Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kilimai 200x200 cm. 

Mados tendencijose visada būna skirta dėmesio kilimams. Tai tik patvirtina, jog šis aksesuaras nesitraukia iš mados ir pasirinkę jį savo interjerui neprašausite pro šalį. Negana to, anksčiau buvęs tik grindų apsaugos dalimi, šiandien kilimas namuose užtikrina ramesnę aplinką, nes sugeria garsus, dovanoja komfortą, užlieja patalpą jaukumu ir ženk...

Rodyti daugiau

Mados tendencijose visada būna skirta dėmesio kilimams. Tai tik patvirtina, jog šis aksesuaras nesitraukia iš mados ir pasirinkę jį savo interjerui neprašausite pro šalį. Negana to, anksčiau buvęs tik grindų apsaugos dalimi, šiandien kilimas namuose užtikrina ramesnę aplinką, nes sugeria garsus, dovanoja komfortą, užlieja patalpą jaukumu ir ženkliai prisideda prie kuriamo interjero. Jei domina kokybiški, labai dailūs ir stilingi ilgesnio ar trumpo plauko kilimai 200x200, siūlome rinktis mūsų asortimente!

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Kilimai 200x200 namų interjere

Kilimų dydžių įvairovė labai plati. Išmatavimai 200x200 yra gana populiarus variantas, juo labiau kad tinka ir vidutinio dydžio būstuose, kuriuose kambariai nėra labai erdvūs. Tokio dydžio kilimas gali atrasti vietą svetainėje, nedideliame valgomajame, vaikų kambaryje. Taip pat interjere kilimai 200x200 gali būti kaip funkcinės zonos atskyrimo akcentas, pavyzdžiui, svetainės atskyrimo nuo virtuvės.

Kur dėti tokio dydžio kilimą?

Svarstydami, ar konkretus kilimas tinka tam tikroje patalpoje, turite žinoti, kaip kilimas turi būti patiestas, kad atrodytų proporcingai. Jei svetainėje minkšti baldai išrikiuoti palei sienas, tai bent jau priekinės jų kojelės būtinai turi „užlipti“ ant kilimo. Jei baldai nuo sienų atitraukti, tai kilimas neturi būti mažesnis, nei ant jo stovinčių baldų užimamas plotas.

Kilimai 200x200 gali tikti nedideliame valgomajame. Kodėl nedideliame? Nes siekiant dailaus ir proporcingo vaizdo kilimas turi būti platesnis nei valgomojo baldų komplekto užimamas plotas. Negana to, atsitraukus nuo stalo su kėde ji neturėtų „nulipti“ nuo kilimo.

Miegamajame toks kilimas ne visada bus geras sprendimas, kadangi čia kilimas turėtų palįsti po lova: arba po visa lova, arba po didesne dalimi. Taip pat atrodo gražiai, kai kilimas iš po lovos išsikiša tiek šonuose, tiek ten, kur lovos kojūgalis. Tad jei lova dvigulė, kilimas 200x200 gali būti per mažas ir atrodys neproporcingai. Šiame kambaryje labai tiks ilgo plauko kilimai.

200x200 kilimų spalvos, raštai, formos

Mūsų pasiūloje kokybiški, stilingi, patvarūs ir dideli kilimai 200x200 žavi spalvų palete: nuo šviesių tonų iki sodrių, nestokojančių ryškumo ir galinčių patalpai suteikti tikrai išskirtinį akcentą. Prie ko derinti kilimą pagal spalvą? Puikiai atrodys priderintas prie kitų tekstilės gaminių: užuolaidų, pagalvėlių, lovos užtiesalo, lempos gaubto ir pan. Galite derinti prie minkštų baldų spalvos, o prie grindų tada, jei norite, kad jis neišsiskirtų. Kilimui unikalumo suteikia ir raštai – nuspręskite, kurie aktualūs jums: klasikiniai ar modernūs.

Mūsų pasiūloje kilimai 200x200 yra stačiakampiai ir apvalūs, todėl tai dar daugiau pasirinkimo galimybių jums.

Rinktis prabangų, modernų ar klasikinį?

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums tiek kuklesnius, tiek labai išskirtinius ir unikalius gaminius. Būtent tokie yra mūsų rankų darbo kilimai – labai prabangūs ir patiksiantys elegancijos gerbėjams. Svarstydami, koks – klasikinis ar modernus – kilimas labiau tinka jums, įvertinkite, koks stilius dominuoja kambaryje, nes kilimas turi jį atitikti.

Ypač geros kilimų kainos internetu

Mūsų parduodamų kilimų kaina patenka į labai platų diapazoną, kas yra šaunu, nes ir mažesnį biudžetą turintys mūsų pirkėjai, ir galintys sau leisti kur kas daugiau išsirinks jiems labiausia patikusį gaminį. Mūsų pasiūloje kainos labai geros net tada, kai netaikoma akcija.

Beje, jei kažkuris gaminys jums patiko ir norite apžiūrėti jį realiai, įsitikinti, kad tinka spalva, dydis ir kiti aspektai, prie prekės rasite informaciją, kuriose mūsų parduotuvėse tas kilimas yra. Užsukite, apžiūrėkite, pasikonsultuokite. Laukiame jūsų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Plungėje, Šiauliuose ir Panevėžyje.