Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

3d tapetai miegamajam 

Tapetai miegamajame yra vienas iš geriausių sienų ir / ar lubų apdailos būdų, kadangi patalpai suteikia jaukumo ir drauge padeda kurti norimą stilių. 3D tapetai miegamajam – tikrai išskirtinis sprendimas, kuris prisidės ne tik prie interjero koncepcijos, tačiau gali atlikti ir kitokį vaidmenį, pavyzdžiui, vizualiai padidinti patalpą. Jei domina ...

Rodyti daugiau

Tapetai miegamajame yra vienas iš geriausių sienų ir / ar lubų apdailos būdų, kadangi patalpai suteikia jaukumo ir drauge padeda kurti norimą stilių. 3D tapetai miegamajam – tikrai išskirtinis sprendimas, kuris prisidės ne tik prie interjero koncepcijos, tačiau gali atlikti ir kitokį vaidmenį, pavyzdžiui, vizualiai padidinti patalpą. Jei domina aukštos kokybės, išskirtiniai, itin patvarūs 3D tapetai patrauklia kaina, įsigyti galite internetu mūsų e. parduotuvėje arba atvykę į fizines pardavimo vietas, kurias rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Plungėje.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Madingi 3D tapetai miegamajam


Jei savo miegamojo kambariui ieškote stilingų 3D tapetų, mūsų pasiūloje rinksitės iš didelės gausos. Vaizduojantys geometrines figūras, įvairius abstrakčius objektus, grafikos elementus, augalinius motyvus, įvairiausias imitacijas ir kt. – rinkitės tai, kas geriausiai derės jūsų kuriamo interjero visumoje.

Kaip išsirinkti ir derinti 3D tapetus?

Renkantis, kokie 3D tapetai miegamojo sienoms tiks labiausiai, svarbu atsižvelgti į kambaryje kuriamą interjero stilių. Jei dominuoja klasika, tiks linijomis marginti tapetai, romantiškam interjerui rinkitės tapetus, margintus gėlėmis, moderniam puikiai derės grafikos elementai, geometrinės figūros ir t.t.

3D tapetus derinkite pagal koloritą ir tematiką prie baldų, tekstilės, bendros kambario dizaino koncepcijos. Jei 3D fototapetai miegamajam pasirenkami akcentinei sienai, kitoms geriausiai tiks vienspalviai – taip labiau išryškės 3D paveikslas.

Greičiausiai daugeliui aktuali ir kaina. Kai kurie 3D tapetai tikrai nepigūs, bet mokėti pigiau galite tada, kai jiems taikoma akcija.

Spalvos ir raštai mūsų asortimente

Besirenkantys mūsų pasiūloje 3D tapetus miegamojo erdvei turės labai plačias galimybes. Kokios spalvos madingi tapetai miegamajam aktualūs: pilki, balti, violetiniai, rudi, juodi, sujungiantys kelias spalvas ar kitokie? Atminkite, kad spalvos poilsio zonoje atlieka irgi labai reikšmingą vaidmenį.

Pagal raštus taip pat siūlome didelį spektrą: gėlėti, su dryžiais, su augalų motyvais, grafikos elementais, su gyvūnais, paukščiais, geometrinėmis figūromis, klasika alsuojantys, įvairios imitacijos ir daug kitų.

Ar ryškūs tapetai tinka miegamojo kambariui?

Miegamajame rekomenduojama vengti ryškių spalvų, kadangi vienos iš jų tonizuoja, kitos dirgina nervų sistemą, dar kitos gali būti susijusios su košmarais miego metu ir t.t. Tad miegamojo kambariui netiks raudoni, oranžiniai, sodriai violetiniai ir panašių spalvų tapetai.

Kaip klijuoti tapetus?

Didele dalimi klijavimo procesas priklauso nuo to, kokie tapetai miegamajam kambariui pasirenkami. Jei jie bus flizelininiai, tai turėsite rinktis tokiems tapetams skirtus klijus ir jais tepsite sieną. Jei tapetai bus pagaminti popieriaus pagrindu, rinksitės popieriaus pagrindo tapetams skirtus klijus ir jais tepsite patį tapetą.

Taip pat labai svarbu tinkamai paruošti pagrindą, pasirinkti gerus klijavimui skirtus įrankius. Jei tapetai su raštais, matuodami juostų ilgius būtinai atkreipkite dėmesį, kad raštą reikia derinti.

Nemažai rekomendacijų, kaip teisingai klijuoti tapetus, galite rasti ir mūsų svetainėje.