Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

3D tapetai 

Prieš kurį laiką tapetai buvo vienas iš dažnesnių pasirinkimų kambarių sienų apdailai, vėliau jų populiarumas kiek nublanko, kadangi daugelis susigundė kitais – paprastesniais – apdailos būdais. O šiandien drąsiai galime teigti – tapetai grįžo ir stebina raštais, spalvomis bei kitais dizaino ypatumais. Nenuostabu, kad jų populiarumas auga it ant...

Rodyti daugiau

Prieš kurį laiką tapetai buvo vienas iš dažnesnių pasirinkimų kambarių sienų apdailai, vėliau jų populiarumas kiek nublanko, kadangi daugelis susigundė kitais – paprastesniais – apdailos būdais. O šiandien drąsiai galime teigti – tapetai grįžo ir stebina raštais, spalvomis bei kitais dizaino ypatumais. Nenuostabu, kad jų populiarumas auga it ant mielių – tapetai siūlo itin didelę įvairovę idėjų, kaip dekoruoti namų erdves. Tapetų gausoje aukštas pozicijas užima šiuolaikiniai 3D tapetai: nuo kuklesnių iki itin išraiškingų ir suteikiančių progą sukurti drąsų, originalų, žavingą interjerą. Norintys pasirinkti šį apdailos sprendimą savo būstui, mūsų pasiūloje turi labai platų pasirinkimą.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

3D tapetai sienoms ir luboms

Įdomu tai, kad 3D tapetai gali būti klijuojami ne tik – kaip mums įprasta – ant sienų, tačiau jais dekoruojamos ir lubos, taip patalpoms suteikiant išties įspūdingą efektą. Į gylį orientuoti tapetai, pavyzdžiui, tolstantys objektai, atvaizduojami koridoriai, tuneliai ir panaši tematika vizualiai patalpai suteiks aukščio, kas bus ne tik stilingas, bet ir praktiškas sprendimas patalpoms žemomis lubomis. Beje, žemas lubas turintiems kambariams nesirinkite tamsaus kolorito tapetų, kadangi jie optiškai patalpą dar labiau mažins.

3D tapetais sienoms bus šaunus sprendimas, jei norite įdomesnio dizaino. Paprastai tokio tipo tapetais dekoruojama viena siena, kuri tampa akcentu visoje patalpoje. Jai geriau rinkitės tą sieną, kuri mažiau užstatyta baldais.

Beje, 3D tapetai gali atrasti vietą ne tik ant sienų ar lubų – dėl išskirtinio jų dizaino tapetais galite išklijuoti atviras lentynas turinčių baldų nugarėles ar tiesiog įrėminti tapetą ir pakabinti ant sienos. Pastarasis variantas gali būti ir nedideliu atsikartojimu, pavyzdžiui, kai viena siena dekoruota 3D tapetu, o ant kitos pakabintas toks pat tapetas, įrėminant stilingame rėmelyje.

Skirtingi dizainai, raštai, spalvos

Ant sienos puzzle dėlionė, gėlės, didžiuliai lapai, įvairios geometrinės figūros, kurias – regis- gali paimti nuo sienos į ranką? Tokį efektą sukuria 3D tapetai.

Mūsų pasiūloje išsirinksite 3D tapetus skirtingiems interjero stiliams: klasikiniam, moderniam, romantiškam, skandinaviškam, urbanistiniam ar kitokiam. Tarp šio tipo prekių dominuoja geometrines formas, grafinius elementus atvaizduojantys tapetai, kurie nepriekaištingai įsilies į šiuolaikišką interjerą. Nemažą asortimento dalį sudaro tapetai su augalų motyvais, idealiai tiksiančiais klasikiniame, jaukiame, Provanso ar kito panašaus stiliaus kambaryje. Dar rasite dizainus su paukščiais, gyvūnais ir kitais motyvais.

Spalvų gama taip pat labai plati: nuo švelnių pastelinių tonų iki sodrių, ryškių, drąsių spalvinių sprendimų. Taigi atsižvelkite į patalpos koloritą ir nuspręskite, ar norite monochrominės paletės, spalvinės darnos, o galbūt kuriate drąsesnį interjerą ir trokštate ryškių kontrastų.

3D klijuojami tapetai virtuvei, miegamajam, svetainei

Šio tipo tapetus lengvai pritaikysite bet kurioje namų patalpoje: virtuvėje, svetainėje, miegamajame ar kitur. Virtuvės erdvėje foto tapetai 3D puikiai tiktų luboms, ypač jei virtuvė maža – į gylį orientuotas tapetas vizualiai patalpai suteiks aukščio, kas optiškai didins kompaktišką erdvę. Taip pat šio tipo tapetą galite pasirinkti ir vienai akcentinei sienai. Pavyzdžiui, jei klijuosite tapetą, atvaizduojantį tolstančius objektus, virtuvės patalpa tikrai atrodys gerokai didesnė. Savo raštais ar spalvomis tapetas gali atkartoti virš darbastalio esančių plytelių ar stiklo paviršiaus koloritą, akcentus, kas suteiks harmoningo derėjimo ir stiliaus pojūtį. Puikus pasirinkimas jaukiai, stilingai virtuvei būtų ir tapetai su augalų motyvais.

Jei 3D tapetų ieškote svetainei, turėsite labai didelę įvairovę ir daug variacijų. Čia tapetas tiks tiek luboms, tiek ir sienoms. Įstabiai atrodo 3D tapetu dekoruotos lubos, turinčios paslėptą apšvietimą palei visą kambario lubų perimetrą. Svetainėje vietą dažnai atranda augalų motyvais marginti 3D sienų tapetai, jei kuriamas klasikinis, jaukus, skandinaviškas interjeras, o geometrines formas, abstrakčius elementus atvaizduojantys stilingai įsilies į modernios svetainės interjero koncepciją.

Miegamajame 3D tapetu paprastai dekoruojama siena, esanti už lovos galvūgalio. Šioje erdvėje nesirinkite ryškių tapetų – prioritetą teikite švelniam, pasteliniam koloritui.

Kuo ypatingi šie tapetai?

Dėl savo dizaino ypatumų 3D efektai kiekvienai patalpai suteiks erdvės pojūtį, gylio ir modernumo „potėpių“. Būtent dėl šių savybių jie dažnai pasirenkami ne tik gyvenamųjų patalpų dekorui, tačiau ir biurams, konferencijų salėms ar kito tipo patalpoms, kuriose siekiama reprezentatyvumo.

Kertinis jų išskirtinumas – tai labai tikroviškas trimačių objektų atvaizdavimas, kas interjerui gali suteikti itin išskirtinį įspūdį. 3D tapetai pavydėtinai patvarūs, atsparūs išorės poveikiui nesideformuoja, tinkamai užklijuoti laikosi patikimai ir ilgai, išsaugo savo spalvą ir reprezentatyvumą.

Įsigykite 3D efekto tapetus internetu ypač gera kaina!

Jei aktualūs kokybiški 3D efekto tapetai, neabejokite – mūsų asortimente tikrai išsirinksite. Visi čia esantys produktai atitinka aukštus kokybei keliamus reikalavimus, yra labai patvarūs, ilgaamžiai, lengvai klijuojami bei nereikalauja sudėtingos priežiūros. Jums siūlomi 3D klijuojami tapetai flizelininiai ir viniliniai. Pastarieji gali būti flizelino arba popieriaus pagrindu.

Išsirinkti mūsų e. parduotuvėje nebus sunku – pasinaudokite prekių filtravimo galimybe, kuri leis paiešką padaryti tikslingą ir efektyviai taupyti brangų jūsų laiką. Prie prekių rasite ne tik nuotraukas, bet ir esminę informaciją apie konkrečius tapetus.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti ne tik plačią įvairovę, bet ir patrauklias kainas, tad skirtingą biudžetą turintys mūsų klientai atranda tai, kas geriausiai tinka jiems.

Nors internetu pirkti labai patogu, greita ir paprasta, visada Kaune, laukiami ir fizinėse mūsų pardavimo vietose, kurias rasite Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Plungėje. Atvykę apžiūrėsite didžiules tapetų kolekcijas, realiai įvertinsite, ar jums tinka spalva ir kiti dizaino ypatumai, o jei reikės, galėsite pasikonsultuoti su specialistais.