Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kiliminė danga miegamajame 

Miegamasis yra mūsų privati erdvė, kurios paprastai nedemonstruojame net ir užsukusiems svečiams. Taigi ją įsirengiame būtent taip, kaip norisi mums. Pagal asmeninius poreikius renkamės baldus, spalvų derinius, tekstilę, aksesuarus ir kitus elementus. Tačiau nepriklausomai nuo to, kokį stilių kuriame, daugelis sutiks, kad jaukumas yra neatsiejam...

Rodyti daugiau

Miegamasis yra mūsų privati erdvė, kurios paprastai nedemonstruojame net ir užsukusiems svečiams. Taigi ją įsirengiame būtent taip, kaip norisi mums. Pagal asmeninius poreikius renkamės baldus, spalvų derinius, tekstilę, aksesuarus ir kitus elementus. Tačiau nepriklausomai nuo to, kokį stilių kuriame, daugelis sutiks, kad jaukumas yra neatsiejamas nuo miegamojo erdvės. O prie jaukumo svariai prisideda kilimas, dovanojantis švelnumą basoms pėdoms. Miegamojo erdvėje siūlome tiesti kiliminę dangą, kuri uždengs visas kambario grindis, tad kur beatsistotumėte, pėdos bus apdovanotos švelnumu.

 

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Kiliminė danga miegamajame – ar praktiška?

Miegamojo erdvėje kiliminė danga bus vienas iš geriausių sprendimų, mat per visą kambario plotą patiesta kiliminė danga miegamajame puikiai slopins garsą, ji bus minkštutėlis pagrindas, kurį ypač įvertinsite vėsesnėmis dienomis. Negana to, kiliminė danga nereikalaus daug jūsų laiko jos priežiūrai – periodiškai siurbkite dulkių siurbliu, saugokite nuo nešvarumų. O jei pastarųjų atsiranda, neleiskite įsisenėti – jei juos imsitės šalinti iškart, didelė tikimybė, kad tai atliksite efektyviai ir be didelių pastangų.

Kokią kiliminę dangą pasirinkti?

Rinkdamiesi kiliminę dangą miegamojo erdvei pirmiausia nuspręskite, koks pluoštas jus domina: ar norite vilnos dovanojamo natūralumo, ar sintetinių pluoštų patvarumo bei minkštumo.

Kitas aspektas – kirptas ar kilpinis pluoštas? Jei pasirinksite kilpinį, tai dangos priežiūra bus labai paprasta, gaminys išsiskirs patvarumu bei atsparumu nešvarumams. Kirptas pluoštas savo ruožtu bus tik šiek tiek imlesnis dėmėms, ilgainiui sparčiau dėvėsis, bet jo dovanojamas minkštumas bei švelnumas tikrai tai atsvers.

Na, žinoma, labai svarbus ir dizainas: spalva, raštai, plauko ilgis. Juos derinkite prie savo poreikių ir kambaryje kuriamos interjero koncepcijos.

Kiliminė danga miegamojo drabužinėje

Jei miegamajame turite drabužinę, nepalikite jos be kiliminės dangos – čia šis tekstilės gaminys ypač pasiteisins. Tai bus labai praktiškas, estetiškas ir komfortiškas sprendimas. Jei drabužinė didelė ir joje rengiatės, matuojatės rūbus, tai bus labai malonu basomis pėdomis stotis ant minkštutėlės kiliminės dangos.

Dydžiai ir spalvos

Mūsų pasiūloje kiliminė danga parduodama rulonais, kurių plotis skiriasi. Galite rinktis 1, 1,37, 2 m ar kitokio pločio kiliminę dangą. Atsižvelkite į patalpos plotį – jei ji siauresnė, pavyzdžiui nedidelė drabužinė, rinkitės siauresnį ruloną, o jei miegamasis didelis, platesnis rulonas bus patogiau, kadangi greičiau vyks dangos klojimas, bus mažiau sujungimų.

Pagal spalvas siūlome didžiulį pasirinkimą: baltos, juodos, rudos, pilkos, žalios bei kitų spalvų. Juoda kiliminė danga – tai absoliutus solidumas. Pilka kiliminė danga – tobulas variantas klasikiniam, minimalistiniam, moderniam miegamajam. Ruda kiliminė danga tiks klasikiniame kambaryje ar ten, kur vyrauja gamtos spalvos ir t.t. Kiliminė danga miegamojo kambariui gali būti vienspalvė arba marga. Taip pat pasiūloje rasite variantų ir kiliminės dangos su raštais.

Mėgaukitės jaukumu ir maloniu pojūčiu pėdoms

Miegamasis – poilsio, atsipalaidavimo ir laiko sau oazė. Jei norite ją įsirengti maksimaliai komfortiškai, jaukiai ir dailiai, jums labai tiks ilgo plauko minkšta danga. Jos minkštumas bus tobulas, tad kiekvieną rytą noriai lipsite iš lovos ir pirmas dalykas, kurį pajusite, bus švelnus ir minkštas prisilietimas prie jūsų pėdų.

Įsigykite internetu ypač geromis kainomis

Jei aktuali kokybiška, patvari, stilinga ir lengvai prižiūrima kiliminė danga miegamojo kambariui gera kaina, pirmyn rinktis mūsų asortimente! Siūlome itin patrauklų kainos ir kokybės santykį. Neabejojame, jog tiek kuklesnį, tiek ir didelį biudžetą turintys mūsų pirkėjai „Dubingių“ asortimente išsirinks jų simpatijas pelniusią kiliminė dangą.

Taip pat visada jūsų laukiame ir fizinėse mūsų parduotuvėse. Jas rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Plungėje ir Panevėžyje.