Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

KILIMINĖ DANGA 

Kiliminė danga bus šaunus pasirinkimas kone bet kuriai namų erdvei: svetainei, miegamajam, vaikų kambariui, darbo ar poilsio zonoms, laiptinei ir kt. Aukšta dangų kokybė, plati dizainų įvairovė, demonstruojamas patvarumas ir nesudėtinga priežiūra svariai prisideda prie šios grindų dangos populiarumo. Jei norite tokio sprendimo savo namams, mūsų ...

Rodyti daugiau

Kiliminė danga bus šaunus pasirinkimas kone bet kuriai namų erdvei: svetainei, miegamajam, vaikų kambariui, darbo ar poilsio zonoms, laiptinei ir kt. Aukšta dangų kokybė, plati dizainų įvairovė, demonstruojamas patvarumas ir nesudėtinga priežiūra svariai prisideda prie šios grindų dangos populiarumo. Jei norite tokio sprendimo savo namams, mūsų pasiūloje išsirinksite tai, kas puikiai atitiks jūsų poreikius. 

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Matuojama kiliminė danga namams, ofisui, viešbučiams

Namuose kiliminė danga bus praktiškas ir dizaino požiūriu puikus pasirinkimas bet kuriam namų kambariui: svetainei, miegamajam, svečių kambariui, vaikų kambariui ar kitam. Visą grindų plotą uždengianti kiliminė danga suteiks daug jaukumo bei padės kurti norimą interjero stilių ir atmosferą kambaryje. Pasirinkite patalpoje tiksiantį koloritą. Įvertinkite sienų apdailos spalvų paletę, kokios spalvos baldai, kiti tekstilės gaminiai dominuoja. Nuspręskite, ar norite harmonijos, ar kad kiliminė danga padėtų patalpoje kurti spalvinius kontrastus. Taip pat atsižvelkite į dėvėjimosi klasę. Namams visiškai užteks 21–23 klasėmis žymimos kiliminės dangos, bet jei norite dar didesnio atsparumo, galite rinktis ir aukštesnės klasės dangas. Beje, turėsite platų asortimentą, jei domina kiliminė danga šildomoms grindims.

Turime solidų pasirinkimą dangos, tinkančios visuomeniniams interjeras, pavyzdžiui, kiliminė danga ofisui, viešbučiams ar kt. Tokiuose interjeruose kiliminė danga bus ir praktiškas, ir drauge jaukus, stilingas pasirinkimas. Tai bus labai patogus įrankis kurti norimą interjerą, net ir šaltesniam dizainui suteikti švelnumo, taip pat kurti originalius interjero sprendimus, kas aktualu, pavyzdžiui, šiuolaikiškuose viešbučiuose. Visuomeniniams interjerams skirtos kiliminės dangos atsparumo klasė yra 31–33, kas tikrai yra daug, tad galėsite džiaugtis dangos atsparumu bei ilgaamžiškumu net ir tose patalpose, kur judėjimo srautas itin aktyvus.

Kadangi danga matuojama, tai užsakydami atidžiai pažiūrėkite, koks pasirinktos dangos plotis.

Kokią kiliminę dangą rinktis?

Pasirinkti padės tokių klausimų apsvarstymas dar prieš pirkimo procesą:

 • koks numatomas dangos naudojimo intensyvumas? Danga bus naudojama: visuomeninėje patalpoje ar namuose? Į tai atsižvelgdami rinkitės kiliminės dangos atsparumo klasę.
 • ar bus naudojami baldai su ratukais? ar danga bus įrengiama ant laiptų? ar planuojama po tam tikro laiko dangą išimti? Jei planuojate ateity dangą keisti, tai klijuojama sukels daugiau nepatogumų. Jei bus naudojami baldai su ratukais, pavyzdžiui, biure, rinkitės aukštesnio atsparumo dangą.
 • ar domina natūrali kiliminė danga, ar sintetinio pluošto?
 • kas gali pakenkti dangai? (tepimasis dėl kasdienio naudojimo, vanduo, maistas ir pan.)? Įvertinkite nešvarumų riziką ir rinkitės, jei reikia, kuo mažiau nešvarumams imlią dangą.
 • kadangi kiliminė danga formuoja patalpos vaizdą, tai apsvarstykite, kokią bendrą interjero koncepciją kursite, t. y. kokia galėtų būti dangos struktūra, dizainas. Mūsų pasiūloje yra ir plati spalvų paletė: juoda, balta, mėlyna, pilka, ruda, žalia, raudona ir kitų spalvų danga.

Atsižvelkite į veiksnius, lemiančius dangos funkcionalumą, eksploatacines ir vizualines savybes: iš ko danga pagaminta, paviršiaus struktūrą, dangos pagrindą, techninius parametrus, ar ji turi būti klijuojama.

Kiliminė danga gaminama 4 m pločio rulonais, kai kurios dangos - ir 2m, 3m ar 5m pločio, siūlome ir kilimines plyteles.


Kodėl verta rinktis kiliminę dangą?

Kiliminės dangos pritaikymo spektras itin platus dėl dizainų, struktūrų gausos, funkcionalumo, gerų eksploatacinių savybių, tinkamumo visuomeninėms patalpoms ir/ar namų interjerams. Be to, kiliminė danga:

 • Švarina ir grynina orą:

Kiliminės dangos pluoštas sulaiko dulkes, alergenus. Dulkės nesklando dėl vaikščiojimo ar oro srautų judėjimo; todėl galime kvėpuoti švaresniu oru. Iš dangos dulkes lengvai pašalinsite reguliariai valydami dulkių siurbliu.

 • Izoliuoja garsą:

Kiliminė danga sugeria garsą, stabdo jo sklidimą. Tai svarbu namų ir ypač - darbinėje aplinkoje, kur kilimine danga išklotos grindys gerins mikroklimatą, sukurs optimalias sąlygas darbui.

 • Mažina patalpų šildymo ar vėdinimo sąnaudas:

Kilimine danga malonu ir šilta vaikščioti, jaučiamės komfortiškiau, net kai patalpos temperatūra yra žemesnė. Tekstilinės grindys padeda išsaugoti šilumą, mažina išlaidas šildymui, taupant energiją, mažėja ir CO2 emisijos.

 • Yra saugi ir neslidi:

Vaikščioti kilimine danga – malonu; ortopediniu požiūriu, tai optimali grindų danga. Tikimybė susižeisti nukritus - minimali. Minkštas ir stangrus dangos paviršius turi amortizuojantį poveikį, prisitaiko prie žingsnių ir tolygiai paskirsto kūno svorį sąnariams, mažina nugaros skausmus.

 • Greitai ir nesudėtingai įrengiama:

Priklausomai nuo patalpos paskirties, esamų grindų ir dangos pagrindo, kiliminę dangą galima klijuoti prie esamų grindų, tiesti naudojant papildomus paklotus, tvirtinti dvipusio lipnumo juosta ar grindjuostėmis.

 • Lengvai prižiūrima:

Dėl šiuolaikinių pluoštų ir gamybos technologijų ruloninė kiliminė danga yra atspari dėvėjimuisi ir tepimuisi, tinkamai prižiūrima gerai išsaugo puikią išvaizdą.


Kiliminės dangos miegamajame, vaikų kambaryje, skirtos laiptams bei balkonui

Kiliminė danga miegamajame tikrai bus labai geras sprendimas. Visą grindų plotą uždengiantis kilimas suteiks daug jaukumo, juo vaikščioti bus itin malonu. Miegamojo zonai rinkitės aukšto pluošto kiliminę dangą, kuri dovanos maksimalų komfortą basoms pėdoms net ir tada, kai namuose bus vėsu.

Aukštesnį pluoštą turinti danga labai tiks ir vaikų kambariui, kadangi ji minkštutė, švelni, tačiau turėkite omenyje, kad ją prižiūrėti bus kiek sudėtingiau. Kitas puikus variantas vaikų kambariui – kirpto-sukto paviršiaus pluošto danga, kuri visiškai nereikli, tačiau komfortiška ir lengvai prižiūrima. Jei vaikas mažas, mūsų pasiūloje rasite spalvingų, žaismingų kiliminių dangų, o vyresnių vaikų kambariui išsirinksite šį tą subtilesnio, madingo.

Kiliminė grindų danga itin patogus variantas ir laiptams, siekiant maksimaliai užtikrinti, kad jie nebus slidūs. Laiptams tikslinga rinktis žemesnio pluošto dangą, kuri būtų aukštesnės atsparumo klasės, kadangi jai teks intensyvesnis judėjimas.

Tiks ir balkonui – kiliminė danga gali įsikurti ir čia, jei patalpa įstiklinta, ir suteikti daugiau komforto. Šis tekstilės gaminys padės susikurti balkono erdvėje jaukią oazę.

Įsigykite internetu ypač gera kaina

Ar žinote, kad kiliminė danga internetu perkama labai patogiai ir nė iš namų neišėjus? Mūsų e. parduotuvėje galėsite rinktis iš neįtikėtinai plačios kiliminių dangų gausos: skirtingos spalvos, raštai, pluošto struktūra bei sudėtis, atsparumo klasė ir kiti kriterijai. Patogi prekių filtravimo sistema suteiks progą labai greitai atrasti konkrečiai jūsų poreikius atitinkančius gaminius. Prie visų prekių rasite aprašymus, kas tikrai palengvins pasirinkimo procesą. O kiliminės dangos kaina mūsų pasiūloje labai patraukli net tada, kai netaikoma akcija!

Kiliminę dangą galite įsigyti ne tik iš asortimento mūsų prekybos salėse. Pasinaudokite galimybe išsirinkti ir užsisakyti Jūsų individualiems poreikiams ar interjero projektui labiausiai tinkančią kiliminę dangą iš plačios užsakomų kiliminių dangų bazės.