Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Miegamojo baldai 

Norite susikurti unikalų miegamojo interjerą? Viskas įmanoma, tereikia apsižvalgyti mūsų siūlomame asortimente ir išsirinkti sau patikusius variantus. Baldai miegamajame yra vienas svarbiausių akcentų, todėl juos rinktis reikėtų atsakingai. O koks gi turi būti TAS miegamasis? Ogi toks, kuris džiugintų ir akį ir širdį.

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Populiariausi baldai miegamajame

Miegamasis dažniausiai susideda iš baldų ir aksesuarų, tokių kaip lova, veidrodis, komoda, spinta, konsolė, daiktadėžė ir kt. Mes siūlome tokius baldus, kurie gali papildyti kiekvieną interjerą, atitikti įvairius klientų norus bei poreikius. Mūsų parduotuvėje galite rasti visokiausių spalvų baldų pradedant balta ir baigiant įvairiaspalviais. Tas pats galioja ir dydžiams bei stiliams! Žinodami tikslius savo miegamojo išmatavimus bei norimą įgyvendinti stilių, daug lengviau galėsite atitaikyti ir baldus, kurių mūsų parduotuvėje pasirinkimas platus. Rinkitės tarp klasikinių ir prabangiai atrodančių baldų - viskas sukurta gero skonio interjerui.

Modernūs miegamojo baldai

Dėl savo estetikos ir minimalizmo modernus stilius yra pelnęs daugelio simpatijas. Miegamajame, kuriame ir taip neturėtų būti daug nereikalingų baldų ir daiktų, šio stiliaus bruožai idealiai dera.

Modernūs miegamojo baldai išsiskiria šviesia, švelnia spalvų palete, tarp jų populiarūs balti baldai, vis dažniau miegamajame vietą atranda ir pilki. Moderniam stiliui tiks tiek mediniai, tiek metaliniai, iš medžio plokščių pagaminti baldai, aptraukti kokybišku audiniu, turintys stiklo ar kitokių elementų.

Modernus stilius nėra apkrautas baldais, todėl miegamojo erdvei rinkitės tik tuos, kurie čia tikrai atliks savo funkciją. Žinoma, čia įsikurs lova, taip pat reikalinga didesnė ar mažesnė spinta. Moderniame miegamajame idealiai tiks nemasyvi, galbūt net kojeles turinti ir grakštumu alsuojanti miegamojo spinta, pagaminta iš medžio plokščių. Tokio baldo priežiūra bus visai nesudėtinga. Jei miegamasis erdvesnis, tai vietą gali atrasti ir komoda, stilingas fotelis ar krėslas. Šalia lovos įkurdinkite naktines spinteles, tačiau jas taip pat gali pakeisti ir konsolės ar net pufai.

Jeigu savo miegamajame kuriate modernų interjerą, mūsų parduotuvėje taip pat rasite ir baldų su minimalistinėmis detalėmis, kurios puikiai prisitaikys prie paprastesnio stiliaus.

Klasikiniai miegamojo baldai

Nesenstanti ir iš mados tendencijų nesitraukianti klasika yra puikus sprendimas tiems, kurie nori laikui nepavaldaus interjero namuose. Apžvelgę klasikinius miegamojo baldus netruksime pastebėti, jog jiems būdingas natūralumas, žemiškos spalvos, masyvumas ir prabanga. Didžioji dauguma šiam stiliui atstovaujančių baldų yra iš medžio masyvo, pavyzdžiui, buko, kaučiukmedžio, pušies, eglės, mango ar kitokio. Lovos gali būti atviro medžio arba aptrauktos prabanga alsuojančiu gobelenu.

  • Kietieji baldai gali turėti platesnes, įmantresnes kojeles arba būti be kojelių, taip dar labiau sustiprinant masyvumo ir solidumo įspūdį.
  • Klasikiniame miegamajame, be lovos, spintos, komodos, labai tiks ir aksominiu ar kitokiu elegantišku audiniu aptrauktas pufas, vietą atras ir senovinė ar modernios klasikos skrynia, kosmetiniai staliukai. Šalia lovos tokiame kambaryje geriausiai derės klasikinės spintelės: su stalčiais, durelėmis.

Prabangūs miegamojo baldai

Čia jūsų laukia baldai išdailinti įmantriais raštais, padaryti sendintu stiliumi ir ne tik. Tokios rūšies baldai itin praturtins jūsų miegamojo interjerą ir suteiks jam savotiško žavesio.

Mūsų asortimente prabanga spinduliuojantys kokybiški miegamojo baldai daugiausia yra pagaminti iš medžio masyvo, plieno. Tarp prabangių baldų rasite ištaigingas lovas, aptrauktas aukštos kokybės audiniu, turinčias išraiškingus galvūgalius ir demonstruojančias solidumą bei eleganciją. Dėmesio laukia spintos ir spintelės, kurių gamybai naudojamas medis, žalvariu ar kitomis medžiagomis dengtas plienas. Įstabus pasirinkimas būtų rankų darbo raižiniais puoštos spintelės, kurios tikrai taps unikaliu miegamojo akcentu. Taip pat labai daug dėmesio sulaukia konsolės, galinčios tapti nepriekaištingu prabangaus miegamojo elementu. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į mūsų konsoles, pagamintas iš plieno, dengto žalvariu, taip pat poliruoto plieno, kai kurios turi grūdinto stiklo stalviršį.

Lovos, foteliai, minkštasuoliai

Lova yra pagrindinis miegamojo baldas, tad ją rinkitės atsakingai, vertinkite ne tik dizainą, tačiau ir tai, iš ko lova pagaminta, kiek priežiūros reikalaus (pavyzdžiui, jei aptraukta audiniu). Tiksliai apsispręskite dėl lovos pločio, kas ypač aktualu, jei miegamasis mažas. Džiaugiamės galėdami savo asortimente pasiūlyti labai didelę lovų įvairovę – rinkitės pagal matmenis, aukštį, spalvą, medžiagas ir kitus dizaino ypatumus.

  • Fotelis miegamajame bus ne tik papildoma sėdėjimo vieta, tačiau ir jaukus, stilingas akcentas. Minkštutėlis fotelis, dailus staliukas ar konsolė, aukštas pastatomas šviestuvas ir kelios knygos – štai ir turite ypatingai jaukų kampelį savo miegamajame laikui su knyga, mėgiamu filmu, arbatos puodeliu. Beje, rinkdamiesi fotelį, ypač jei jis bus skirtas moderniam interjerui, nebūtinai turite spalvos požiūriu jį derinti prie kitų miegamojo baldų – fotelis dažnai pasirenkamas kaip žaismingas, išskirtinis akcentas.
  • Kai kurie gali pagalvoti, kad minkštasuolis yra labiau stilingas akcentas, atliekantis estetinę funkciją. Tai tiesa, tačiau drauge šis baldas gali būti ir papildoma sėdėjimo vieta. Mūsų asortimente yra ir minkštasuolių-daiktadėžių, kurie bus papildoma vieta daiktams, kas labai pasiteisins mažoje miegamojo erdvėje.

Mūsų asortimente rasite ne tik dailius ir aukštos kokybės baldus, bet ir pagamintus įvairioms paskirtims. Daugiafunkciai baldai, tokie kaip suoliukas puikiausiai tiks atsisėsti pailsėti, ir patarnaus kaip daiktadėžė, o minkšta lova ne tik suteiks jums komfortiško poilsio galimybę, bet ir taps mėgstamiausia knygų skaitymo vieta.

Spintos drabužiams, komodos

Rinkitės iš labai plačios komodų ir drabužiams skirtų spintų įvairovės: aukštos ir žemesnės, plačios, siauros, su stalčiai, atveriamomis durimis, medinės, iš medžio plokščių, dekoruotos rankų darbo raižiniais, įvairių spalvų ir kt. Štai tokia įvairovė laukia jūsų dėmesio. Tačiau užtikriname, kad visi miegamojo baldai demonstruoja aukštą kokybę, patvarumą, ilgaamžiškumą. Rinksitės iš tikrai plataus asortimento.

Rinkdamiesi spintą atkreipkite dėmesį į tai, kiek daiktų joje laikysite, kokį plotą šiam baldui turite. Jei kambarys nedidelis, bet turi aukštas lubas, išnaudokite sienas – rinkitės aukštesnę spintą. Bet šis variantas netiks, jei lubos žemos – tokiu atveju baldas turėtų būti labiau ištęstas į šalis, t. y. platesnis, bet ne itin aukštas.

Komodos labai tiks tiems, kurie turi nemažai smulkių daiktų, pavyzdžiui, papuošalų, įvairių aksesuarų. Komodos stalčiai suteikia progą daug paprasčiau suorganizuoti tokius daiktus ir suteikti kambariui tvarkos įspūdį bei daugiau patogumo jums.

Kokybės ir geros kainos santykis

Savo klientams internetu siūlome aukštą kokybę, mat itin atsakingai renkamės gaminius, kuriuos įtraukiame į savo asortimentą. Tačiau taip pat siūlome ir patrauklias kainas. Beje, platus kainų diapazonas suteikia progą skirtingą biudžetą turintiems pirkėjams išsirinkti jų galimybes atitinkančius baldus. Miegamojo baldai ir miegamojo baldų komplektai mūsų e. parduotuvėje parduodami labai gera kaina net tada, kai netaikomos akcijos!

Visiškai nesvarbu, ar jūs perkuriate savo kambario įvaizdį, ar tik ieškote, kuo papildyti tuščias kambario vietas, nes, bet kuriuo atveju, mūsų baldų asortimentas leis jums išsirinkti norimą variantą. Pradedant minimalizmo įkvėptais ir baigiant įmantriai puošniais aksesuarais, jūs savo svajonių miegamąjį galite padaryti unikalų!