Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

3d tapetai virtuvei 

Kol kai kurie mano, kad tapetai yra atgyvena, jie išgyvena savo renesansą ir yra dažnai pasirenkami net tokioms patalpoms kaip virtuvė. Pasirinkimas šiai zonai tinkančių tapetų labai platus, svarbu tik atkreipti dėmesį, kad tapetai būtų tvirtesni ir tiktų patalpoms, kuriose kiek didesnis drėgmės lygis. O pasiūla leis išsirinkti net išrankiausiem...

Rodyti daugiau

Kol kai kurie mano, kad tapetai yra atgyvena, jie išgyvena savo renesansą ir yra dažnai pasirenkami net tokioms patalpoms kaip virtuvė. Pasirinkimas šiai zonai tinkančių tapetų labai platus, svarbu tik atkreipti dėmesį, kad tapetai būtų tvirtesni ir tiktų patalpoms, kuriose kiek didesnis drėgmės lygis. O pasiūla leis išsirinkti net išrankiausiems: gėlėti tapetai virtuvei, dryžuoti, 3D tapetai, plaunami ar dar kitokie – atraskite tai, kas jūsų virtuvės interjere tiks geriausiai. Mūsų pasiūloje rinksitės iš labai plačios gausos patrauklia kaina.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Tapetai šiuolaikiškai virtuvei


Šiuolaikiniuose būstuose gana dažnas sprendimas – virtuvės sujungimas su svetainės zona. Tokiu atveju virtuvė tampa namų centru, atvira erdve, tad labai svarbu pasirūpinti ir patogiu, ir stilingu bei reprezentatyviu jos dizainu. Šiuo atveju virtuvės tapetai, kurie gali būti net labai originalūs, gali tapti išsigelbėjimu. Šiuolaikiškoje virtuvėje tiks ir pasteliniai, ir tamsesnių atspalvių tapetai, marginti gėlėmis, gyvūnų motyvais, geometrinėmis figūromis, imitacijomis ir kt. Tiesa, labai svarbu, kad jie būtų plaunami – netruksite įsitikinti, jog tai labai didelis privalumas, kai tapetai skirti virtuvei.

Kadangi tapetai labai populiari apdailos medžiaga ir svetainei, valgomajam, tai jei šios patalpos sujungtos su virtuve, tapetais galite kurti vientisą įvaizdį, darną ir harmoniją arba ši sienų apdailos medžiaga gali būti akcentas, kuris leis stilingai atskirti šias zonas, nors jos ir bus vienoje patalpoje.

Pagyvinkite virtuvę spalvomis ir raštais

Virtuviniai tapetai su gėlėmis, dryžiais, kitų augalų, gyvūnų motyvais ir daug kitų – turite itin plačias galimybes erdvei suteikti spalvų, raštų, norimos nuotaikos ir kurti savitą, originalų ar klasika alsuojantį interjerą.

Tamsesni atspalviai virtuvės patalpai suteiks solidumo, tačiau atsižvelkite į tai, kad toks pasirinkimas nebus labai geras, jei virtuvė kompaktiška. Šiuo atveju balti tapetai virtuvei, pastelinės spalvos tiks labiau, nes vizualiai didins erdvę.

Raštų gausa leidžia įgyvendinti net įmantriausias idėjas. Gėlėti tapetai virtuvėje, su augalų motyvais suteiks jaukumo, gyvybės, dryžiai tobulai derės, jei virtuvėje dominuoja klasika. Rytietiški motyvai suteiks virtuvės erdvei egzotikos. Jei šioje patalpoje kuriate modernų stilių, rinkitės tapetus, margintus geometrinėmis figūromis, o norintys originalumo ir drąsesnių sprendimų gali išnaudoti 3D tapetų teikiamas galimybes.

Virtuvei populiarus pasirinkimas ir imitacijos, pavyzdžiui: medienos, plytelių, akmens ar kitokios.

3D tapetai virtuvei

3D, foto tapetai virtuvei visada yra išskirtiniai ir labai tinka tada, kai norite kurti unikalų, kitokį interjerą, papildyti erdvę originaliomis idėjomis. Juos galite derinti su vienspalviais tapetais, dažytomis ar plytelėmis dekoruotomis sienomis. 3D tapetams virtuvėje išskirkite akcentinę sieną, kuri mažiausiai užstatyta baldais ir tikrai bus matoma.

Plaunami tapetai virtuvei

Kokie tapetai tinka virtuvei geriausiai? Atsakymas paprastas – plaunami. Virtuvės erdvėje plaunami tapetai bus vienas iš geriausių sprendimų. Tai leis labai lengvai palaikyti čia švarą ir tvarką, o ant tapetų atsiradę maisto ar kito pobūdžio nešvarumai netaps galvos skausmu.

Užsisakykite internetu

Jei domina kokybiški, patvarūs, lengvai prižiūrimi ir stilingi tapetai į virtuvę, mūsų pasiūloje rasite daug patrauklių variantų. Platus kainų diapazonas leis išsirinkti ir turintiems mažesnį biudžetą, ir galintiems leisti daugiau. Jei norite mokėti dar pigiau, sekite mūsų asortimentą ir nepraleiskite progos, kai patikę klijuojami tapetai virtuvei bus su akcija.

Nors pirkti internetu labai patogu, saugu, greita, visada esate laukiami ir mūsų salonuose. Fizines pardavimo vietas rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Plungėje, Šiauliuose, Panevėžyje. Atvykti į parduotuvę naudinga ir tada, jei abejojate, ar tapetų spalva jums tiks – kartais ekrano parametrai spalvą atvaizduoja ne visai tiksliai.