Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Tapetų kolekcija „Canvas“

Visa, ką matome iš toli, atrodo visiškai kitaip iš arti... Iš tolo pajuntame įtampą tarp spalvų ir formų, bet iš arti spalvų tonai susilieja, atskleisdami pagrindinę tekstūrą visa savo šlove. Drobė yra begalinių galimybių pažadas.

Gamintojo „Eijffinger“ tapetų kolekcija „Canvas“ yra nesenstanti kolekcija, ji pasižyminti sodriomis spalvomis, tonas prie tono atspalviais ir nuostabiomis tekstūromis.

Su šia kolekcija suteiksite savo sienai šilumos ir gylio. Galite rinktis subtilų spindesį ant neapdoroto šilko fono, primenančio Monet tvenkinį. Taip pat galite pasirinkti krepšelio pynimo raštą su tekstūruotu paviršiumi ir subtilių vertikalių juostelių efektu, kad būtų galima lytėti. Galiausiai – nuostabus motyvas, apjungiantis visus kolekcijos atspalvius: abstrakti gėlė, kuri keičia spalvą. Su fantastišku vaivorykštės patinos efektu fone, kad Jūsų interjere būtų WOW efektas!

Atsirinkite savo spalvą iš gausios žemiškų ir natūralių atspalvių paletės. Nuo šilto smėlio ir sizalio iki aguonų raudonos ir fuksijos rožinės spalvos, nuo žydros ir vidurnakčio mėlynos iki miško žalios. „Canvas“ yra išskirtinė, aukštos kokybės kolekcija. Puikus pagrindas ilgalaikiam akį traukiančiam efektui.