Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Lubų apvadai lygiu profiliu 

Lubų apvadai – tai estetika, darna ir tvarka patalpoje. Šie, regis, tokie smulkučiai elementai, kurie ne visuomet pasirenkami pinigų ar laiko taupymo sumetimais, vaidina didžiulį vaidmenį bendroje patalpos dizaino visumoje. Dekoratyviniai lubų apvadai atrodo labai stilingai, o taip pat jie gali atlikti ir praktinę funkciją: paslėpti lubų defektu...

Rodyti daugiau

Lubų apvadai – tai estetika, darna ir tvarka patalpoje. Šie, regis, tokie smulkučiai elementai, kurie ne visuomet pasirenkami pinigų ar laiko taupymo sumetimais, vaidina didžiulį vaidmenį bendroje patalpos dizaino visumoje. Dekoratyviniai lubų apvadai atrodo labai stilingai, o taip pat jie gali atlikti ir praktinę funkciją: paslėpti lubų defektus, skirtingų spalvų ar medžiagų (sienų ir lubų apdailos) susidūrimą. Platų apvadų iš poliuretano pasirinkimą rasite šioje prekių kategorijoje patrauklia kaina.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Poliuretaniniai lubų apvadai lygiu profiliu

Poliuretaniniai lubų apvadai lygiu profiliu tobulai tinka bet kuriai namų patalai: svetainei, miegamojo erdvei, vaikų kambariui, prieškambariui, virtuvei, voniai ar kitai patalpai.

Jei patalpoje lubos žemos, nesirinkite aukšto apvado ir, atvirkščiai, jei lubos aukštos, tai aukštesnis apvadas atrodys prabangiai ir labai tiks tokioje erdvėje.

Balti dekoratyviniai apvadai interjere

Balti apvadėliai – saugus variantas, nes lubos patalpose dažniausiai yra baltos. Apvadus derinti prie lubų spalvos yra gana standartinis sprendimas, tačiau vizualiai jis yra tvarkingiausias ir estetiškiausias. Jei yra poreikis, poliuretaninius apvadus galima dažyti.


Kodėl rinktis būtent šias lubų juostas?

  • Ilgaamžiškumas. Poliuretano apvadai lygiu profiliu gali tarnauti net kelis dešimtmečius, negana to, per šį laiką jie išlaikys savo reprezentatyvią išvaizdą.
  • Atsparumas. Šios lubų apdailos juostos stiprios, patvarios, atsparios išorės ir mechaniniam poveikiui. Dėl atsparumo drėgmei jos tinka ir tokioms patalpoms kaip vonia. Dar šios juostos nepaiso ir temperatūros, todėl tinka ir toms patalpoms, kuriose dažnai būna aukštesnė temperatūra, ir toms, kurios nešildomos.
  • Dizaino galimybės. Poliuretano lubų juostos ir kampai gali būti dažomi pasirinkta spalva, o tai suteikia progą kurti tiek klasikinį, harmoningą interjerą, tiek ir luboms suteikti išskirtinumo, realizuoti net itin įmantrias idėjas.
  • Paprastas montavimas. Poliuretano juostas montuoti labai paprasta – jas pjauti galite tiesiog peiliu, montuoti galima ant ne visai lygių lubų. Jei yra galimybė, pjovimui galite naudoti kampinio pjovimo stakles – supjausite labai dailiai kampus, taupysite laiką, įrengimas vyks sparčiau.
  • Paprasta priežiūra. Kokybiškos poliuretano apdailos juostos luboms demonstruoja atsparumą nešvarumams. O jei jos ir išsiteptų, tai valymas bus tikrai nesudėtingas – imkite šluostę ir pavalykite nešvarumus. Jei įprastos sudrėkintos šluostės neužtenka, galite naudoti valymui skirtas priemones. Reikia paminėti, kad valant šių apdailos juostų paviršius nepažeidžiamas, o spalva taip pat lieka nepasikeitusi.
  • Lankstumas. Tai didelis privalumas, ypač jeigu patalpa yra nestandartinių sprendimų, pavyzdžiui, turi kolonas, apvalius kampus, lanku einančias sienas ir pan.


Kokybės ir geros kainos santykis


Užtikriname, jog mūsų pasiūloje yra tik aukštus kokybės standartus atitinkantys gaminiai. Tad tai bus ilgalaikė investicija. Kadangi rinkoje esame ne naujokai, galime savo klientams siūlyti itin konkurencingas kainas, tad kiekvieno iš jūsų laukia labai geras kainos ir kokybės santykis. Poliuretaninės lubų apdailos juostos kainuoja vos nuo 18 eurų už vienetą (juostos ilgis – 2 m).

Užsisakykite internetu arba įsigykite fizinėje parduotuvėje

Jei aktualūs dekoratyvūs lubiniai karnizai, ieškote, kur tokius įsigyti patrauklia kaina, tuomet pirmyn rinktis mūsų asortimente – siūlome geras kainas, labai patogų pirkimo procesą ir, žinoma, didelę įvairovę. Prie mūsų prekių internete yra pateiktos nuotraukos, aprašymai, nurodyti matmenys – tai palengvina pasirinkimo procesą. Taip pat yra prekių filtravimo sistema, kuri leis paiešką padaryti tikslingą ir taupyti savo laiką.

Visų jūsų laukiame ir mūsų fizinėse pardavimo vietose net šešiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Plungėje, Panevėžyje.