Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Terasos kilimai 

Jei šalia namų turite terasą, tai neabejotinai šiltuoju metų laiku joje praleidžiate daugiausia laiko. Suteikite šiai zonai daugiau jaukumo – tereikia patiesti kilimą! Pasižvalgykite po mūsų terasoms skirtų kilimų asortimentą labai gera kaina ir išsirinkite šį tą, kas papuoš jūsų terasos erdvę.

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Lauko kilimas terasai

Terasai skirtas lauko kilimas nuo įprasto naudojamo namuose pagrinde skirsis tuo, kad bus atsparus išorės poveikiui, pavyzdžiui, temperatūrų svyravimams, drėgmei. Taip pat jis bus patvarus ir lengvai valomas, kadangi terasoje jam teks nemažai nešvarumų, juo labiau jei ši erdvė yra atvira.

Kilimas terasoje yra vienas iš patogiausių įrankių, jeigu šiai zonai norite suteikti jaukumo ir paversti ją artima namų aplinkai.

Sukurkite jaukumą ir apsaugokite grindis nuo įbrėžimų

Įsivaizduokit, kaip malonu su puodeliu kavos ar mėgiamos arbatos ateiti į terasą, basomis žengti minkštutėlių kilimu ir patogiai įsitaisyti ant krėslo. Kilimas čia labai prisidės ir prie jūsų patogumo, ir prie terasos jaukumo, estetikos. Negana to, šis tekstilės gaminys atliks ir dar vieną labai svarbią funkciją – saugos terasos grindis nuo įbrėžimų ar kitokio mechaninio poveikio.

Lauko kilimai terasai mūsų asortimente

  • Didelis terasų kilimų pasirinkimas suteiks kiekvienam galimybę išsirinkti idealiai tinkantį tekstilės gaminį.
  • Didžiąją dalį terasos kilimų mūsų asortimente sudaro pagaminti iš polipropileno ar poliesterio. Lauko erdvei tai bus geriausias pasirinkimas.
  • Rasite labai platų spektrą pagal dydį. Taip pat dideli ir maži terasos kilimai demonstruoja ir plačią spalvų paletę, gali būti vienspalviai ar margi. Koks aktualus jums: baltas, rudas, pilkas, juodas ar kitos spalvos? O jei domina kilimai su raštais, tai rasite šaunių variantų tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus terasai.

Į ką atsižvelgti renkantis lauko kilimą?

Rinkdamiesi lauko kilimą terasai įvertinkite tokius individualius aspektus kaip reikalingas kilimo dydis, spalva, kiti dizaino ypatumai. Terasų plotai labai skirtingi, tad išmatuokite, kokie matmenys aktualūs jums. Koloritą derinkite prie savo terasos dizaino, kokios spalvos dominuoja.

Atkreipkite dėmesį, iš ko lauko terasos kilimas pagamintas. Lauko zonoms labai geras variantas būtų poliesteriniai arba polipropileniniai lauko terasos kilimai. Jie bus atsparūs išorės poveikiui, labai patvarūs, ilgaamžiai. Negana to, tokius lauko kilimus bus lengva prižiūrėti, jie nesunkiai valomi.

Lauko kilimų kainos, užsakymas ir pristatymas

Kilimai lauko terasai mūsų pasiūloje kainuoja vos nuo 20–30 eurų. Patogi prekių filtravimo sistema leis rinktis labai lengvai ir greitai. Prie prekių rasite nuotraukas, jų aprašymus, pristatymo informaciją ir terminus. Taip pat nurodyta, kurioje mūsų fizinėje parduotuvėje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Plungėje ar Panevėžyje – patikusį kilimą galite apžiūrėti gyvai.

Beje, užsakytas prekes yra galimybė atsiimti mūsų fizinėse parduotuvėse arba galime pasirūpinti sklandžiu jūsų pirkinio pristatymu nurodytu adresu.