Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Tapetų kolekcija „Explore“

Žingsnis po žingsnio mes atrandame pasaulį. Formų, tekstūrų, spalvų bei kvapų gausumoje. Užgniaužę kvapą klausomės pasakojimų apie laukinius gyvūnus ir pasaulio vandenynus. Danguje tviska žvaigždės – toli, bet kartu ir taip arti. Būtent ši gamintojo „Eijffinger“ kolekcija „Explore“ atneša visus šiuos atradimus į Jūsų namus.

Pasinerkite į nuotykius irkluojama valtimi, pasigrožėkite po bangas nardančiu būriu smalsių žuvų. Grožėkitės sienose besisukančiais įvairiausių formų popieriaus fragmentais. Įsivaizduokite, jog esate džiunglėse, apsuptas egzotiškų augalų ir gyvūnų, arba grožėkitės žirafos raštais. Šokite stebuklingoje mėnulio šviesoje, stebimi žvaigždžių. Užsimerkite ir uoskite lauko gėlių kvapą. Leiskite savo vaizduotei plaukti su šios kolekcijos spalvomis ir drąsiais vaizdiniais. Nardykite po kerintį povandeninį koralų pasaulį, arba prisiklijuokite savo astrologinį ženklo žvaigždyną ant sienos virš lovos.

„Explore“ – tai švelnių, patrauklių spalvų kolekcija – nuo subtilios smėlio, švelnios mėlynos, gražios alyvinės ir svajingos rožinės iki drąsios kobalto, linksmos koralų, žemiškos terakotos ir miško žalios spalvų.

Neišėjus iš namų patirsite džiaugsmingų atradimų ir nuotykių kupiną kelionę.