Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×
Specialūs pasiūlymai
Pristatymo terminas

IŠVALYTI FILTRĄ

Odiniai, kailiniai kilimai 

Ieškantiems išskirtinių sprendimų interjerui neabejotinai įspūdį paliks odiniai bei kailiniai kilimai. Visiškai unikalūs, rasti du vienodus būtų labai sudėtinga, tad pasirinkę tokį kilimą savo namuose įkurdinsite vienetinį gaminį, suteiksiantį erdvei originalumo, jaukumo, savotiško žavesio ir, žinoma, krislą prabangos.

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Tikros karvės odos kilimai

Šie kilimai išsiskiria ir forma, ir raštu. Nors, pažiūrėjus, pastarasis ir gali pasirodyti vienodas, tačiau du identiškus marginimus vargu, ar pavyktų įžvelgti. Natūralios karvės odos išklotinė gali atsidurti tiek ant grindų, tiek ant sienos.

Nors tokio tipo kilimą dažnas gali susieti su klasikiniu, rustic stiliaus interjeru, kaimo sodyba, visgi šiandien jis vietą gali atrasti ir moderniame interjere, šiuolaikiškai įrengtame bute mieste.

Šie trumpo plauko kilimai bus praktiškas sprendimas – jie neįgeria vandens, nėra labai imlūs nešvarumams, tad bus ir stilinga interjero detalė, ir jam nereikės sudėtingos priežiūros.

Kaip pritaikyti interjere?

Kai dauguma kilimų yra apvalūs ar stačiakampiai, tai karvės kailio kilimas unikalios formos. Tad kartais gali pasirodyti, kad pritaikyti juos interjere nėra paprasta, tačiau tai – ne tiesa. Karvės kailio kilimą galite įkurdinti bet kurioje namų patalpoje: nuo svetainės iki miegamojo ar koridoriaus – svarbiausia tik pasirinkti tinkamas spalvas ir medžiagas. Juodas ar baltas, o taip pat šių spalvų mišinys labai gražiai atrodys tiek tamsesniame, tiek ir šviesaus kolorito kambaryje, o štai rudas labiau derės ten, kur dominuoja baltas interjeras su medžio intarpais. Karvės odos kilimas sudarys šaunius derinius su medinėmis, vinilinėmis, net ir laminato grindimis, taip pat mediniais, metalines kojeles turinčiais baldais. Tokį kilimą galite tiesti patalpos viduryje, kuri jis taps erdvės akcentu, arba po baldais, pavyzdžiui, po valgomojo stalu, po kavos staliuku ir pan. Tiesa, su tokios formos kilimu labiau derės apvalus stalas, aptakių formų kėdės.

Skirtingos odinių kilimų spalvos ir raštai

Tikros odos kilimai gali būti vienspalviai, pavyzdžiui, balti, juodi, rudi. Tačiau dažniau vyrauja margi pavyzdžiui, baltos ir juodos spalvų marginimas, suteikiantis kilimui ir kontrastų, ir didinantis jo pritaikymo interjere galimybes. Jų spalvos dėkingos – šie kilimai gali būti ir modernūs, ir klasikiniai interjero akcentai.

Avies kailio kilimai

Kailiniai kilimėliai tai neabejotinai pasakiškas jaukumo akcentas kambaryje. Jie tobulai tinka miegamajame iš abiejų lovos pusių, kur ne tik sustiprina švelnumo, jaukumo įspūdį, bet ir atlieka praktinę funkciją – ryte išlipti iš lovos ir basomis pėdomis panirti į kailio minkštumą yra tikrai maloni ryto patirtis.

Beje, interjere kailinis kilimėlis gali atsidurti ne tik ant grindų – jis įstabiai atrodys ir užmestas ant pufo, medinės taburetės, medinio supamojo krėslo. Dar jis gali būti fotelio, kėdės, valgomojo kėdžių sėdimosios dalies akcentas, kuris ir suteiks savotiško žavesio, jaukumo, ir leis mėgautis komfortišku sėdėjimu.

Beje, nemanykite, kad kailinis kilimėlis tiks tik kaimo sodybai, rustic ar panašiam stiliui – toks akcentas labai šauniai įsilies ir minimalistiniame, skandinaviškame, bohemiškame, o taip pat ir moderniame interjere.

Minkšti ir purūs

Natūralus avies kailio kilimas žavi neapsakomu minkštumu, jis purus ir teikia prabangos efektą. Ilgo plauko kailiniai kilimai puikiai tiks ne tik miegamajame, tačiau ir svetainėje, vaikų kambaryje, darbo erdvėje, prieškambaryje ar kitur.

Avies kailis yra ilgo plauko, tad kilimas, jei bus netinkamai prižiūrimas, praras reprezentatyvią išvaizdą.

Tad norint išlaikyti jų purumą ir neapsakomą švelnumą reikia laikytis kai kurių tokio tipo kilimų priežiūros rekomendacijų. Pirmiausia, tai kilimą reguliariai išpurtykite, nes jame kaupiasi dulkės, taip pat vėdinkite, nes natūralus kailis linkęs sugerti kvapus. Skalbti tokį kilimą skalbyklėje būtų prastas sprendimas, nes galimos deformacijos. Naudokite specialius vilnai skirtus šampūnus ar valiklius. Valant drėkinti galima tik kailį, oda turėtų likti sausa. Džiovinkite tik natūraliai kambario temperatūroje.

Pirkti internetu – patogu ir greita!

Jei domina kokybiški, prabangūs natūralūs odiniai kilimai, be galo jaukūs ir purūs kailiniai kilimai, siūlome rinktis mūsų asortimente. Aukšta kokybė, patraukli kaina, patogus pirkimo procesas. Negana to, pirkdami internetu taupysite ir savo laiką.

Pamatykite kilimus ir gyvai

Jei abejojate, ar pasirinkote tinkamos spalvos kilimą ar tiesiog norite kilimus apžiūrėti gyvai, visada esate laukiami ir mūsų salonuose. O juos rasite net šešiuose miestuose Lietuvoje – užsukite į „Dubingių“ salonus Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Panevėžyje, Plungėje ar Šiauliuose.