Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×
Specialūs pasiūlymai
Pristatymo terminas

IŠVALYTI FILTRĄ

Grindų sujungimo juostos, profiliai 

Grindų sujungimo juostos/profiliai yra apdailos elementai, užtikrinsiantys, kad grindų vaizdas bus visiškai išbaigtas, estetiškas ir labai dailus. Šie gaminiai gali būti iš aliuminio, plastiko ar kitų medžiagų – kurį variantą rinktis, dažnu atveju priklauso nuo grindų dangos tipo, norimo rezultato. Mūsų pasiūloje jūsų dėmesio laukia plati profil...

Rodyti daugiau

Grindų sujungimo juostos/profiliai yra apdailos elementai, užtikrinsiantys, kad grindų vaizdas bus visiškai išbaigtas, estetiškas ir labai dailus. Šie gaminiai gali būti iš aliuminio, plastiko ar kitų medžiagų – kurį variantą rinktis, dažnu atveju priklauso nuo grindų dangos tipo, norimo rezultato. Mūsų pasiūloje jūsų dėmesio laukia plati profilių ir grindų sujungimo juostų įvairovė, didelis kainų diapazonas, spalvų gama bei kiti aspektai, leisiantys kiekvienam išsirinkti tai, kas puikiai atitiks ir poreikius, ir biudžetą.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Kas yra grindų sujungimo profiliai?

Grindų sujungimo profiliais vadinami elementai, skirti sujungti skirtingas grindų dangas, pavyzdžiui, plyteles su laminatu, medžio masyvą su kilimine danga, plyteles su vinilinėmis grindimis ar kt. Taip pat tokie profiliai padeda lengvai bei išvaizdžiai uždengti tarpus. Taigi jų funkcija ir praktinė, ir estetinė.

Plati grindų sujungimo, užbaigimo profilių spalvų gama bei medžiagos, iš kurių jie pagaminti, suteiks progą kurti harmoningą ir vientisą grindų apdailą.

Mūsų pasiūloje – labai aukštos kokybės profiliai, demonstruojantys atsparumą išorės, mechaniniam poveikiui, taip pat nepageidaujamam svečiui – pelėsiui, korozijai ir kt. Labai lengvai pjaunami, klijuojami, lenkiami. Didelis privalumas, jei profiliai neįgeria drėgmės.

Kur jie naudojami?

Dažniausiai grindų profiliai, skirti sujungti, pasirenkami dviem atvejais: sujungiant skirtingas grindų dangas ir uždengiant atsiradusius tarpus. Dažnai jie yra labai geras ir paprastai naudojamas įrankis suformuoti gražų, vientisą slenkstį, kai vidaus durų tarpduryje susiduria dvi grindų plokštumos.

Dar tokie grindų profiliai savo privalumus demonstruoja ir tada, kai susiduria šiek kiek skirtingų aukščių grindų plokštumos – jie užtikrina gražų, be tarpelių ir kitų nelygumų perėjimą. Šiame kontekste jie svarbūs ir dėl saugumo, kadangi ženkliai mažina užkliuvimo riziką.

Šie sujungimo profiliai labai dažnas pasirinkimas ir laiptams. Pastebėsite, jog mūsų pasiūloje yra platus laiptams skirtų sujungimo profilių, kampų spektras. Jie gali būti lygūs ar rifliuoti, universalūs, t. y. tinkami visoms grindų dangoms.

Verta įvertinti grindims skirtų sujungimo profilių universalumą – jie pritaikomi tiek namuose, tiek ir komercinėse, visuomeninėse ar kitos paskirties patalpose.

Grindų sujungimo juostų kaina

Šioje prekių kategorijoje galite rinktis ne tik grindų sujungimo juostas, bet ir profilius – visi gaminiai žavi ne tik aukšta kokybe, puikiu pritaikymu, funkcionalumu, bet ir patrauklia kaina. Norintys pirkti pigiau mūsų pasiūloje šiuos gaminius gali rinktis vos nuo 4–5 eurų už metrą arba nuo 9–10 eurų už vienetą – matysite, jog prie kai kurių prekių nurodyta metro kaina, o prie kitų – vieneto.
Mūsų e. parduotuvėje bus labai patogu rinktis ir pirkti. Prie prekių matysite gaminio nuotrauką, esmines charakteristikas, pristatymo informaciją ir kt. Pateikti matmenys, spalva leis pasirinkti lengviau.

Apsilankykite ir mūsų fizinėse parduotuvėse

Nepaisant labai patogaus, saugaus ir greito pirkimo internetu, kai taupomas jūsų laikas, visgi neretai pirkėjai nusprendžia apsilankyti ir mūsų salonuose. Tai suprantama – internetu matomos spalvos ne visada atitinka realybę – taip yra dėl skirtingų kompiuterio ar kito ekrano nustatymų. Todėl jei turite galimybę, visada esate laukiami ir mūsų fizinėse pardavimo vietose, kurias rasite net šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Plungėje ir Panevėžyje. Atvykę galėsite realiai apžiūrėti patikusias prekes, jei reikia, pasikonsultuosite su profesionalais, kurie patars, ką rinktis, į ką atsižvelgti, kurie gaminiai jums tinkamesni. Beje, prie kiekvienos prekės e. parduotuvėje matysite, kurioje fizinėje pardavimo vietoje produktą galite rasti.