Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Dekoratyvinės pagalvėlės  

Interjero akcentų pasiūloje turime labai plačias galimybes, leidžiančias kurti norimą stilių, sustiprinti kambaryje tam tikrą įspūdį, mėgautis originalumu ar klasikos žavesiu ir pan. Dekoratyvinės pagalvėlės yra vienas iš dažniausiai pasirenkamų interjero aksesuarų, tobulai suderinantis komfortą su stiliumi.

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Dekoratyvinės pagalvėlės – naujam svetainės įvaizdžiui

Dažnai norėdami pakeisti kambario įvaizdį perkame naujus baldus ar keičiame sienų apdailą, tačiau kartais reikia visai nedaug, pavyzdžiui, kelių naujų dekoratyvinių pagalvėlių. Jei monochrominiame interjere atrasite vietą ryškioms, raštuotoms pagalvėlėms, jūsų interjeras tikrai įgaus naują „veidą“. Jei iki šiol buvusias vienspalves pagalvėles pakeisite margintomis gėlėmis ar kitais raštais, turėsite naują akcentą svetainės įvaizdžiui. O jei pagalvėlių visai iki šiol jūsų svetainėje nebuvo, tai įkurdinę jas neabejotinai džiaugsitės – su šiuo aksesuaru kambarys prisipildys jaukumo, estetikos ir pagalvėlių kuriamos nuotaikos: solidumo, romantikos, žaismingumo ar kitos.

Komfortas ir stilius vienoje vietoje

Dekoratyvinės pagalvėlės gali būti išrikiuotos ant sofos ar minkšto kampo, jos idealiai tiks ir ant fotelio, supamojo krėslo ar pan. Pagalvėlės sėdinčiajam tikrai suteikia daugiau komforto, mat jas galima padėlioti taip, kad atrastumėte jūsų nugarai ir visam kūnui patogiausią poziciją. Negana to, šis komfortiškas akcentas bus ir labai stilingas. Tik svarbu pasirinkti tinkamai.

Kaip išsirinkti ir derinti?

Pasižvalgę po mūsų dekoratyvinių pagalvėlių pasiūlą galite pagalvoti, kad visiškai nežinote, kas jums tinka ir koks pasirinkimas būtų geriausias, nes asortimentas platus bei labai įvairus. Tad atsižvelkite į kelis svarbiausius kriterijus renkantis.

Pirmiausia – kokį stilių kuriate patalpoje: modernų, klasikinį, minimalistinį, boho ar kitokį. Pagalvėlės ant sofos, fotelio ar kitur turi harmoningai derėti ir atitikti stilistiką.

Kalbant apie spalvas, tai galite rinktis tokias, kurios dera su kitais tekstilės elementais, galbūt yra labai panašios į baldų spalvą (skiriasi vienu ar keliais tonais), tačiau galite rinktis ir tokias pagalvėles, kurios kurs tobulus kontrastus su kambario spalvų palete.

Vienspalvės ar raštuotos? Šiuo atveju pasižvalgykite po kambarį ir nuspręsti neturėtų būti sunku. Margumynas tikrai nereikalingas. Tad jei kambaryje vyrauja viena ar dvi, o gal trys nedaug besiskiriančios spalvos, galite rinktis raštuotas pagalvėles: margintas gėlėmis, kitų augalų motyvais, geometrinėmis figūromis, gyvūnais ir pan. Tačiau jei kambaryje raštų jau yra, pavyzdžiui, kilimas, tekstilė, tapetai, o galbūt raštuoti yra patys minkšti baldai, tuomet vienos spalvos stilingos pagalvėlės bus gražesnis sprendimas.

Įvertinkite, iš ko pasiūtas pagalvėlės užvalkalas. Natūralus pluoštas bus ir dailus, ir kokybiškas, lengvai prižiūrimas pasirinkimas. Pastarasis privalumas ypač pasiteisins, jei turite mažų vaikų, gyvūnų.

Užsisakykite internetu

Norintys pirkti fizinėse parduotuvėse, gali atvykti į mūsų salonus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Plungėje ir Panevėžyje. Tačiau taupantys savo laiką ar gyvenantys tolėliau nuo šių miestų gali išbandyti labai patogų ir saugų pirkimą internetu mūsų e. parduotuvėje. Beje, čia siūloma itin patraukli kaina kiekvienam!