Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×
Specialūs pasiūlymai
Technologija
Pristatymo terminas

IŠVALYTI FILTRĄ

Bambuko pluošto kilimai 

Stilingas kilimas bet kuriai namų erdvei suteiks savito prieskonio. Koks jis bus, priklauso nuo kilimo spalvos, raštų – taip lengvai galite patalpai suteikti žaismingumo, estetikos, solidumo, prabangos ar kitokį įspūdį. O kilimų įvairovė tokia didžiulė, kad net išrankiausieji atranda, kas pelno jų simpatijas. Vienas iš svarbiausių aspektų renkan...

Rodyti daugiau

Stilingas kilimas bet kuriai namų erdvei suteiks savito prieskonio. Koks jis bus, priklauso nuo kilimo spalvos, raštų – taip lengvai galite patalpai suteikti žaismingumo, estetikos, solidumo, prabangos ar kitokį įspūdį. O kilimų įvairovė tokia didžiulė, kad net išrankiausieji atranda, kas pelno jų simpatijas. Vienas iš svarbiausių aspektų renkantis yra kilimo sudėtis. Šioje prekių kategorijoje jūsų dėmesio laukia prabangūs, kokybiški ir labai stilingi bambukiniai kilimai. Pagaminti iš bambuko pluošto jie demonstruoja visas jam būdingas gerąsias savybes.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Bambuko pluošto kilimai jaukiems ir šiltiems namams

Bambukiniai kilimai tinka svetainei, miegamajam, valgomojo zonai, poilsio kambariui, darbo erdvei ar kitai patalpai namuose, kurią norite įrengti stilingai. Bambukinis kilimas, ypač ilgo plauko, labai minkštas, jaukus, švelnus, tad sustiprins šilumos ir komforto įspūdį interjere.

Kaip išsirinkti bambukinį kilimą?

Rinkdamiesi kilimą iš bambuko, kaip ir bet kurio kito tipo, pirmiausia įvertinkite jums aktualų dydį. Jei rinksitės internetu mūsų e. parduotuvėje, pasinaudokite prekių filtravimo sistema – gerokai susiaurinsite paiešką ir taupysite savo laiką.

Kitas aspektas – kilimo forma. Kokie labiau tiks jūsų patalpoje: apvalūs, stačiakampiai?

Koloritas ir raštai taip pat ne mažiau svarbūs. Juos galite derinti prie grindų spalvos, baldų, tekstilės ir sukurti spalvinę harmoniją, gal net monochrominį koloritą. Arba kitas variantas – kilimas gali būti išskirtinis, ryškus ir originalus akcentas, kas ypač populiaru modernaus interjero patalpoje.

Spalvos ir raštai

Bambukiniai kilimai spalvomis tikrai išsiskiria. Galite rasti ir šviesių atspalvių kilimų, ir labai dailių sodrių, tamsesnių, o dar įspūdingiau atrodo margi, kurie sujungia šviesių spalvų estetiką su tamsių demonstruojamu solidumu.

Plati raštų įvairovė didele dalimi prisideda prie to, ar kilimas bus klasikinis, ar labiau modernus. Mūsų pasiūloje dominuoja modernūs bambuko pluošto kilimai.

Ar tinka visuomeninės paskirties interjerams?

Nertai šiuolaikiniai bambukiniai kilimai yra austi iš bambuko viskozės ir akrilo, o šis derinys demonstruoja labai aukštą atsparumą dilimui, patvarumą, ilgaamžiškumą, tačiau drauge šie kilimai minkšti kaip šilkas. Taigi tokie kilimai labai tiks biurui, verslo centrui, visuomeninės paskirties patalpoms, kadangi idealiai suderina reprezentatyvią išvaizdą su pavydėtinu patvarumu. Beje, praktiškiau rinktis trumpo plauko kilimus.

Bambuko kilimo priežiūra

Bambuko pluošto kilimai labai geras pasirinkimas ir namams, ir verslo ar kito tipo paskirties patalpoms. Didele dalimi prie to prisideda tikrai nesudėtinga jų priežiūra. Kilimo reprezentatyvumą ir puikias savybes nesunkiai išlaikysite, jei tinkamai prižiūrėsite šį tekstilės gaminį.

Periodiškai kilimą siurbkite dulkių siurbliu – tai darykite ne mažiau kaip kartą ar du kartus per savaitę, priklausomai nuo judėjimo srautų, patalpos, kurioje kilimas patiestas.

Jei ant kilimo užtiško skysčių, kuo greičiau juos sugerkite popieriniu rankšluosčiu.

Atsiradus dėmėms, jas valykite sudrėkinta šluoste, o jei to neužtenka, galite įsigyti specialių valiklių. Svarbu, kad pastarieji būtų skirti būtent bambuko pluošto kilimams valyti. Skrupulingai laikykitės rekomendacijų, nurodytų ant pakuotės.

Nedžiovinkite kilimo ant radiatoriaus, prie židinio ar arti kito šilumos šaltinio, kadangi galimos deformacijos.

Užsisakykite internetu

Jei domina klasikiniai, modernūs, kokybiški, stilingi bambuko pluošto kilimai gera kaina, pasižvalgykite po mūsų asortimentą. Išsirinkti padės prekių filtravimo sistema, pateiktos nuotraukos, gaminių aprašymai. Internetu užsakytus kilimus pristatome per nurodytą laiką, taigi jums nereikės sukti galvos dėl pirkinio atsiėmimo.

Jei abejojate, ar ekrane matoma spalva jums tiks, galite atvykti ir pasirinktą kilimą apžiūrėti gyvai viename iš mūsų salonų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Plungėje. Prie pasirinkto kilimo internete galite matyti, kurioje fizinėje parduotuvėje jis yra.