Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Plaunami tapetai 

Kai kurie dar nusistebi, ar gali būti tapetai plaunami. Ne tik gali, bet ir yra – mūsų asortimente! Negana to, jų pasirinkimas didžiulis, taigi pasižvalgykite ir išsirinkite tuos, kurie gražiausiai papuoš jūsų namų, biuro ar kitų patalpų interjerą. Mūsų asortimente patrauklia kaina juos galite įsigyti internetu arba atvykę į fizines pardavimo vi...

Rodyti daugiau

Kai kurie dar nusistebi, ar gali būti tapetai plaunami. Ne tik gali, bet ir yra – mūsų asortimente! Negana to, jų pasirinkimas didžiulis, taigi pasižvalgykite ir išsirinkite tuos, kurie gražiausiai papuoš jūsų namų, biuro ar kitų patalpų interjerą. Mūsų asortimente patrauklia kaina juos galite įsigyti internetu arba atvykę į fizines pardavimo vietas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Plungėje, Panevėžyje.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Plaunami tapetai virtuvei

Šiais laikais virtuvė yra ne tik maisto gaminimo erdvė – labai dažnai ji tampa vieta, kur susiburia šeima, bendrauja, žaidžia stalo žaidimus, dalijasi įspūdžiais, o taip pat ir priima svečius. Neretai virtuvės zona yra sujungta su svetaine, ypač moderniuose interjeruose. Taigi čia dažnas nori kurti stilingą, jaukų, estetišką dizainą. Šiuo atveju jums gali patikti tapetai, kaip apdailos sprendimas. Bet labai svarbu, kad jie būtų plaunami – tai leis lengvai palaikyti jų švarą net ir šioje namų zonoje. Plaunami tapetai atsparūs drėgmei, todėl nesibaiminkite jų čia klijuoti.

Plaunami tapetai voniai

Jei manote, kad tapetai tinka tik toms patalpoms, kuriose visada sausa, tai šiek tiek klystate. Šiandien turime platų pasirinkimą tapetų, kurie bus tobulas apdailos variantas net ir ten, kur daugiau drėgmės, pavyzdžiui, vonioje. Mūsų pasiūloje išsirinksite kokybiškus, stilingus, labai lengvai prižiūrimus plaunamus tapetus savo voniai. Tapetai vonioje gali padėti sukurti labai išskirtinį vonios interjerą, pavyzdžiui, džiunglių tematika, jūros, rožių sodo ar bet kuria kita. Ši erdvė namuose tikrai neturi būti kukli – paverskite ją įspūdinga savo atsipalaidavimo ir ramybės oaze.

Klijavimas

Plaunami tapetai bus viniliniai, flizelininiai, o tai reiškia, kad klijuojant klijais tepamas ne pats tapetas, bet siena. Beje, išbandę sutiksite, jog tokia klijavimo technika kur kas patogesnė.

Svarbu: pasirinkite tinkamus klijus – tik geri klijai garantuos patikimą, ilgalaikį sukibimą su pagrindu

Ar tinka ofisams ir kitoms erdvėms?

Plaunami tapetai biurui ar kitos paskirties patalpai bus labai geras sprendimas, kadangi lengvai palaikysite jų švarą, tvarką ir reprezentatyvumą. Plaunamų tapetų dizainų įvairovė didžiulė – daugybė spalvų, raštų (gėlės, dryžiai, augalų motyvai, gyvūnai, geometrinės figūros ir t.t.), todėl pasirinksite, kas atitiks jūsų biuro ar kitos paskirties patalpos koncepciją, kuriamą koloritą, nuotaiką, bendrą interjero viziją. Galimybė plauti tapetus leis paprastai ir patogiai pašalinti nešvarumus nuo sienų, tad sprendimas tinkamas ir patalpoms, kuriose daug žmonių srautų, taip pat darželiams ar panašioms erdvėms.

Plaunami tapetai internetu ypač gera kaina!

Mūsų pasiūloje kiekvienas iš jūsų išsirinks plaunamus tapetus labai patrauklia kaina. Kadangi turime didelį pasirinkimą, tai ir kainų įvairovė plati: nuo kainuojančių kelias dešimtis iki kiek daugiau kaip šimtą eurų. Beje, sutaupyti galite pirkdami tada, kai plaunamiems tapetams taikoma akcija.