Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Foteliai  

Fotelis interjere atlieka ne tik praktinę, bet ir estetinę funkciją. Be jo sunkiai įsivaizduojame stilingai ir patogiai įrengtą svetainę, jaukų skaitymo kampelį miegamajame, solidų darbo kambarį. Jei savo namams ieškote naujo fotelio, neabejojame, kad mūsų asortimente tikrai išsirinksite tą, kuris pelnys daug jūsų simpatijų. Jums siūlome ne tik ...

Rodyti daugiau

Fotelis interjere atlieka ne tik praktinę, bet ir estetinę funkciją. Be jo sunkiai įsivaizduojame stilingai ir patogiai įrengtą svetainę, jaukų skaitymo kampelį miegamajame, solidų darbo kambarį. Jei savo namams ieškote naujo fotelio, neabejojame, kad mūsų asortimente tikrai išsirinksite tą, kuris pelnys daug jūsų simpatijų. Jums siūlome ne tik labai platų fotelių pasirinkimą, bet ir aukščiausią kokybę, labai patogų pirkimo procesą bei patrauklias kainas, kad sau tinkantį ir patinkantį baldą išsirinktų net ir turintys mažesnį biudžetą.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Minkšti ir patogūs foteliai stilingiems namams

Fotelis turi būti patogus, tačiau nuo šio baldo neatsiejamas ir stilius. Manote, šios savybės suderinamos ne visada? Mūsų asortimente esantys foteliai yra puikiausias pavyzdys, jog šios savybės gali idealiai derėti.

Asortimente rasite fotelius, idealiai papildysiančius klasikinį stilių, taip pat turime labai stilingų ir originalių moderniems namams. Foteliai minkšti, patvarūs, labai aukštos kokybės ir ilgaamžiai. Jų gamybai naudojamos labai geros medžiagos, kurios tiesiogiai prisideda prie baldo komfortiškumo, reprezentatyvios išvaizdos bei kitų gerųjų savybių.

Stilingi foteliai iš mūsų pasiūlos neabejotinai atras vietą svetainėje, miegamajame, vaikų kambaryje, darbo erdvėje, poilsio zonose, foteliai be porankių gali tikti prabangiam valgomojo kambariui.

Kaip išsirinkti fotelius–krėslus svetainės kambariui?

Renkantis fotelį pirmiausia reikia įvertinti, kokį stilių kambaryje realizuojate. Klasikiniame interjere vietą dažnai atranda masyvesni, odiniai foteliai, demonstruojantys natūralių, žemės spalvų paletę. Moderniam interjerui labai tinka išraiškingų formų, grakštūs foteliai. Minimalistiniame interjere nugalės paprastumo ir praktiškumo duetas.

Kitas aspektas – spalva: ar norite, kad fotelis įsilietų į kambario spalvų gamą harmoningai, ar norite, kad padėtų sukurti stilingus kontrastus.

Ir dar vienas labai svarbus kriterijus renkantis, koks fotelis tinkamiausias jums, yra jo tipas. Jei reikalinga papildoma miegojimo vieta, jums tiks foteliai su miegojimo funkcija. Tai bus itin praktiškas sprendimas kompaktiškai patalpai. Jei norite minimalizmo, tačiau drauge, kad baldas būtų išraiškingas, pasižvalgykite po skandinaviško stiliaus fotelių pasiūlą. Jei norite jaukumo, komforto ir išskirtinio akcento savo svetainėje, pagalvokite apie supamąjį fotelį. Panašią funkciją moderniame interjere atliks besisukantys patogūs foteliai – neabejokite, tai taps mylimiausiu namų kampeliu.

Foteliai su veliūro apmušalais, vienspalviai ir gėlėti

Itin daug simpatijų sulaukia mūsų foteliai su kokybiškais veliūro apmušalais. Toks sprendimas suteikia progą rinktis iš labai plačios spalvų paletės: balti, pilki, juodi, rudi, rožiniai, raudoni, geltoni, mėlyni ar kitų spalvų foteliai. Dar daugiau pasirinkimo galimybių suteikia tai, kad foteliai gali būti vienspalviai arba marginti raštais, pavyzdžiui, gėlėmis, kitų augalų motyvais ar kitokiais raštais.

Miegamieji foteliai

Išskleidžiami foteliai, kurie turi miegojimo funkciją, yra tobulas sprendimas tada, kai būstas nedidelis, kai reikia papildomos vietos miegui, pavyzdžiui, atvykus svečiams, atostogauti atvykusiems anūkams ar pan. Toks baldas itin praktiškas, nes įprastai užima vietos tiek, kiek ir paprastas fotelis, tik išskleidus jos reikia daugiau. Patogus išskleidžiamas fotelis gali būti ir nuolatinė miegojimo vieta vaikų kambaryje, jei ši patalpa labai nedidelė ir įkurdinti lovą ar sofą galimybių mažai.

Pagal ką rinktis fotelio spalvą?

Nemanykite, kad fotelio spalva turi būti identiška kitiems kambaryje esantiems minkštiems baldams – tikrai ne, nes fotelis gali būti stilingas ir akį traukiantis išskirtinis kambario akcentas. Pavyzdžiui, jei jūsų svetainės baldai yra švelnios kreminės, rusvos ar kitos pastelinės spalvos, tai jūsų dėmesį galėtų patraukti sodresni gėlėti foteliai, taip pat rudi foteliai, jei baldai karališkos mėlynos spalvos, tobulai tiktų geltoni foteliai. Prie daugelio spalvų tiks ir pilki foteliai, o jei dominuoja tamsesni, gal net juodi minkšti baldai, tačiau jūs norite kontrastų, jūsų akiratyje gali atsidurti ir stilingi balti foteliai. Nebijokite eksperimentuoti ir realizuoti savitas, įdomias, netradicines interjero vizijas.

Foteliai internetu – ypač gera kaina mūsų pasiūloje

Mūsų asortimente foteliai krėslai, išskleidžiami foteliai, klasikiniai bei modernūs, įvairių spalvų ir dizainų minkšti foteliai parduodami labai gera kaina net ir tada, kai netaikoma akcija. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų kainų diapazoną, todėl tiek galintys išleisti daugiau, tiek ir turintys mažesnį biudžetą mūsų pasiūloje išsirinks kokybišką baldą.

Jei norite baldus apžiūrėti gyvai, įsitikinti, kad tinka jų dydis, spalva, visada galite atvykti ir į fizines pardavimo vietas. Mūsų salonus rasite Vilniuje, Klaipėdoje, Plungėje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Kaune.