Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Poliuretano sienų, lubų dekorai 

Jei pabodo banalus, tuščias ir nykus sienų bei lubų dekoras, pasižvalgykite po poliuretano apdailos elementus. Ornamentų gausa, formų įvairovė ir plačios dekoro galimybės atvers unikalius kelius į kūrybą.

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Poliuretano sienų dekoras

Poliuretano elementų įvairovė suteikia progą sienas dekoruoti minimalistiniais akcentais, moderniai, klasikiniu stiliumi ar net itin originaliai. Labai dažnai sienoms naudojamos juostos – tai klasikinis stiliaus akcentas, tačiau puikiai tiks ir moderniame interjere, pavyzdžiui, formuojant šiam stiliui būdingas geometrines formas. Sienų dekorui pasiteisina ir ornamentais puošti kampai, o ypač šaunus variantas yra nišos, patalpai iškart suteikiančios rafinuotumo prieskonį.

Sienų dekoro elementai iš poliuretano gali būti labiau lygaus paviršiaus – minimalistiniai, modernesni, arba puošti ornamentų gausa ir demonstruojantys prabangą.

Poliuretano sienų dekoras labai patiks ne tik dėl teikiamo efekto, kuriamo įspūdžio bei lengvo montavimo, tačiau ir todėl, kad yra atsparus įspaudimams, įbrėžimams, taigi tiks, jei namuose turite mažų vaikų. Lengva priežiūra leis paprastai ir negaištant laiko pasirūpinti šių elementų švara, jeigu jie bus ištepti.

Poliuretano lubų dekoras

Lubų dekoras iš poliuretano yra labai lengvas ir patogus būdas monotoniškoms, visiškai įprastoms luboms suteikti kitokį „prieskonį“. Sukurkite prabangias, elegantiškas, originalias lubas. Populiariausias pasirinkimas yra juostos, klijuojamos palei kambario perimetrą, šiek tiek atitraukus jas nuo krašto. Tačiau verta pasirinkti įmantresnius kampinius elementus, tobulai papildysiančius juostų kuriamą dizainą. Luboms labai tiks ir rozetės, ypač jei patalpa erdvi ir kabo masyvus šviestuvas ar prabangus sietynas.

Įvairūs smulkesni ir didesni ornamentai leidžia eksperimentuoti ir lubų plokštumą paversti įstabiu reginiu.
Poliuretano apdailos įrengimas labai paprastas – detales reikia klijuoti joms skirtais dažais, tad nenuvargsite, o procesas bus gana operatyvus. Dekorą galima pritvirtinti ir nedideliais varžteliais, kad laikytųsi patikimai, nepasislinktų ir darbas vyktų greičiau, nes pridėjus elementą jo nereikėtų laikyti, kol klijai užtikrins patikimą sukibimą.

Lubų rozetės

Dažnas interjeras yra labai geras pavyzdys, jog lubų dekorui šiais laikais tikrai neskiriama pakankamai dėmesio. Labai dažnai jos neturi jokio dekoratyvaus elemento. Tačiau padėtį pakeisti gali visai paprastas, tačiau įspūdingą efektą teikiantis elementas – rozetė. Pastaroji gali būti montuojama viena arba derinama su įvairiais ornamentais, taip išgaunant įspūdingą, harmoningą vaizdą ir lubas paverčiant kone meno kūriniu.
Galite neabejoti, dekoratyvinė šviestuvams ir ne tik skirta rozetė ant lubų tikrai neliks nepastebėta. Ji bus prabangus, išskirtinis, dėmesį traukiantis akcentas patalpoje. Lubų rozetė gali suteikti norimą nuotaiką, efektą lubų plokštumai. Galbūt tai bus žaismingumas, o gal romantika ar solidumas?

Mūsų pasiūloje rinkitės iš skirtingų rozečių dizainų, kas leis lengvai jas pritaikyti skirtinguose interjero stiliuose.

Lubų rozetės dažniau montuojamos virš šviestuvo, tačiau gali būti ir atskiras lubų elementas.

Beje, rinkdamiesi, kokia lubų rozetė jums bus tinkamiausia, įvertinkite ne tik jos dizainą, bet ir tai, kokio dydžio kambarys, koks šviestuvas kabės, kokį interjero stilių kuriate. Jei patalpa didelė ir erdvi, jums tinkamiausias variantas bus didesnio skersmens rozetė, nes maža atrodys neproporcingai. Tačiau jei patalpa maža, didelės nesirinkite – čia labiau tiks mažesnio skersmens lubų rozetė, pavyzdžiui, 60 cm.

Lubų rozetės iš poliuretano demonstruos labai aukštą kokybę, patvarumą. Jos ilgaamžės – gali sėkmingai tarnauti net kelis dešimtmečius. Lubų kontekste labai pasitarnaus ir poliuretano rozečių montavimas – tai gana paprastas procesas, tad net ir tada, jei nesate šios srities specialistas, tikėtina, nesudėtingai darbus galėsite atlikti pats. Rozetėms klijuoti reikės specialių klijų. Jais tepama ta rozetės pusė, kurią glausite prie lubų (netepkite klijų prie pat krašto). Keliose vietose poliuretano elementus galima pritvirtinti varžteliais, kurių vietas vėliau glaistykite.

Išskirtiniai lipdiniai – ornamentai

Minimalistiniam, o taip pat ir moderniam interjerui labai tiks tos apdailos detalės, kurios turi nemažą plotą lygaus paviršiaus ar puošto mažu ornamentų kiekiu. Jos turi mažai ornamentų ir labiau žavi subtilumu bei estetika. O štai klasikiniam, prabangiam interjerui rinkitės tuos elementus, kurie demonstruoja masyvumą, rafinuotumą – jie bus dekoruoti gausiais ir įmantriais raštais, turės nelygų ir turtingą reljefą, labai mažai lygaus paviršiaus. Dominuoja augalų motyvai, gėlės.

Kai kurie raštai yra stambesni, o kiti smulkūs. Ieškant balanso galite derinti vienus su kitais.
Skiriasi ir elementų forma – didelė dalis ornamentų turi aptakias linijas, švelnias formas, mažai kampų, tačiau yra ir tokių, kurie žavi tikslumu, simetrija.

Įsigykite internetu arba fizinėse parduotuvėse

Jei aktualus poliuretano sienų, lubų dekoras, įstabios lubų rozetės bei įvairūs lipdiniai, mūsų asortimente laukia didžiulis pasirinkimas. Prekės kokybiškos, ilgaamžės, demonstruojančios labai dailų dizainą. Išsirinkti nebus sudėtinga, nes prie gaminių pateiktos nuotraukos, yra aprašymai, tiksli kaina, labai padeda ir prekių filtravimo sistema.

Nors internetu pirkti labai patogu, visgi dažnas mėgsta perkamą daiktą apžiūrėti gyvai. Džiaugiamės galėdami tokią progą jums suteikti net keturiuose miestuose. Mūsų salonus rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje.