Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Rėmeliai ir albumai  

Šiais laikais šimtus ar net tūkstančius nuotraukų saugome savo išmaniuosiuose įrenginiuose, tačiau – sutikite – atspausdintos nuotraukos yra įamžintas priminimas, graži interjero detalė. Tad įsimintiniausius, daugiausia nostalgijos, šypsenos ir šilumos širdyje keliančius užfiksuotus kadrus įamžinkite ir popieriuje, o atspausdintas nuotraukas įrė...

Rodyti daugiau

Šiais laikais šimtus ar net tūkstančius nuotraukų saugome savo išmaniuosiuose įrenginiuose, tačiau – sutikite – atspausdintos nuotraukos yra įamžintas priminimas, graži interjero detalė. Tad įsimintiniausius, daugiausia nostalgijos, šypsenos ir šilumos širdyje keliančius užfiksuotus kadrus įamžinkite ir popieriuje, o atspausdintas nuotraukas įrėminkite. Labai gražius rėmelius patrauklia kaina išsirinksite mūsų pasiūloje.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Rėmeliai nuotraukoms – įamžinkite savo prisiminimus

Kartais nė nesusimąstome, kam nuotraukoms rėmeliai. Tik dėl grožio? Tikrai ne, jų funkcija kur kas svarbesnė. Pagrindinė nuotraukų rėmelių paskirtis yra apsaugoti fotografijas nuo nešvarumų, įplyšimų, nusitrynimo ir kito mechaninio bei aplinkos poveikio. Taip pat rėmeliai leidžia nuotrauką pastatyti ar pakabinti norimoje vietoje. Be jų tai padaryti būtų sunkoka, o ir vaizdas nebūtų dailus. Taip pat drauge puošnus, stilingas rėmelis, saugantis gražiausius jūsų prisiminimus, tampa labai žavia interjero detale. Nuo jūsų pasirinkimo priklauso, ar tas interjero akcentas sustiprins prabangos įspūdį patalpoje, ar suteiks žaismingumo, o gal alsuos romantika ar žavės subtiliais kontrastais.

Mūsų parduodami rėmeliai nuotraukoms yra aukštos kokybės, patvarūs, stilingi, rasite ir klasikinio stiliaus, ir modernius. Turime gausiai puoštų iškilusiais ornamentais, kurie tobulai tiks, jei ieškote aliuzijų su senove, vintažinių rėmelių.

Foto rėmeliai: kaip išsirinkti?

Pirmas kriterijus, kurį turite įvertinti, yra reikalingas dydis, kurį nustatysite pagal turimas nuotraukas. Jei norite, kad nuotrauka užimtų visą rėmelio plotą, rinkitės identišką dydį. Toks variantas labai gražu, jei rėmeliai su nuotrauka bus pastatyti ant židinio atbrailos, lentynos, komodos, knygų lentynoje ar pan. Tačiau jei nuotraukas ar jų kompozicijas norite kabinti ant sienos, estetiškiau atrodys, jei rėmelis bus kiek didesnis nei pati nuotrauka. Tokiu atveju nuotrauka dedama ant balto lapo, kuris tampa jai fonu, ir tik tada su tuo lapu rėminama. Šis variantas labai tinka kabinti ant sienų – itin estetiška, subtilu, minimalistiška.

Rėmelio stilius turi derėti prie jūsų interjero. Spalvos turėtų darniai įsilieti į kambario koloritą. Beje, jei norite originalesnio sprendimo, galite rinktis kontrastus sustiprinančius rėmelius (pavyzdžiui, ryškesnių spalvų) – bus stilingas sprendimas ir labai paprastas būdas pagyvinti kambarį, suteikti jam originalumo.

Nuotraukų rėmeliai internetu ir fizinėse parduotuvėse

Džiaugiamės kiekvienam iš jūsų galėdami pasiūlyti plačią rėmelių, skirtų nuotraukoms, įvairovę. Prie visų prekių rasite jų aprašymus, nuotraukas, todėl pasirinkimas bus lengvesnis. Pirkti internetu mūsų e. parduotuvėje bus labai patogu, saugu ir paprasta. Patinkančius rėmelius įsigysite sugaišdami labai nedaug laiko, o mes pasirūpinsime, kad pirkinys jus pasiektų sklandžiai.

Taip pat mums malonu, kai užsukate ir į fizines pardavimo vietas – „Dubingių“ salonus rasite Vilniuje, Klaipėdoje, Plungėje, Šiauliuose, Kaune ir Panevėžyje. Tiek pirkdami internetu, tiek salonuose naudositės proga pirkti patrauklia kaina net tada, kai netaikoma akcija.