Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Vinilinės grindys šildomoms grindims - ką reikia žinoti?

eigu jau nutarėte, kad jūsų namuose metas keisti grindis arba ieškote sprendimo, kuris padėtų namams tapti dar šiltesniais ir jaukesniais, pagalvokite apie galimybę įrengti šildomas vinilines grindis, kurios yra puikus ir ergonomiškas pasirinkimas bet kurioje namų patalpoje

Trumpa vinilinių grindų apžvalga ir jų populiarumas

Vinilo danga - tai dailus, ilgaamžis ir mažai priežiūros reikalaujantis grindų dangos sprendimas, kuris savo populiarumu nenusileidžia medžiui ar laminatui, tačiau savo techninėmis charakteristikomis dažnai pralenkia minėtas grindų dangas.

Vinilo ir grindinio šildymo sistemų suderinamumas

Grindinis šildymas bus dar patogesnis ir jaukesnis, jei suderinsite jį kartu su vinilinėmis grindimis. Tiesą sakant, tai vienas geriausių grindų dangos derinių: vinilo grindys jau pačios suteikia kambario pagrindui daugiau šilumos ir jaukumo, o suderintos su šildymo elementais, jos garantuoja maksimalų komfortą jūsų kojoms.

Vinilo šilumos laidumas

Vinilinės grindys kartu su šildomomis grindims yra tobulas nuostabus pasirinkimas pirmiausia todėl, kad vinilas labai gerai praleidžia šilumą. Maža to, tokios grindys tinka bet kurioje namų patalpoje, todėl bet kur, kur tik nutarsite turėti šildomas grindis, jomis galėsite džiaugtis po dailaus vinilo dangos paviršiumi.
Vinilinės grindys - komfortas ir šiluma

Vinilinės grindų dangos populiarumas kasmet vis didėja, nes:

  • • vinilinės grindys yra labai atsparios vandeniui, todėl tinka net ir ten, kur medžio grindys paprastai nebūtų klojamos;
  • • šio tipo grindys išsiskiria lankstumu, atsparumu dėvėjimuisi ir kitomis puikiomis eksploatacinėmis savybėmis;
  • • vinilo grindys slopina žingsnių keliamus garsus, bei sumažina kambario akustiką, todėl suteikia dar daugiau komforto kambariuose, kur svarbu jauki ir tyli atmosfera;
  • • vinilas yra labai atsparus, todėl net ir sunkesni ar perstumdomi baldai nepalieka pėdsakų ir neįsispaudžia grindyse. Dar daugiau, ant šių grindų galima statyti net ir baldus su ratukais, kurie yra tikras gražių grindų priešas.

Kaip išsirinkti tinkamiausią vinilą grindiniam šildymui

Kaip bebūtų keista, bet pagrindinis elementas, kurį turite apmąstyti rinkdamiesi vinilą skirtingoms namų patalpoms yra jo išvaizda. Nenuostabu, nes geros kokybės vinilinės grindys tinka visoms namų ir viešųjų patalpų zonoms!

Vinilinės grindys svetainėje ir miegamajame

Svetainėje tokios grindys atrodo solidžiai ir reprezentatyviai, jos nebijo intensyvaus judėjimo ir braižymosi, kurį gali sukelti sunkesni svetainės baldai. Miegamajame šios grindys atneša papildomo jaukumo, nes sugeria garsus ir sukuria šiltą ir patogų pagrindą basoms kojoms rytais.

Vinilinės grindys virtuvėje ir vonioje

Vinilinės grindys ne mažiau geras pasirinkimas ir vonioje bei virtuvėje, pirmiausia todėl kad jos yra atsparios vandeniui ir neslidžios, net kai ant jų patenka riebalų. Maža to, šio tipo grindys yra minkštesnės nei kitas dažnas pasirinkimas - plytelės, todėl vonioje ir virtuvėje jos leidžia išvengti mažų nelaimingų atsitikimų, kaip sudužę puodeliai.

Kaip įrengti vinilines grindis ant grindinio šildymo sistemų?

Pakloti vinilines grindis - su ar be šildymo elementų - yra nesunku ir tam tereikia vos kelių įrankių, kartu su trupučiu kantrybės ir kruopštumo. Vinilinių grindų klojimui labai svarbus lygus, horizontalus, stabilus ir švarus pagrindas, o šio tipo grindis galite kloti dviem būdais - jas klijuodami arba sukabindami.

Ar galite tai atlikti patys, o gal bus reikalingi meistrai?

Kas įrenginės grindis – jūs ar pasamdyti specialistai – priklauso nuo jūsų turimų įgūdžių ir įrankių. Taip pat tai tam tikra dalimi priklauso ir nuo to, kurį iš jau minėtų grindų klojimo būdų pasirinksite:

  • • Grindų klijavimas yra kiek sudėtingesnis vinilinės dangos klojimo būdas, nes jam reikia kai kurių specialių žinių, įrankių ir medžiagų. Taigi jei pasirinkote klijuojamas vinilines grindis, gali būti, kad geriau bus šiuos darbus patikėti patyrusiems specialistams.
  • • Jei jūsų įsigytos vinilinės grindys yra rakinamos, tai reiškia, kad jų elementai tarpusavyje suneriami be jokių klijų ar kitų tvirtinimo medžiagų. Tokias grindis nesudėtingai ir greitai paklosite ir patys, o gerai atlikus darbus, neliks ir matomų siūlių.
  • • Tai galioja tiek įprastoms vinilo grindims, tiek grindininį šildymą turinčioms vinilo grindims. Dėl šildomų grindų pasirinkimo, montavimo, infraraudonųjų šildymo kilimėlių pasirinkimo, prijungimo prie maitinimo ir t.t. , geriausiai patars jas parduodantys ekspertai.

Vinilinės grindų dangos priežiūra

Gražiai įrengti grindis yra nuostabus namų apdailos žingsnis, tačiau kai grindys jau patiestos, prasideda gyvenimas namuose, kurio didelė dalis yra namų ruoša. Laimei vinilinės grindys čia irgi turi didelį pranašumą, nes jos nereikalauja jokios specialios priežiūros. Patys nutarkite kuo nuvalysite kasdienybėje atsirandančias dulkes ir nešvarumus - tiesiog pasirinkite jums patogias priežiūros ir buitinės chemijos priemones, nes vinilo danga čia nesukels jokių papildomų rūpesčių.