jaukaus, romantiško, linksmo, spalvingo ar kitokio interjero sprendimus. Jei domina dideli arba maži modernūs ar subtilesni paveikslai namams, darbo erdvei ar kitos paskirties patalpų interjerui, mūsų asortimente tikrai išsirinksite.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Paveikslai interjerui

Namų interjerui galite rinktis iš labai plačios aksesuarų gausos, tačiau tų, kurie skirti užpildyti sienų plotą, ne tiek ir daug. Bene pagrindinis yra paveikslai, kurių įvairovė didžiulė: nuo mažų iki net labai didelių, nuo nespalvotų iki spalvotų, nuo švelnių atspalvių iki itin ryškaus kolorito, nuo taisyklingų iki originalių formų ir t.t. O kur dar rėmelių įvairovė!

Paveikslai interjerą pripildo spalvų, formų, meninių sprendimų. Paveikslai yra tobulas įrankis užpildyti sienų tuštumą ir sustiprinti norimą nuotaiką, įspūdį kambaryje.

Foto paveikslai – erdvės pagyvinimui

Foto paveikslai žavi savo realistiškumu ir patalpai suteikia gyvybės. Itin populiarūs pasirinkimai yra miestų bei pastatų motyvai, gyvūnai, žmonės, gamtos reiškiniai, 3D efektą demonstruojantys paveikslai.

Vieni iš jų turi siauresnę spalvų paletę ar net gali būti nespalvoti, tačiau – nustebsite – kiek ir tokie gali suteikti gyvybės interjerui, ypač jei pastarasis yra gana monotoniškas, minimalistinis. Plačia spalvų palete išsiskiriantys paveikslai interjerui arba žavintys itin ryškiais kolorito sprendimais interjerui suteikia išskirtinių „potėpių“ ir užlieja patalpą spalvų žaismu, kuris gali atsikartoti ir balduose, tekstilėje ar kituose aksesuaruose arba stilingai su jais kontrastuoti.

Kaip išsirinkti ir derinti?

Išsirinkti ir tinkami priderinti paveikslą gali būti ne taip lengva, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ir ne visuomet galima vadovautis vien tik grožio kriterijumi.

Pirmiausia turite nuspręsti, kokio maždaug dydžio paveikslas jus domina, kadangi jis turi proporcingai atrodyti kambaryje. Tiek per didelis, tiek ir per mažas paveikslas ant sienos nesuteiks norimo efekto, o, atvirkščiai, atrodys nestilingai, tačiau blogiausia – šitaip neatsiskleis jo grožis. Taigi pasirinkite tinkamo dydžio paveikslą.

Kitas aspektas – kokį kambaryje stilių kuriate. Jei dominuoja modernus interjeras, jums labiau tiks žmonių portretai, geriausia – originalūs, taip pat miestų, pastatų motyvai, 3D efektai irgi bus šaunus pasirinkimas. Jei kambaryje dominuoja klasika, tai gamtos, gėlių motyvai paveiksluose bus ypač taiklus sprendimas.

Spalvos paveiksle ne mažiau reikšmingos. Prieš rinkdamiesi nuspręskite, ar jūsų dėmesį turėtų traukti nespalvoti ar spalvoti paveikslai interjere; spalvos turėtų būti švelnios, pastelinės ar ryškios. Atsižvelgdami į kambario koloritą įvertinkite ne tik kokios konkrečiai spalvos paveiksle gali dominuoti, bet ir tai, kiek maždaug jų gali būti.

Ypač dideli foto paveikslai namams

Mūsų pasiūloje rasite įvairių matmenų paveikslų, o taip pat ir ypač didelius, idealiai tiksiančius erdviuose būstuose. Šioje kategorijoje yra paveikslų, kurių kraštinės viršija metrą.

Tiesa, labai dideli foto paveikslai interjerui, tikėtina, netiks mažoje patalpoje, tad įvertinkite mūsų jau minėtas proporcijas.

Paveikslai internetu

Jei domina modernūs, stilingi ir labai gražūs interjero paveikslai gera kaina, tai esate ten, kur reikia. Mūsų pasiūloje rinksitės iš aukštos kokybės paveikslų, kurie neabejotinai atras vietą jūsų namuose, darbo erdvėje ar kitur. Tiesa, kadangi prekių nuotraukų e. parduotuvėje spalvos gali skirtis nuo realių dėl ekrano parametrų, tai turintiems galimybę visada rekomenduojame atvykti į mūsų salonus ir paveikslus apžiūrėti gyvai. Fizines parduotuves rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Plungėje, Panevėžyje ir Šiauliuose.