Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Puodeliai  

Indų gausoje dažnai išsiskiria puodeliai – jų spalvų, formų ir kitų dizaino sprendimų įvairovė leidžia juos paversti tarsi meno kūriniais. Džiaugiamės galėdami jums suteikti galimybę išsirinkti pagal kiekvieno poreikius.

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Puodeliai kavai ir arbatai

Gerti iš dailaus, stilingo, originalaus, elegantiško puodelio kur kas maloniau, o ir arbatos ar kavos skonis, regis, dar geresnis, tiesa? Mūsų pasiūloje – nuo kuklių iki itin prabangių variantų. Porcelianiniai puodeliai žavi trapumo ir elegancijos tandemu, keraminiai leidžia mėgautis plačia spalvų ir formų įvairove, rankų darbo puodeliai suteikia šansą įsigyti šį tą unikalaus.

Mūsų asortimente – vienspalviai ar spalvoti puodeliai. Pagal koloritą juos galite derinti prie valgomojo interjero, kavos staliuko dekoro, kitų indų spalvos ar net savo nuotaikos. Vienspalvių puodelių spalvų gama varijuoja nuo pastelinių iki sodrių, tamsių, tad neabejojame, kad atrasite tinkamiausią variantą. Išskirtiniam stiliui ir nuotaikai sukurti labai tiks margi puodeliai, pavyzdžiui, marginti gėlėmis, augalų motyvais, paukščiais, užrašais, minimalistiniais paveikslėliais ir kt.

Keramikiniai puodeliai

Patvarūs, originalūs ar alsuojantys klasika? Tarp keraminių puodelių rasite ir tiksiančių klasikiniame, ir moderniame valgomojo interjere. Mūsų pasiūloje labai populiarūs juodos ir aukso spalvos keraminiai puodeliai, kuriantys ypač subtilų įspūdį. Jei prioritetą teikiate minimalizmui, puikus pasirinkimas bus keraminiai puodeliai su nedideliu užrašu – šiuolaikiška, paprasta, bet efektinga. Tarp keraminių puodelių rasite ir labai žavingus įvairių spalvų retro, vintažinio stiliaus puodelius su užrašais. Keraminiai puodeliai labai patiks tiems, kurie savo interjerui spalvų nori suteikti būtent per smulkias detales – puodelis tam idealiai tiks.

Porcelianiniai puodeliai

Daugelis porcelianinių puodelių masina savo raštais, pavyzdžiui, gėlėmis, puodeliui suteikiančiomis svajingumo ir romantikos. Tokie įstabiai atrodys klasikiniame, Provanso, vintažiniame interjere, ant lauko stalelio po žydinčia obelimi ar kitoje sodo vietoje.

Visgi porcelianas – ne tik klasikiniam valgomojo interjerui – siūlome spalvingus puodelius, margintus paukščiais, augalų motyvais ir tobulai derėsiančius šiuolaikiškame interjere.

Subtilumu ir patvarumu išsiskiria glazūruoti porceliano puodeliai, kurie ne tik labai dailūs, bet ir nereikalauja daug dėmesio priežiūrai – galima naudoti mikrobangėje, plauti indaplovėje.

Rankų darbo puodeliai

Šiais laikais esame įpratę prie masinės gamybos prekių, kurias galime pamatyti daugelio namuose. Tad nenuostabu, jog ypač vertiname rankų darbo gaminius. Jei ieškote būtent tokių, mūsų asortimente pasižvalgykite po puodelius. Vieni iš mėgstamiausių – estetiški, minimalistiniai balti rankų darbo puodeliai, kurie idealiai derės bet kuriame interjere, tiks ir kasdieniam pasimėgavimui kava ar arbata, o taip pat ir priimant svečius ar organizuojant didelę šventę. Daug simpatijų sulaukia akmens masės puodeliai, dekoruoti rankomis. Pirkdami atkreipkite dėmesį, ar rankų darbo puodelį galima plauti indaplovėje, naudoti mikrobangų krosnelėje.

Įsigykite internetu patogiai ir greitai

Jeigu jūsų namams reikalingas naujas puodelis arba puodelis su lėkštute, o galbūt jų rinkinys gera kaina, tai šioje prekių kategorijoje rinksitės ir įsigysite labai paprastai bei taupydami laiką. Taip pat visada galite užsukti į į mūsų salonus. Juos rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Plungėje, Šiauliuose, Panevėžyje.