Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×
Specialūs pasiūlymai
Pristatymo terminas

IŠVALYTI FILTRĄ

Savaime išsilyginantys mišiniai 

Besirenkantys grindų dangą ne visada pagalvoja apie tai, kad ne mažiau svarbu yra tinkamai paruošti pagrindą jai. O pastarasis – sutikite – neretai būna nelygus, tad tokiu atveju bus reikalingas savaime išsilyginantis mišinys – priemonė, padėsianti gana greitai ir labai kokybiškai paruošti preciziškai lygų pagrindą jūsų naujai grindų dangai. Šio...

Rodyti daugiau

Besirenkantys grindų dangą ne visada pagalvoja apie tai, kad ne mažiau svarbu yra tinkamai paruošti pagrindą jai. O pastarasis – sutikite – neretai būna nelygus, tad tokiu atveju bus reikalingas savaime išsilyginantis mišinys – priemonė, padėsianti gana greitai ir labai kokybiškai paruošti preciziškai lygų pagrindą jūsų naujai grindų dangai. Šioje prekių kategorijoje – labai platus tokių mišinių pasirinkimas patrauklia kaina.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Kam naudojamas savaime išsilyginantis mišinys?

Jei norite džiaugtis idealiomis ir ilgai džiuginsiančiomis grindimis, prieš klojant grindų dangą labai svarbu užtikrinti, kad pagrindas bus lygus. O jam išlyginti rinkitės savaime išsilyginantį mišinį – jis naudojamas labai lengvai, darbas vyksta sparčiai, o rezultatas bus būtent toks, kokio reikia. Savaime išsilyginantys mišiniai skirti nelygiems, grublėtiems betono paviršiams ar kito tipo pagrindams. Taip pat toks mišinys bus labai geras pasirinkimas ir tada, jei patalpoje yra per didelis grindų nuolydis, kurį reikia pašalinti.

Savaime išsilyginantis mišinys tinka visoms grindų dangoms: kiliminėms, parketui, PVC, vinilinėms, kaučiuko ar kt.

Ar savaime išsilyginantys mišiniai tinka šildomoms grindims?

Jei patalpoje įrengtas grindinis šildymas ir reikia išlyginti grindų pagrindą prieš klojant dangą, drąsiai rinkitės savaime išsilyginantį mišinį. Jis tinka šildomoms grindims tiek namuose, tiek biuruose ar kitos paskirties patalpose.

Savaime išsilyginantys mišiniai mūsų asortimente

Mūsų pasiūloje rinksitės iš plačios šių mišinių įvairovės. Visi produktai atitinka labai aukštus kokybei keliamus reikalavimus, yra lengvai naudojami ir demonstruoja pavydėtinas savybes.

Mūsų parduodami savaime išsilyginantys mišiniai tinka cementiniams pagrindams, taip pat OSB plokštėms, keraminių ar akmens plytelių grindims, parketlentėms ar kt. Rinkdamiesi gaminį prie jo charakteristikos atkreipkite dėmesį, kokių tipų grindų dangoms konkretus gaminys tinkamiausias. Tai labai geras sprendimas ir tada, jei grindis reikia išlyginti senuose būstuose, kuriuose jos dažnai būna labai nelygios.

Mūsų mišiniai džiūdami netrūksta, o ir išdžiūna labai greitai. Renkantis irgi atkreipkite dėmesį, po kelių valandų rekomenduojama kloti dangą. Tai ypač aktualu, jei norite kuo spartesnio darbų proceso.

Kai kurie mūsų mišiniai skirti tik ploniems sluoksniams, kiti – net labai storiems, tad rinkdamiesi įvertinkite ir šiuos savo poreikius.

Mūsų pasiūloje mišiniai parduodami 20 ar 25 kilogramų pakuotėse. Nedidelis svoris suteikia patogumo transportuojant, pernešant pakuotes.

Savaime išsilyginantis mišinys gera kaina internetu

Mūsų pasiūloje savaime išsilyginantis mišinys kainuos vos nuo poros dešimčių eurų už 25 kilogramų pakuotę. Kainos varijuoja, tačiau nelabai dideliame diapazone. Mūsų e. parduotuvėje rinksitės ir pirksite labai patogiai, nes prie gaminių pateikti išsamūs aprašymai, pristatymo terminai, kas irgi padės lengviau apsispręsti.

Nors internetu pirkti labai patogu, bet visada esate laukiami ir fizinėse mūsų parduotuvėse. Esame įsikūrę net šešiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje.