Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Visi šviestuvai 

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Šviestuvas – ir šviesos šaltinis, ir stilingas namų interjero akcentas  

Ar žinote, kad šviestuvas gali tapti ne tik pagrindiniu šviesos šaltiniu tamsiu paros metu, bet ir išskirtine jūsų namų interjero detale? Tikrai taip, šiuolaikiniuose namuose šviestuvai įgauna vis svarbesnį vaidmenį. Todėl jų pasirinkimas tampa vis gausesnis, tačiau žinant, ko konkrečiai reikia, viskas pavyks lengvai ir sklandžiai. Dubingiai.lt specialistai parengė kelis patarimus, į ką atkreipti dėmesį renkantis namams šviestuvą.  

Šviestuvų rūšys 

Lubiniai. Kaip jau tikriausiai suprantate iš pavadinimo, šie šviestuvai montuojami prie lubų. O jų galima rasti pačių įvairiausių formų, spalvų ir pagamintų iš stiklo, plastiko, krištolo, metalo ir kitų medžiagų. Labai patogūs kryptiniai šviestuvai, kurių lempas galima pakreipti įvairiais skirtingais kampais ir apšviesti tam tikras kambario vietas, detales.  

Sieniniai. Labai patogūs tuo, kad kambaryje sukuria jaukumo atmosferą. Jie taip pat gali būti skirti tam tikro objekto (pvz., paveikslo) apšvietimui arba jei mėgstate vakarais paskaityti ir nenorite apšviesti viso kambario.  

Pastatomi. Šie šviestuvai dar vadinami toršerais ir savo paskirtimi artimi sieniniams, tik turi vieną skirtumą – yra kilnojami. Tad nesunkiai galėsite persinešti iš vienos vietos į kitą, jei sumanysite perstumdyti baldus.  

Sietynai. Taip pat prie lubų tvirtinami šviestuvai, tik ne su vienu, bet keliais elektros lempučių lizdais. Šie paprastai ir tampa pagrindiniu kambario akcentu, nes gaminami puošnūs, prabangūs, su įvairiomis dekoro detalėmis. Tad rinkitės kruopščiai, atsižvelgdami į bendrą interjerą.  

Šviestuvo parinkimas pagal erdvę  

Išsirinkti šviestuvo tipą, tai tik atlikti pusę darbo. Dar reikėtų išsiaiškinti, kokio apšvietimo reikia jūsų kambariui. Specialistai rekomenduoja didesnėms erdvėms rinktis didesnius šviestuvus ir priešingai, mažesnėms patalpoms – mažesni ir šviestuvai.  

Na, o jaukumui ir intymumui sukurti galima kur ne kur pastatyti toršerus, pakabinti sieninius šviestuvus ar parinkti panašius sprendimus.  

Jeigu jūsų kambarys labai didelis, o tokio masyvaus šviestuvo nerandate ar tiesiog nenorite, galima pasirinkti du mažesnius. Pasirinkimų ir idėjų tikrai apstu. Patarimų bei pasidalinimų galima rasti internete. Arba visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie taip pat mielai atsakys į jums kilusius klausimus. 

Kaina  

Šviestuvų kainos dubingiai.lt el. parduotuvėje labai įvairios. Čia galima rasti ir vos kelias dešimtis eurų kainuojančių variantų, ir net siekiančių tūkstantį bei daugiau eurų. Tad savo pasirinkimą atras kiekvienas, pagal turimus finansus.