Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

ŠVIESTUVAI 

Apšvietimas labai svarbus kiekvienoje patalpoje, siekiant funkcionalumo, komforto, o taip pat ir norint tam tikrą stilių bei atmosferą erdvėje. Labai plati šviestuvų įvairovė leidžia namuose, biure ar kitos paskirties patalpoje įgyventini įvairias apšvietimo idėjas: nuo kuklių, klasikinių iki itin įmantrių. Mūsų pasiūloje – sieniniai, lubiniai, ...

Rodyti daugiau

Apšvietimas labai svarbus kiekvienoje patalpoje, siekiant funkcionalumo, komforto, o taip pat ir norint tam tikrą stilių bei atmosferą erdvėje. Labai plati šviestuvų įvairovė leidžia namuose, biure ar kitos paskirties patalpoje įgyventini įvairias apšvietimo idėjas: nuo kuklių, klasikinių iki itin įmantrių. Mūsų pasiūloje – sieniniai, lubiniai, staliniai šviestuvai, toršerai, kurie padės realizuoti jūsų sukurtas vizijas. Užtikriname aukštą kokybę ir patrauklią kainą kiekvienam. Apsvarstykite, kokie šviestuvai domina jus, ir nerkite į mūsų pasiūlymų įvairovę.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Šviestuvai internetu

Jei domina kokybiški, stilingi ir labai dailūs šviestuvai virtuvei, svetainei, miegamajam, koridoriui ar kitai patalpai, tai internetu išsirinksite ir įsigysite labai patogiai bei taupydami savo laiką. Mūsų pasiūloje parduodami vidaus šviestuvai bet kurio kambario erdvei: svetainei, miegamajam, virtuvei, vaikų kambariui, koridoriui, voniai ar kitai patalai. Yra pakabinami šviestuvai, pastatomi, daugelio pamėgti toršerai, galite įsigyti atskirai tik gaubtus.

Šviestuvai internetu mūsų e. parduotuvėje – labai patogu, saugu ir paprasta pirkti. Rinktis padės patogi prekių filtravimo sistema. Identifikuokite, kokie kriterijai jums aktualūs, ir filtruokite tik juos atitinkančius gaminius – sutaupysite nemažai laiko.

Taip pat asortimente prekės pateiktos su nuotraukomis, aprašymais, nurodytas pristatymo terminas, tiksli kaina, tad lengvai galite įvertinti visas aplinkybes ir išsirinkti tai, kas jūsų poreikius atitiks geriausiai.

Modernūs šviestuvai

Šio stiliaus šviestuvai paprastai apjungia daugelio kitų stilių akcentus ir todėl išsiskiria labai originaliais dizainais, nestandartiniais sprendimais. Modernūs šviestuvai, kaip ir viskas šiame stiliuje, sėkmingai derina skirtingas medžiagas, pavyzdžiui, stiklą, medį, metalą ir kitas. Pastebimas ir spalvų žaismas: tiek panašių tonų, tiek kontrastuojančių. Modernių šviestuvų formos gali būti klasikinės, minimalistinės, o gali demonstruoti asimetriją, netikėtų idėjų realizavimą.

Klasikiniai šviestuvai

Klasika nepavaldi laikui, todėl tokio stiliaus šviestuvas neišeis iš mados, taigi investicija ilgalaikė. Klasikiniai šviestuvai dėmesį traukia simetrija, savo formomis, neretai ir dydžiu, pavyzdžiui, sietynai. Tokio stiliaus šviestuvas patalpoje tikrai bus dėmesio centre. Kalbant apie dizainą, tai galime išskirti rudas, gelsvas spalvas, auksuotas, sidabro spalvos detales, stiklą, krištolą.

Šviestuvai svetainei

Svetainė yra centrinė namų patalpą, kurios įrengimui daugelis skiria daugiausia dėmesio. Kadangi svetainėje vyksta daug veiksmų: žiūrime televizorių, bendraujame su šeima, ilsimės su knyga, vakarojame su bičiuliais, priimame svečius ir pan., tai geriausia čia derinti kelis apšvietimo sprendimus, pavyzdžiui, pagrindinį ir papildomus romantiškam, jaukiam, švelniam apšvietimui sukurti. Svetainei rinkitės masyvesnį, išraiškingą lubinį šviestuvą – labai daug tiek kuklesnių, tiek itin prabangių ir solidžių variantų rasite mūsų pasiūloje. Taip pat šioje patalpoje galite atrasti vietą ir toršerui, kuris labai tiks, kai norisi mažesnio šviesos srauto.

Ieškantys šio to prabangaus savo svetainei mūsų pasiūloje gali rinktis labai įspūdingai atrodančius šviestuvus iš žalvariu dengto plieno, dominuojančios aukso spalvos, su daugybe lempučių, su įspūdingą reginį kuriančiais stikliukais, rankų darbo prisilietimais ir pan.

Šviestuvai miegamajam

Miegamojo šviestuvai atlieka kelias funkcijas – jie ne tik apšviečia patalpą, tačiau drauge ir kuria jaukią, ramią atmosferą, padeda atsipalaiduoti, nuteikia poilsiui. Klasikinis variantas miegamajame – lubiniai šviestuvai ir sieniniai šviestuvai arba staliniai ant spintelių prie lovos. Lubinį rinkitės pagal kambario stilių: ar labiau tiks klasikinis, ar modernus, galbūt miegamajame kuriate minimalizmą ar dar kitokį stilių. Lempos prie lovos yra ir jaukus, ir praktiškas sprendimas – galite rinktis tvirtinamas prie sienos arba pastatomas ant spintelių. Patogu, jei šviestuvai miegamajame bus kryptiniai – galėsite lengvai nustatyti šviesos srauto kryptį, pavyzdžiui, skaitant knygą, dirbant kompiuteriu, žiūrint filmą ar pan. Šaunus sprendimas – stalinius šviestuvus iš abiejų lovos pusių keisti toršerais – šie ant grindų pastatomi šviestuvai labai tiks erdviame miegamajame.

Valgomojo šviestuvai

Valgomojo centre dažniausiai atsiduria stalas, tad šviestuvas paprastai kabinamas virš jo. Dažnas pasirinkimas – žemyn nuo lubų nutįsęs masyvesnis šviestuvas, turintis tris, keturias ar net daugiau gaubtus / lempas. Jei stalas stačiakampio formos, puikiai atrodo pailgas šviestuvas su keliais gaubtais, suteikiantis apšvietimą didesniam stalo plotui ir puikiai išsklaidantis šviesą. Platų valgomojo erdvei tinkamų šviestuvų pasirinkimą rasite mūsų asortimente. Atsižvelkite į tai, koks stilius vyrauja jūsų valgomojo erdvėje, koks koloritas dominuoja, kokio dydžio pati patalpa. Kai kuriuose būstuose valgomieji labai erdvūs, o kai kuriuose kompaktiški, tad mažam valgomojo kambariui nesirinkite masyvaus šviestuvo – atrodys labai neproporcingai, apsunkins erdvę.

Jei valgomasis įkurdintas svetainėje, kas yra dažnas sprendimas, jums tikrai nereikia virš valgomojo stalo rinktis tokio paties šviestuvo, koks kabo svetainėje. Pasinerkite į kūrybą, eksperimentuokite. Žinoma, stilistiškai jie turėtų derėti, harmoningai įsilieti į bendrą interjerą, bet tikrai nebūtinai turi būti identiški.

Šviestuvų gaubtai

Kai kurių tipų kambario šviestuvai nesunkiai gali pakeisti savo išvaizdą. Tam mūsų asortimente rinkitės gaubus. Jei jūsų turimo šviestuvo gaubtas susidėvėjo, atrodo nereprezentatyviai, nubluko spalva ar tiesiog norite suteikti patalpai naujų spalvų, formų, tai gaubtas gali būti tobulas variantas – senąjį šviestuvą atnaujinsite labai lengvai ir nebrangiai. Tai geras sprendimas ir tada, kai domina šviestuvai pigiau, juo labiau jei namuose turite seną šviestuvo stovą toršerui, staliniam šviestuvui.

Gaubtai yra įvairių spalvų: vienspalviai, su raštais, aukso ar kitų įmantresnių atspalvių. Itin jaukiai atrodo marginti dryžiais, taškeliais – kambariui suteiks jaukumo, vintažinį prieskonį.

Nors mūsų parduodami gaubtai daugiau klasikinių formų, tačiau jų spalviniai ypatumai leis nesunkiai priderinti gaubtus ir modernioje aplinkoje.

Geros kainos ir aukštos kokybės santykis

Mūsų asortimente šviestuvų kainos varijuoja labai plačiame diapazone: nuo kelių eurų iki kelių tūkstančių. Toks įvairus pasirinkimas kiekvienam suteiks progą atrasti galimybes geriausiai atitinkantį variantą. Visgi nepriklausomai nuo kainos, visi mūsų pasiūloje esantys šviestuvai yra aukštos kokybės, patvarūs, pagaminti iš puikių medžiagų, demonstruojantys ir stilių, ir patvarumą. Kokybiški šviestuvai internetu iš Dubingiai.lt – puikus kainos ir kokybės santykis.

Apsilankykite ir mūsų fizinėse parduotuvėse

Jei pasirinkote patikusį šviestuvą mūsų asortimente e. parduotuvėje, tačiau kiek abejojate, ar jo spalva, dydis jums tikrai tiks, visada esate laukiami mūsų salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje. Fizinėse pardavimo vietose ne tik realiai apžiūrėsite patikusius gaminius, kitus produktus, tačiau ir galėsite pasikonsultuoti su darbuotojais apie konkrečius šviestuvus, sulaukti profesionalios pagalbos renkantis.